Lokal handlowy, ul. Józefitów

Józefitów, Krowodrza, Kraków, małopolskie

  • 718 000 zł
  • 61,59 m²
  • 11 657,74 zł/m²

Zdjęcie

Monika Wcisło

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Józefitów

Józefitów, Krowodrza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

718 000 zł

61,59 m²

11 657,74 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Józefitów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

718 000 zł 61,59 m² 11 657,74 zł/m²

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 718 000 zł (11 657,74 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 61,59 m², 5 pomieszczeń
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: suterena/3
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1920
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 191/19413/OLS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące na dziedziniec oraz małe na wysokości chodnika). Lokal posiada 2 wejścia z klatki z czego jedno z nich jest na ten moment zamurowane. Lokal jest przystosowany pod branżę Beauty- można wejść w gotowy biznes bądź przerobić pod swoje potrzeby. Cena lokalu to cena brutto. (...)

Agent

Monika Wcisło

534 820...

534 820 238

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Wcisło

534 820...

534 820 238

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości