dowolna

Nowe mieszkania i domy Dzielnica VIII Dębniki, Kraków - Nieruchomości z rynku pierwotnego Dzielnica VIII Dębniki

335 ogłoszeń

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

999 000 zł113 m² 8 846,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 112,93 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dodatkowo trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

716 800 zł52 m² 13 784,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14b_5 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! taniej o 130 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,08 m2 w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

743 000 zł55 m² 13 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

21/11 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 54,85 m2 + duży ogród 80m2 na Ruczaju okolice ul.Bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Dębniki,Kraków

716 480 zł63 m² 11 399,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje na 2 piętrze z balkonem, 62 m Szukasz konkretu dla rodziny 2+1 lub 2+2. Ciche Dębniki, zielone otoczenie i szybki dojazd do miasta. Nowe budownictwo z windą i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 087 814 zł70 m² 15 652 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Promocja Listopad 2025! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Ruczaj Park przy ul. Federowicza położona jest w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ulica Federowicza skomunikowana jest z centrum Krakowa linią szybkiego tramwaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 049 000 zł65 m² 16 121,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.0.66 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 65,07 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

687 000 zł50 m² 13 876 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

17/133 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 36 tys! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 + ogródek 41 m2 na Ruczaju, rejon ulicy Bunscha, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 166,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 33,34 m2 plus ogródek 57 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

1 100 000 zł118 m² 9 296,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal usługowy o metrażu 118,32 m2 znajdujący się w inwestycji zlokalizowanej przy ul.Tynieckiej w Krakowie. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Czerwone Maki,Kraków

790 000 zł55 m² 14 395 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 54.88m2 ogród 90m2 w Nowej Inwestycji Ruczaj/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

732 800 zł43 m² 16 970,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.1.05 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. Dostajesz system smart home premium! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,18 m2 w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 015 000 zł65 m² 15 603,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 3a006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 026 000 zł63 m² 16 278 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.1.9 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

738 000 zł56 m² 13 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie B2.10 Osiedle Versus, Kraków Ruczaj Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na zielonym, dynamicznie rozwijającym się krakowskim Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

631 000 zł38 m² 16 496,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

4.A.0.01 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 60 tysięcy! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. ( zdjęcia wnętrz w ogłoszeniu są przykładowe z poprzedniego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 090 976 zł70 m² 15 697,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

602 000 zł38 m² 16 002,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/8 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 30 tysięcy taniej! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 37,62 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha Plus duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

784 000 zł55 m² 14 246,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

15/17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 55 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Skotniki,Kraków

1 438 000 zł192 m² 7 501,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Emmerson nieruchomości prezentuje dom - typ bliźniak ( nr. bud A-3) z garażem i dużym ogrodem. Dom o powierzchni całkowitej 191,69 m2, z czego użytkowej 148,11 m2 zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

733 432 zł43 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrowolskiego

Skotniki,Kraków

2 780 000 zł273 m² 10 183,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom o wysokim standardzie. Bez pcc. Bez Prowizji Cena do negocjacji. Skotniki, kraków spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

678 044 zł43 m² 15 655,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Tyniec,Kraków

679 000 zł96 m² 7 109,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

939 970 zł73 m² 12 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 73 m | Gotowe | Dębniki - Ruczaj | ul. Federowicza** Przemyślane 73 m , które daje komfort na co dzień - w mieszkaniu i wokół niego. Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Czerwone Maki,Kraków

540 000 zł39 m² 13 881,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na dynamicznie rozwijającym się krakowskim Ruczaju. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

940 000 zł73 m² 12 877 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 73 m | gotowe | Skotniki - Dębniki | ul. Federowicza Mieszkanie stworzone z myślą o rodzinach, które chcą mieszkać wygodnie: mieć ciszę i zieleń pod domem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

1 535 436 zł95 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem - ul. Karola Bunscha , Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

889 890 zł60 m² 14 831,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie, które jest po prostu wygodne na co dzień i ma światło, którego nie zjada sąsiedni blok, to warto spojrzeć na ten układ. Mieszkanie - 3 pokoje, 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 152,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony wschodniej) o wielkości 33,37 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

731 390 zł43 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

548 000 zł34 m² 16 353,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie z dużym ogrodem (okna od strony zachodniej) o wielkości 33.51 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

810 000 zł55 m² 14 816,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony zachodniej) o wielkości 54,67 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

1 219 136 zł71 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji mieszkanie idealne dla rodziny | 70,88 m | 2 sypialnie | balkon południowy Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kostrze,Kraków

1 397 000 zł129 m² 10 854,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Zakup Od Dewelopera bez prowizji oraz bez podatku pcc2% Na sprzedaż: nowoczesny dom w stanie deweloperskim - ul. Tyniecka, kraków Lokalizacja: ul. Tyniecka Powierzchnia domu: 116,59 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

566 000 zł33 m² 17 172,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne mieszkanie o powierzchni 32,94 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Jasne wnętrze z tarasem o powierzchni 15 m i ekspozycją wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

943 506 zł73 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsza oferta w tej okolicy na rynku! Kup bez prowizji! Inwestycja dostępna od zaraz! Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji! Mieszkania w tej lokalizacji szybko znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

820 000 zł55 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej oraz zachodniej) o wielkości 54,69 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe od ręki, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkanocna

Bodzów,Kraków

1 249 000 zł104 m² 11 954,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje na sprzedaż dwa lokale w kameralnej inwestycji jednorodzinnej (dom jednorodzinny dwulokalowy) z garażami w bryle budynku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

822 500 zł51 m² 16 042,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij