Lokal użytkowy
Śródmieście, Kraków, małopolskie
- 80,07 zł/m²
- 149,86 m²
- 12 000 zł
Kamilla Pelawska...
Skontaktuj się
Lokal użytkowy
Śródmieście, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Lokal użytkowy
Zaktualizowane: 12 maja 2026
80,07 zł/m² 149,86 m² 12 000 zł
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
usługowe
7
-
z klatki schodowej
kamienica
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
usługowePomieszczenia:
7Parking:
-Rodzaj wejścia:
z klatki schodowejRodzaj budynku:
kamienicaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 12 000 zł (80,07 zł/m²)
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 149,86 m² (155 m² powierzchni użytkowej), 7 pomieszczeń, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- winda, wejście z klatki schodowej, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- okna: plastikowe
- przeznaczenie usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/4
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1900
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 1-krotność czynszu
- Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
- Źródło: biuro nieruchomości: BLK Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 144/5815/OLW
Lokalizacja
- Adres: Śródmieście, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Do wynajęcia duży lokal 150m2 położony w prestiżowej kamienicy w centrum Krakowa.
W budynku tylko lokale biurowe i usługowe, nie ma mieszkańców.
Kamienica w stanie idealnym, zadbana i czysta, reprezentacyjne wejście, winda
Lokal z ogromnym potencjałem, obecnie podzielony na kilka pomieszczeń oraz foyer plus zaplecze socjalne.
2 toalety - w tym jedna przystosowana dla osób poruszających się na wózku. (...)
530 717...
530 717 730