dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

222 ogłoszenia

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

487 732 zł53 m² 9 152,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super oferta! promocja marcowa: rabat 125 807 zł od ceny katalogowej i miejsce postojowe w hali garażowej w cenie! Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

480 496 zł53 m² 9 059,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super oferta! ostatnie mieszkanie Z panoramą , bez sąsiada przed oknami I Z dużą ilością słońca! promocja tylko do końca tygodnia! rabat 110 380 zł od ceny katalogowej i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

485 227 zł53 m² 9 153,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super oferta! promocja tylko do końca tygodnia! rabat 125 330 zł od ceny katalogowej i miejsce postojowe podziemne w cenie! Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

493 461 zł53 m² 9 337,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację bardzo ustawnego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

491 678 zł54 m² 9 056,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super oferta! promocja marcowa: rabat 126 590 zł od ceny katalogowej i miejsce postojowe w hali garażowej w cenie! Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

482 477 zł53 m² 9 025 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Złocieniu. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Agatowej/domagały - Złocień. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

487 474 zł54 m² 8 995,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super oferta! promocja tylko do końca tygodnia! rabat 111 709 zł od ceny katalogowej i miejsce postojowe naziemne w cenie! Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

493 900 zł53 m² 9 271,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wejścia! bez prowizji! bez pcc! Zapraszamy na prezentację przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu. Na załączonych zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

404 390 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 37,10 m 2 nr 121 mieszczący się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

500 604 zł54 m² 9 318,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super oferta! promocja marcowa: rabat 128 258 zł od ceny katalogowej i miejsce postojowe naziemne w cenie! Oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,72 m2 zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

381 171 zł35 m² 10 764,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację mieszkania 2-pokojowego o pow. 35,41m2, to już ostatnie małe mieszkanie na całym osiedlu! idealne jako inwestycja pod wynajem lub na start! Standard: deweloperski, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

493 461 zł53 m² 9 337,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jamków

Bieżanów,Kraków

939 000 zł114 m² 8 215,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Energooszczędny dom z ogrodem za zielonym osiedlu - Kraków Bieżanów Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, dobrze zaprojektowanego segmentu domu jednorodzinnego. Jest to pierwszy dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

357 781 zł37 m² 9 674,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Złocieniu. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca przy ul. Agatowej/domagały - Złocień. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Bieżanów,Kraków

380 000 zł35 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w bloku mieszkalnym na ul. Domagały w Krakowie. Mieszkanie 35m2 składa się: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Standard wykończenia: deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

799 000 zł109 m² 7 301,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:158 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, w budynku z 2022 roku już oddanym do użytku. Świetna propozycja m.in. dla młodych rodzin. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

519 593 zł44 m² 11 892,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego, ośmiokondygnacyjnego budynku zlokalizowanego przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 049 000 zł167 m² 6 271,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Półłanki

Bieżanów,Kraków

286 000 zł26 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc 2% , bez prowizji. Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie 26,5 m2 za 286 tysięcy. Nowoczesna architektura skomponowana z przyrodą w odległości 25 minut dojazdu do centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Bieżanów,Kraków

498 408 zł53 m² 9 352,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam do zaoferowania w bardzo okazyjnej cenie, jedno ostatnich mieszkań w inwestycji na Krakowskim osiedlu Złocień. Regularna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szastera

Bieżanów,Kraków

650 000 zł68 m² 9 587 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga! brak podatku pcc (2%)! mieszkanie Z rynku pierwotnego! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 68 mkw., położone w zielonej okolicy na Bieżanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Bieżanów,Kraków

490 391 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,99m2, zlokalizowane przy ul. Wielickiej w nowo powstającej inwestycji w Krakowie. Termin realizacji inwestycji to I kw. 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

378 263 zł38 m² 9 825 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od Dewelopera Brak prowizji i opłat! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Krakowskim Osiedlu Złocień. Mieszkanie o numerze B 1 04- metraż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Bieżanów,Kraków

442 223 zł53 m² 8 299,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mieszkanie objęte programem dopłaty Rządowej, bez wkładu własnego. Mam do zaoferowania w okazyjnej cenie jedno ostatnich mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Bieżanów,Kraków

331 400 zł36 m² 9 223,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Świąteczna Promocja - Obniżona cena obowiązuje do końca grudnia 2022! Mam do zaoferowania w okazyjnej cenie jedno ostatnich mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Bieżanów,Kraków

330 301 zł35 m² 9 309,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam do zaoferowania w okazyjnej cenie jedno ostatnich mieszkań w inwestycji na Krakowskim osiedlu Złocień. Lokal nr 6 B 4.06.