dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Łagiewniki

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Obozowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Łagiewniki,Kraków

23 900 zł410 m² 58,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjny duży budynek mieszkalny. Budynek położony jest w pobliżu skrzyżowania Trasy Łagiewnickiej z ulicą Tischnera oraz szybkim dojazdem do autostrady A4. Lokalizacja sprzyja sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Łagiewniki,Kraków

1 105 000 zł70 m² 15 801,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem lub balkonem Kameralne osiedle | Garaż lub miejsce naziemne Opis mieszkania: nowe 4-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łagiewniki,Kraków

2 600 zł39 m² 67,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie przyjazne zwierzakom. Przestronne mieszkanie 140 metrów od przystanków mpk. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kraków

Łagiewniki,Kraków

2 890 000 zł186 m² 15 511 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na sprzedaż zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Fredry 6 w Krakowie. Jest to nowoczesne i stylowe osiedle, które łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Strumienna

Łagiewniki,Kraków

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek biurowo usługowy ul Strumiana, łagiewniki Do wynajęcia część budynku o powierzchni ok 350m2 składający się z 3 kondygnacji: - parter: recepcja, hala garażowa (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borsucza

Łagiewniki,Kraków

2 600 zł39 m² 67,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

558 000 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedaży kompaktowe mieszkanie położone na 2 piętrze bloku przy ul. Zdunów w Krakowie. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

680 000 zł52 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Kraków- podgórze- łagiewniki - ulica Sucha 1 Sprzedamy ładne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, 52 metrowe na 3 piętrze w niskim bloku z 1994 roku. Dwa samodzielne pokoje, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Łagiewniki,Kraków

909 500 zł62 m² 14 573 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowa oferta: trzy pokoje, tysiące możliwości! unikatowa okazja - nie powtórzysz tego mieszkania! To nie jest zwykłe 3-pokojowe mieszkanie - to przemyślana przestrzeń , która łączy styl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Aleksandra Fredry 6g lokalizacja Dzielnica jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Kilka minut spacerem do przystanku. Okolica bardzo spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łagiewnicka

Łagiewniki,Kraków

944 580 zł61 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

/english below/ zostań pierwszym najemcą Mam przyjemność prezentować komfortowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Aleksandra Fredry. Mieszkanie ma powierzchnię 27 m2 i znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łagiewnicka

Łagiewniki,Kraków

1 053 864 zł69 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagiewnicka

Łagiewniki,Kraków

621 333 zł41 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

940 000 zł72 m² 13 091,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

4 pokoje! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Zakopiańskiej, dzielnica Łagiewniki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wadowicka

Łagiewniki,Kraków

940 000 zł72 m² 13 091,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

0%prowizji dla kupującego łagiewniki, 4 pokoje, doskonała lokalizacja parking, dodatkowo miejsce magazynowe Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 71,80m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Łagiewniki,Kraków

3 500 zł59 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng below mk Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ul. Bochenka 14b w Krakowie. Dostępne od zaraz nieruchomość: na mieszkanie o powierzchni 59,3 m składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38m2 (plus balkon) przy ul. Aleksandra Fredry 6j. Okolice Bonarki. Bardzo kameralne, pełne zieleni osiedle. Salon z aneksem kuchennym plus sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

558 000 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Łagiewniki,Kraków

60 zł/m²445 m² 26 706 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal handlowo-wystawowy 445,11 m | kraków, łagiewniki, przy zakopiance Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal handlowo-wystawowy w prestiżowej, biznesowej lokalizacji Krakowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kraków

Łagiewniki,Kraków

47 803 zł2 206 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Hala Magazynowa 2205 m na Wynajem | Kraków, łagiewniki - Przy Zakopiance Na wynajem przestronna hala magazynowa o powierzchni 2205 m , zlokalizowana w strategicznym punkcie Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

2 100 zł22 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Saleview ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy na zamkniętym, monitorowanym terenie. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Łagiewniki,Kraków

60 zł/m²54 m² 3 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro 54,2 m do wynajęcia - kraków, łagiewniki, przy zakopiance Oferujemy na wynajem funkcjonalne i eleganckie biuro w jednej z najlepszych biznesowych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Łagiewniki,Kraków

55 zł/m²170 m² 9 339 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Prestiżowy lokal biurowy do wynajęcia - 169,8 m | kraków, łagiewniki, przy zakopiance Oferujemy wyjątkowy lokal biurowy na wynajem w jednej z najbardziej ruchliwych i biznesowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Strumienna

Łagiewniki,Kraków

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

899 000 zł47 m² 19 046,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Fredry 6 w Krakowie. Jest to nowoczesne i stylowe osiedle, które łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Do Wilgi

Łagiewniki,Kraków

710 000 zł41 m² 17 187,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie z południową ekspozycją z balkonem, ul. Do Wilgi, łagiewniki, kraków. Na sprzedaż oferuję jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,31 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

980 000 zł72 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hoffmanowej

Łagiewniki,Kraków

795 000 zł52 m² 15 253,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 52,12 m przy ul. Klementyny Hoffmanowej lokalizacja: dzielnica: łagiewniki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

558 000 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Łagiewniki,Kraków

1 296 050 zł80 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji w sercu Łagiewnik. Opis nieruchomości: powierzchnia: 82 m Piętro: 2/6 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myślenicka

Łagiewniki,Kraków

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi - ul. Myślenicka, kraków, łagiewniki-Borek Fałęcki Zapraszam do wynajęcia komfortowego 3- pok. mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wadowicka

Łagiewniki,Kraków

980 000 zł72 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

558 000 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielniana

Łagiewniki,Kraków

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka z wydzieloną sypialnią położona przy ul. Cegielnianej w dzielnicy Łagiewniki. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Cegielnianej 6b na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

676 000 zł52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Kraków- podgórze- łagiewniki - ulica Sucha Sprzedamy ładne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, 52 metrowe na 3 piętrze w niskim bloku z 1994 roku. Dwa samodzielne pokoje, jeden z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zbrojarzy

Łagiewniki,Kraków

1 499 000 zł122 m² 12 251,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, 2-poziomowy apartament o powierzchni 122,35 m2 w stanie deweloperskim, znajdujący się w kameralnej inwestycji przy ulicy Zbrojarzy, składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Miłkowskiego

Łagiewniki,Kraków

2 368 000 zł160 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Biurowo-Usługowy na Ruczaju o powierzchni 160m2 w budynku Colosseum na 3 piętrze składający się z jedenastu pomieszczeń. W budynku winda ,platforma dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

3 300 zł36 m² 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy na nowym osiedlu Fredry 6, w pobliżu Bonarki. Szybki dojazd do centrum Krakowa. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Strumienna

Łagiewniki,Kraków

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij