dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

222 ogłoszenia

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Złocień,Kraków

497 499 zł28 m² 17 499,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Podgórza! Zamieszkaj w wyjątkowej inwestycji, łączącej komfort życia w mieście z bliskością natury. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

774 210 zł61 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Cena Promocyjna! Oszczędzasz ponad 40 000 zł Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1a008- pow. 60,77 m kw, znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bajeczna

Prokocim,Kraków

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe - przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w spokojnej części Wieliczki, przy ul. Bajecznej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

712 341 zł57 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 56,27m zlokalizowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

615 399 zł41 m² 15 128 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Półłanki

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

749 558 zł64 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 56,27m zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

522 596 zł34 m² 15 591 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

562 600 zł41 m² 13 595,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem w spokojnej, zielonej części Krakowa! Zamieszkaj w funkcjonalnym mieszkaniu w kameralnym, nowoczesnym budynku otoczonym zielenią. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malachitowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

521 736 zł45 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Mieszkanie bez prowizji dla kupującego i podatku pcc! Możliwy program kredyt bez wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł60 m² 9 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce inwestycja Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 59.11m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

931 000 zł70 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz rodzinnego mieszkania, w którym logistyka sama się układa? To wejdźmy w to razem. na 3. piętrze z widokiem. 4 pokoje, 70 m , dwa balkony po dwóch stronach świata. Jasno od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

851 846 zł57 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,02 m z balkonem, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

829 786 zł54 m² 15 366 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

504 942 zł36 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 36,07m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

850 133 zł66 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Novej inwestycji wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

628 000 zł47 m² 13 384 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 46,92m zlokalizowane II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

551 719 zł34 m² 16 015,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Duża Góra w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 34,45 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

580 000 zł38 m² 15 081 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne dwa pokoje o metrażu 37,67m zlokalizowane IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

855 124 zł60 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Agatowej w Krakowie, w dzielnice Bieżanów Prokocim przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

838 523 zł54 m² 15 528,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Duża Góra w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa: 54,00 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

522 596 zł34 m² 15 590,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Black week! Teraz promocyjna cena! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

729 900 zł59 m² 12 350,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje z balkonem! Zamieszkaj w jednym z najchętniej wybieranych osiedli w Krakowie! To nowoczesna inwestycja na Złocieniu, która łączy komfort, spokój i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

510 900 zł36 m² 14 191,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem! Zielona, spokojna okolica z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury - sklepy, przedszkola, żłobki, restauracje oraz świetna komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

539 959 zł35 m² 15 339,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Teraz promocyjna cena! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duża Góra

Bieżanów,Kraków

850 133 zł66 m² 12 841,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Kameralna inwestycja, wśród zieleni, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

499 984 zł36 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

764 555 zł57 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż mieszkań W atrakcyjnej cenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

697 580 zł54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,95 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Złocień,Kraków

487 560 zł36 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa propozycja na mapie Krakowa - zainwestuj w przyszłość Biuro Nieruchomości lakado oferuje dwupokojowy apartament o powierzchni 35,85 m2 w tej nowej inwestycji. Kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Prokocim,Kraków

522 000 zł34 m² 15 582,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 81 Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Przedsprzedaż! Mieszkanie o powierzchowni 33,52 m2 znajdujące się na 1 pietrze kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

869 368 zł64 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z ogródkiem - parter, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 4-pokojowy z balkonem, położony na 3 piętrze, o powierzchni ok. 64,16 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

426 400 zł26 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem - 3 piętro, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 1-pokojowy z balkonem, położony na 3 piętrze, o powierzchni ok. 24,26 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

707 043 zł51 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 3-pokojowy z balkonem, położony na 1 piętrze, o powierzchni ok. 51,05m. Układ i cechy mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

776 700 zł43 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 2-pokojowy z tarasem, położony na 2 piętrze, o powierzchni ok. 43,15 m . Układ i cechy mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

1 011 910 zł74 m² 13 680 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa Inwestycja w Krakowie Podgórze - Prokocim III kwartał 2027 Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

723 131 zł58 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z ogródkiem - parter, ul. Agatowa, złocień, kraków Na sprzedaż przestronny lokal 4-pokojowy z ogródkiem, położony na parterze, o powierzchni ok. 57,62 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

904 230 zł67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa Inwestycja w Krakowie Podgórze - Prokocim III kwartał 2027 Funkcjonalne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrobela

Złocień,Kraków

945 000 zł97 m² 9 780,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży luksusowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym. To wyjątkowa okazja, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża Góra

Prokocim,Kraków

465 000 zł27 m² 17 273,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 69 Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Ostatnie 27m2! Mieszkanie o powierzchowni 26,92 m2 znajdujące się na 4 pietrze kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

678 316 zł40 m² 16 790 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa Inwestycja w Krakowie Podgórze - Prokocim III kwartał 2027 Funkcjonalne 2 pokoje.