Lokal gastronomiczny, ul. Lea

Lea, Krowodrza, Kraków, małopolskie

  • 3 900 000 zł
  • 250 m²
  • 15 600 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Olszewsk...

Skontaktuj się

Lokal gastronomiczny, ul. Lea

Lea, Krowodrza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

3 900 000 zł

250 m²

15 600 zł/m²

Lokal gastronomiczny, ul. Lea

Zaktualizowane: 13 maja 2026

3 900 000 zł 250 m² 15 600 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 900 000 zł (15 600 zł/m²)
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Media: klimatyzacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: WILK ŻYŁA & PARTNERS, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1/19191/OLS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowa przestrzeń restauracyjna w standardzie premium.

Z dumą prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 250 m², zlokalizowanego w sercu krakowskiej Krowodrzy. To unikalna okazja nabycia nieruchomości w pełni przystosowanej do prowadzenia działalności gastronomicznej, łączącej prestiżową lokalizację z najwyższym standardem wykończenia i nowoczesną technologią. (...)

Agent

Natalia Olszewska-Wróbel

880 340...

880 340 104

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Natalia Olszewska-Wróbel

880 340...

880 340 104

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości