dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica VIII Dębniki, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica VIII Dębniki

336 ogłoszeń

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

316 000 zł43 m² 7 417,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| apartament o powierzchni 42,56 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem, sypialni, przedpokoju z miejscem na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kliny Borkowskie

Dębniki,Kraków

282 048 zł54 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,24 m , usytuowane na 1 piętrze budynku będącego częścią kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrony

Dębniki,Kraków

338 000 zł69 m² 4 898,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

!sprzedaż bezprowizyjna- zakup bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż nowe, komfortowe, słoneczne czteropokojowe mieszkanie w kameralnym budynku położonym w zielonej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Dębniki

Dębniki,Kraków

716 820 zł116 m² 6 152,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 116m2 (pow.użytk. 85m2) usytuowane na 1 piętrze kameralnego budynku. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

496 000 zł100 m² 4 977,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| oferta bez prowizji od kupującego! promocja cenowa! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 99,65 m , usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, umiejscowionym w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

485 000 zł87 m² 5 551,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,37 m , usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, umiejscowionym w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Dębniki,Kraków

240 500 zł38 m² 6 263,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zakup bez prowizji i pcc 2% dla kupującego! Mieszkanie składające się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kliny Borkowskie

Dębniki,Kraków

209 000 zł36 m² 5 864,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,64 m , usytuowane na 1 piętrze budynku będącego częścią kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kliny Borkowskie

Dębniki,Kraków

324 768 zł64 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,68 m , usytuowane na 1 piętrze budynku będącego częścią kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

466 690 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| mamy do zaoferowania Państwu lokal usługowy o pow ok. 67 m2 Lokal znajduje się na parterze apartamentowca - idealny na prowadzenie mało uciążliwej działalności. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

530 180 zł76 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| mamy do zaoferowania Państwu lokal usługowy o pow ok. 76 m2 Lokal znajduje się na parterze apartamentowca - idealny na prowadzenie mało uciążliwej działalności. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

457 500 zł77 m² 5 941,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| dwupoziomowy apartament o powierzchni 79,7 m2 w stanie deweloperskim. Pierwszy poziom apartamentu składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

| nowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 55,3 m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na południowy balkon , dwóch jasnych sypialni, oraz łazienki. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

317 730 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| mamz do zaoferowania Państwu lokal usługowy o pow ok. 45 m2 Lokal znajduje się na parterze apartamentowca - idealny na prowadzenie malo uciażnliwej działalności. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ruczaj

Ruczaj,Kraków

997 010 zł142 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| mamy do zaoferowania Państwu lokal usługowy o pow ok. 142 m2 Lokal znajduje się na parterze apartamentowca - idealny na prowadzenie mało uciążliwej działalności. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dębnicka

Dębniki,Kraków

434 860 zł65 m² 6 692,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| oferta bez prowizji od kupującego. Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na parterze w nowym kameralnym 6-kondynacyjnym budynku w spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Dębniki,Kraków

357 802 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Borkowskiej na Klinach! Polecana nieruchomość to komfortowe i przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dębnicka

Dębniki,Kraków

483 796 zł61 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| oferta bez prowizji od kupującego. Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,24 m , usytuowane na 2 piętrze w nowym kameralnym 6-kondynacyjnym budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Dębniki,Kraków

220 000 zł38 m² 5 792,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Borkowskiej na Klinach! Polecana nieruchomość to komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dębnicka

Dębniki,Kraków

471 548 zł61 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| oferta bez prowizji od kupującego. Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,24 m , usytuowane na 1 piętrze w nowym kameralnym 6-kondynacyjnym budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

425 000 zł77 m² 5 538,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| apartament o powierzchni ok. 77 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, jasnego aneksu kuchennego (z możliwością wydzielenia lub zaadaptowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Dębniki,Kraków

479 000 zł87 m² 5 505,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| apartament o powierzchni 87 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z jasnego salonu z balkonem oraz otwartej na salon kuchni i jadalni. Trzech osobnych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

460 020 zł84 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Kraków, dębniki, ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu znajduje się kampus uj, jagiellońskie Centrum Innowacji, autostrada A4, szybki tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

316 404 zł48 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Kraków, dębniki, ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu znajduje się Kampus uj, jagiellońskie Centrum Innowacji, autostrada A4, szybki tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Dębniki,Kraków

208 692 zł31 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

603 087 zł114 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Dębniki,Kraków

217 056 zł32 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Dębniki,Kraków

209 168 zł31 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

313 170 zł47 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

319 638 zł48 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

529 320 zł96 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Dębniki,Kraków

210 596 zł31 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Dębniki,Kraków

449 000 zł83 m² 5 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| apartament o powierzchni 83 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z jasnego salonu z balkonem oraz otwartej na salon kuchni i jadalni. Trzech osobnych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

301 378 zł45 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Dębniki,Kraków

422 994 zł64 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

409 240 zł79 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Dębniki,Kraków

163 668 zł24 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014