Lokal gastronomiczny, ul. Dajwór

Dajwór, Kazimierz, Kraków, małopolskie

  • 4 543 360 zł
  • 141,98 m²
  • 32 000 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Myśliwiec

Skontaktuj się

Lokal gastronomiczny, ul. Dajwór

Dajwór, Kazimierz, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

4 543 360 zł

141,98 m²

32 000 zł/m²

Lokal gastronomiczny, ul. Dajwór

Zaktualizowane: 14 maja 2026

4 543 360 zł 141,98 m² 32 000 zł/m²

Przeznaczenie:
gastronomiczne
Pomieszczenia:
6

Pomieszczenia:

6

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 4 543 360 zł (32 000 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 141,98 m², 6 pomieszczeń, 3 łazienki; stan: deweloperski
  •   winda, wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie gastronomiczne
  • Rozkład lokalu: piętro 0/3, wielopoziomowe
  • Budynek: budynek wolnostojący; rok budowy: 2025
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: Krakowska Kamienica, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KKA-LS-4528

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI W SERCU MIASTA

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ

DWUPOZIOMOWY LOKAL USŁUGOWY W DZIELNICY KAZIMIERZ - UL. DAJWÓR - METRAŻ 141,98 M2

Krakowski Kazimierz to jedno z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych miejsc w Polsce. (...)

Agent

Tomasz Myśliwiec

798 280...

798 280 189

798 280 189

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

798 280...