Lokal handlowy, ul. Szlak

Szlak, Kleparz, Kraków, małopolskie

  • 1 590 645 zł
  • 91,20 m²
  • 17 441,28 zł/m²

Zdjęcie

Wiktor Brodzińsk...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Szlak

Szlak, Kleparz, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 590 645 zł

91,20 m²

17 441,28 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Szlak

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 590 645 zł 91,20 m² 17 441,28 zł/m²

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
4

Pomieszczenia:

4

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 590 645 zł (17 441,28 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 91,20 m², 4 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
  •   winda
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
  • Czynsz: 800 zł
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: własne
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 260003

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PERŁA KRAKOWSKIEGO MODERNIZMU

Projekt Stefana Birkenfelda | Wysokość 325 cm | Oryginalne dębowe parkiety | Nowoczesna winda | Południowa ekspozycja | Balkon

Nieruchomość bez wyposażenia, zdjęcia pokazują potencjalną aranżacje.

Mieszkanie przy ul. Szlak 14 to unikalna propozycja dla koneserów autentycznego krakowskiego klimatu w modernistycznym wydaniu. (...)

Agent

Wiktor Brodziński

888 381...

888 381 909

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wiktor Brodziński

888 381...

888 381 909