Biuro Kraków

Skotniki, Kraków, małopolskie

  • 46,05 zł/m²
  • 76 m²
  • 3 500 zł

Zdjęcie

Agnieszka

Skontaktuj się

Biuro Kraków

Skotniki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

46,05 zł/m²

76 m²

3 500 zł

Biuro Kraków

Zaktualizowane: 5 maja 2026

46,05 zł/m² 76 m² 3 500 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 500 zł (46,05 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 76 m², 3 pomieszczenia, 2 łazienki; stan: dobry
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: budynek wolnostojący
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: piec, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (4 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Imo7 Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IMO7-LW-358

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Parterowy z dużym parkingiem

Do wynajęcia dobrze doświetlony, parterowy lokal w Krakowie - na granicy Dębnik, Sidziny, Skotnik.
Dwa/trzy przestronne pomieszczenia, duże zaplecze kuchenne, korytarz (możliwa recepcja wraz z poczekalnią), toaleta, korytarz przy wejściu.
Pojemne szafy na dokumenty dostępne w cenie wynajmu.
Rolety zewnętrzne.
Lokal po odświeżeniu; możliwość dostosowania pod własną działalność. (...)

Agent

Agnieszka

889 193...

889 193 430

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości