Biuro Kraków

Wola Justowska, Kraków, małopolskie

  • 71,74 zł/m²
  • 300 m²
  • 21 522 zł

Zdjęcie

Joanna Marczyńsk...

Skontaktuj się

Biuro Kraków

Wola Justowska, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

71,74 zł/m²

300 m²

21 522 zł

Biuro Kraków

Zaktualizowane: 11 maja 2026

71,74 zł/m² 300 m² 21 522 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
11

Pomieszczenia:

11

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 21 522 zł (71,74 zł/m²)
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 300 m², 11 pomieszczeń; stan: bardzo dobry
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2018
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: SUPEROPCJA Sp. z o. o., zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SUP324558

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal biurowo usługowy o pow. ok. 300 m² | Wola Justowska | ul. Królowej Jadwigi | parking | winda

Do wynajęcia przestronny, w pełni wyposażony lokal o powierzchni około 300 m², położony w prestiżowej lokalizacji Krakowa, przy ul. Królowej Jadwigi na Woli Justowskiej. (...)

Agent

Joanna Marczyńska-Schmidt

501 469...

501 469 950

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Marczyńska-Schmidt

501 469...

501 469 950

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Marczyńska-Schmidt

Zostaw telefon, oddzwonimy