dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica VIII Dębniki, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica VIII Dębniki

336 ogłoszeń

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sodowa

Dębniki,Kraków

807 000 zł56 m² 14 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania w bliskiej odległości od ścisłego centrum Krakowa, a zarazem w cichym i zielonym otoczeniu, to ta alternatywa jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

807 071 zł56 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa inwestycja na dębnikach -zakrzówek Dwupoziomowe, jasne mieszkanie z balkonem * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

756 320 zł52 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

629 693 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

904 995 zł60 m² 15 210 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc metraż: 59,5 m2 piętro: 2 cena: 904 995 pln inwestycja Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

730 000 zł57 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe Z dużym tarasem stan deweloperski - ruczaj N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57.20 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

547 965 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy kawalerkę z balkonem (1.A.4.07) położoną w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 076 540 zł57 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy mieszkanie (3.B.4.07) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 098 125 zł63 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy mieszkanie (2a3.05) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

477 505 zł27 m² 17 864 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

622 400 zł37 m² 16 808 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

832 304 zł47 m² 17 830 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (28) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

800 360 zł57 m² 13 946 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji obok Ronda Matecznego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

982 224 zł58 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C93) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

904 995 zł60 m² 15 210 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji obok Ronda Matecznego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

606 560 zł35 m² 17 370 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (52) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

736 681 zł38 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy 2 pokoje z balkonem (3.B.2.01) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

843 000 zł63 m² 13 421,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C32) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

629 693 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pychowice,Kraków

1 128 289 zł94 m² 11 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera bez prowizji, bez podatku pcc Dwupoziomowy apartament o powierzchni 94,31 m2 w nowo powstałej inwestycji położony w Otulinie Bielańsko-Tynieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

747 142 zł43 m² 17 424 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 040 036 zł83 m² 12 472 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera bez prowizji, bez podatku pcc Nowoczesny dwupoziomowy apartament o powierzchni 83,25 m2 w nowo powstałej inwestycji położony w Otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

843 000 zł63 m² 13 421,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc metraż: 62,81 m2 piętro: 0 cena: 843 000 pln inwestycja Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

468 876 zł25 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Promocja wrzesień! W cenie mieszkania : - pakiet Smart Home Premium - ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

2 999 999 zł142 m² 21 140,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję apartament o funkcji mieszkalnej o metrażu 141,191 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Apartament o metrażu 141,91 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Dębniki,Kraków

1 490 000 zł174 m² 8 563,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Domy na sprzedaż w urokliwej okolicy! Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją z centrum Krakowa? Koniecznie zapoznaj się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Dębniki,Kraków

1 490 000 zł174 m² 8 563,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Dębniki,Kraków

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Dębniki,Kraków

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Dębniki,Kraków

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Skotniki,Kraków

1 750 000 zł249 m² 5 765,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Emmerson oferuje: domy w zabudowie bliźniaczej z otaczającym terenem Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Teren ten zabudowany jest domami jednorodzinnymi. Mieszkańcy domu będą mogli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 114 814 zł83 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C36) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

904 995 zł60 m² 15 210 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C-2-3-56) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

895 732 zł63 m² 14 297,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc metraż: 62,65 m2 piętro: 2 cena: 895 732 pln inwestycja Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Basistówka

Dębniki,Kraków

375 000 zł26 m² 14 660 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz mieszkania, w którym możesz zamieszkać w przyszłym roku, a chcesz mieć gwarancję ceny, to ta alternatyw A jest dla Ciebie! Więcej informacji mail: wszystkie oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Basistówka

Dębniki,Kraków

435 000 zł30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do odbioru w przyszłym roku, a chcesz mieć zagwarantowaną cenę zakupu według obecnych stawek, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

895 732 zł63 m² 14 297,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

547 926 zł39 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja na Ruczaju Wrzesień 2024 Funkcjonalne dwa pokoje z balkonem * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

800 361 zł57 m² 13 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc metraż: 57,39 m2 piętro: 1 cena: 800 361 pln inwestycja Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

891 767 zł65 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Podgórzu bez prowizji i podatku pcc metraż: 65,14 m2 piętro: 0 cena:891 767 pln inwestycja Kameralna inwestycja.