Lokal usługowy Kraków
Stare Miasto, Kraków, małopolskie
- 1 564 400 zł
- 196 m²
- 7 981,63 zł/m²
Urszula Bugajska
Skontaktuj się
Lokal usługowy Kraków
Stare Miasto, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Lokal usługowy Kraków
Zaktualizowane: 18 maja 2026
1 564 400 zł 196 m² 7 981,63 zł/m²
-Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
kamienicaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 1 564 400 zł (7 981,63 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Charakterystyka lokalu: 196 m²; stan: do wykończenia
- instalacje: nierozprowadzone
- przeznaczenie usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Budynek: kamienica
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Szembek Ewa, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: SBK-LS-19184
Lokalizacja
- Adres: Stare Miasto, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska, ruchliwa ulica, działki zabudowane
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
OFERUJEMY PAŃSTWU DO SPRZEDAŻY strych, poddasze do adaptacji o powierzchni 196 m2 , zlokalizowany w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Strych znajduje się w kamienicy z 1914 roku na IV piętrze. Poddasze nadaje się remontu, adaptacji i własnej aranżacji. Duży, przestronny, wysokość w kalenicy 4m, posiada KW. W budynku jest gaz, prąd, woda, kanalizacja do podciągnięcia z niższego poziomu. Obok drugie poddasze 49m2 i możliwość połączenia. (...)
530 260...
530 260 261
12 432 43 90