dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Łagiewniki

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 50m2 w ukończonej inwestycji przy ulicy Fredry 6. Mieszkanie o świetnym układzie. Mieszkanie o powierzchni 50m2 znajduje się na 1 pietrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie w trakcie wykańczania będzie gotowe do odbioru na koniec sierpnia 2022 Możliwość wyboru aranżacji i tylu wykończenia - na zdjęciach widoczne nasze poprzednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

50 zł/m²29 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy biuro w Łagiewnikach niedaleko ronda Matecznego o powierzchni 28 składające się z jednego pokoju o kształcie zbliżonym do kwadratu teren przed budynkiem jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

47,73 zł/m²98 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny dwupoziomowy lokal do wynajęcia Zakopiańska. Lokalizacja Lokal położony w centrum Łagiewnik przy ul. Zakopiańskiej. Doskonała lokalizacja umożliwia bardzo szybkie dostanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

488 000 zł46 m² 10 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Inwestycyjne trzypokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (10-20 minut). 6 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

488 000 zł46 m² 10 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedania kompaktowe, w pełni wyposażone mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowane przy ulicy Odrzańskiej w Krakowie, w dzielnicy Łagiewniki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurasia

Łagiewniki,Kraków

579 000 zł89 m² 6 505,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89m2 przy ul. Kurasia w Łagiewnikach. Lokal ma 2 poziomy i mieści się na II piętrze (+ poddasze) w 2-piętrowym kameralnym budynku. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

5 000 zł183 m² 27,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

English below Extra Broker prezentuje do wynajęcia przestronny dom w południowej części Krakowa w Łagiewnikach-Borku Fałęckim. Zlokalizowany na ogrodzonej działce przy jednej ze spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

28,71 zł/m²63 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Estate Neruchomości prezentuje lokal handlowo- usługowy do wynajęcia zlokalizowany w bardzo popularnym kompleksie handlowym w bezpośrednim sąsiedztwie innych punktów handlowych znanych sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

47 zł/m²42 m² 1 974 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany w okolicy ronda Matecznego w kameralnym biurowcu. Biuro składa się z dwóch pokoi ok 17m2 i 22m2, oraz wewnętrznego korytarza z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

42 zł/m²188 m² 7 896 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Cena: 7896.00 +VAT; Rozkład: do własnej aranżacji, jednostronny, korzystny układ, słoneczne, typu studio, ustawne, wolna przestrzeń; Budynek: budynek wolnostojący, biurowy; Standard: do wprowadzenia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jugowicka

Łagiewniki,Kraków

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Rozkład: bez skosów, korzystny układ, ustawne; budynek: biurowy, z 2021 roku; standard: do wprowadzenia; lokal zlokalizowany na parterze, z witryną o powierzchni 200 m2 w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

48,75 zł/m²98 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Cena: 4800.00 +VAT; Rozkład: do własnej aranżacji, dwustronny; Budynek: blok; Standard: do wprowadzenia; Lokal zlokalizowany jest w budynku z 2012 roku przy ulicy Zakopiańskiej, Wadowickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rozkład: w dobrym stanie; budynek: budynek wolnostojący; wynajmiemy I piętro domu w Łagiewnikach z dużym ogrodem. Działka 8,5 ara. Na piętrze 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

303 898 zł31 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do rezerwacji z zamiarem zakupu mieszkań w stanie deweloperskim. Budynek posiada mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 31 do 100 metrów kwadratowych. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

414 932 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Łagiewniki,Kraków

914 000 zł87 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie do własnej aranżacji! Dla każdego: dla rodziny, dla pary, dla inwestora na wynajem. Wnętrze daje świetny potencjał do stworzenia własnego klimatu i docelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

462 650 zł49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy W okolicy ul. Zbrojarzy / Zakopiańska / Łagiewniki. Mieszkanie o pow. 48,70 m2 mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

329 000 zł30 m² 10 886,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu kompaktowe mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, położone na dziewiątym piętrze w bloku (z windą) zlokalizowanym przy ulicy Odrzańskiej w Krakowie, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roi

Łagiewniki,Kraków

644 000 zł54 m² 11 817 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam do sprzedaży ustawne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Budynek w dobrym stanie technicznym. Spokojna okolica, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

23,07 zł/m²126 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Łagiewniki,Kraków

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Cegielnianej w Krakowie, na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z roku 1985 w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta Krakowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

25 zł/m²2 205 m² 55 162 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia magazyn w okolicy centrum handlowego "zakopianka". Powierzchnia użytkowa 1471,74 m + powierzchnia antresoli 734,03 m Budynek posiada konstrukcję stalową, wylewka betonowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przy Torze

Łagiewniki,Kraków

975 000 zł150 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Dom W sercu krakowa W cenie dużego mieszkania Oferta bez prowizji ze strony kupujących Na atrakcyjność poniższej oferty składają się przede wszystkim lokalizacja i stosunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Łagiewniki,Kraków

869 000 zł87 m² 9 977,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

/ trzy pokoje / 48 m2 / 8 piętro / balkon / dobrze skomunikowana okolica / Prezentujemy mieszkanie trzypokojowe o funkcjonalnym układzie w metrażu 48 m2. Mieszkanie po remoncie instalacji, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estates prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 51m2 przy ul. Odrzańskiej. Wolne od 1 kwietnia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Odrzańskiej. W bloku znajduje się sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodniki

Łagiewniki,Kraków

587 000 zł74 m² 7 902,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Łagiewniki- 2 mieszkania N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 74,28 m2 , położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

28 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu piętro domu z przeznaczeniem na siedzibę firmy, biuro rachunkowe, szkołę językową lub inną działalność biurowo-usługową zlokalizowany w Łagiewnikach w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cegielniana

Łagiewniki,Kraków

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: częściowo odświeżone; Dodatkowo: balkon, domofon, dwie windy, piwnica, parking;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

2 500 zł90 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Łagiewniki,Kraków

47 zł/m²20 m² 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany w okolicy ronda Matecznego w kameralnym biurowcu. Biuro składa się z 1 dużego pomieszczenia kształtem jest zbliżone do prostokąta. W biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, ogród, teren ogrodzony; w pobliżu: bonarka City Center, przedszkole, zakopianka - Park Handlowy; rozkład: bez skosów, do odświeżenia, słoneczne; standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

850 000 zł111 m² 7 661,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Doskonale doświetlone, przestronne 5 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, garażem i piwnicą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Grządkach

Łagiewniki,Kraków

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nieumeblowane mieszkanie rejon tischnera, zakopiańskiej - 2 pok. N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie położone na parterze pow. 36m2 położone w rejonie ulicy Tischnera, ogrodniki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

563 000 zł53 m² 10 622,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 250.00 zł; Budynek: blok, z 2010 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: W dobrym stanie; Dodatkowo: balkon, piwnica; W pobliżu: biurowce, Bonarka City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brożka

Łagiewniki,Kraków

335 000 zł30 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Inwestycyjne dwupokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (10-20 minut). 3 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Łagiewniki,Kraków

555 000 zł62 m² 9 005,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowo powstała inwestycja znajduję się przy ulicy Skrzetuskiego 11, w dzielnicy Łagiewniki, na zamkniętym spokojnym osiedlu. Otoczenie inwestycji to przede wszystkim tereny zielone - idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łagiewniki

Łagiewniki,Kraków

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniemy Państwu zaproponować wynajem mieszkania 2- pokojowego, które znajduje się w Krakowie (łagiewniki) Mieszkanie znajdujące się w na pierwszym piętrze w dwu pietrowym bloku. Blok.