dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XVI Bieńczyce

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

3 200 zł75,90 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe świetne mieszkanie W bieńczycach Z przyjemnością oferujemy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie o powierzchni 75,9 m2 usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,67 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków -bieńczyce -kraków - nowa huta - os. Strusia - 3 pokoje - balkon - po remoncie! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 43,67 m2 zlokalizowane na os. Strusia w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54 m² 14 629,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ TERENÓW ZIELONYCH MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYM.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²115 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kraków Bieńczyce ul. gen. Leopolda Okulickiego 115 m2 nieruchomość: oferujemy do wynajmu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 115 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 000 zł39 m² 11 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - na osiedlu Osiedle Złotej Jesieni. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,47 m² 14 230,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: os. Kalinowe , Kraków Powierzchnia: 36,47 m Parter w niskim bloku 2 niezależne pokoje Opis nieruchomości Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Złotej Jesieni,Kraków

519 000 zł37,98 m² 13 665,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English below Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie, idealne dla osób ceniących wygodę miejskiego życia oraz szybki dostęp do centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł38,50 m² 13 688,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Nowa Huta, bieńczyce, os. Wysokie - 2 pokoje + duża piwnica, 38,5m2 we speak english forma estates prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2 położone na parterze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,26 m² 14 790,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m na krakowskich Bieńczycach (nowa Huta) jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł36,60 m² 16 120,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Os. Na Lotnisku. Na mieszkanie składa się: - salon ok 12m2, - drugi pokój ok 10m2 - osobna kuchnia ( kuchnia umeblowana, ze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (według kw 50,1 m2 z przynależnym pomieszczeniem ,pomiar użytkowy 46,31) środkowe z oknami na dwie strony. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Bieńczyce,Kraków

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami usytuowane nieopodal Centrum Handlowego Nowe Czyżyny Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajduje się na dziesiątym poziomie bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

760 000 zł60 m² 12 612 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Albertyńskim. Osiedle posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

880 000 zł64 m² 13 726,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 osobne pokoje I oddzielna kuchnia! balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Przy Arce, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt na os. Na Lotnisku 6 w Krakowie (bieńczyce), w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe - os. Kazimierzowskie (dh Wanda) Lokalizacja: przystanki autobusowe i tramwajowe tuż przy budynku pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

339 000 zł24 m² 14 184,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie w zielonej części Nowej Huty os. Kazimierzowskie lokalizacja Mieszkanie położone jest na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

639 000 zł52 m² 12 194,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 oddzielne pokoje , jasna kuchnia , loggia! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na os. Kościuszkowskim w dzielnicy Czyżyny. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Fatimska (bieńczyce) Mieszkanie 4 pokojowe Piwnica ~2m2 64m2 Balkon Zielona okolica Wymieniona elektryka Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Bieńczyce,Kraków

371 000 zł26 m² 14 497,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Os. Strusia (bieńczyce) Mieszkanie 1 pokojowe - jasne strona południowa 25,59m2 Parking pod blokiem Idealne pod wynajem Doskonale skomunikowana okolica Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

gen. Leopolda Okulickiego, 2 pokojowe + piwnica, balkon, 50m2, doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus), dodatkowo miejsce postojowe do zakupu w cenie 50 tys. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia fukcjonalna kawalerka, studio, os. Kalinowe, bieńczyce, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie, położone na parterze w 10-piętrowym bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

599 999 zł41 m² 14 669,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją osiedle albertyńskie bieńczyce, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Albertyńskim w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokoje, oddzielna kuchnia I balkon! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Na lotnisku. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwniętą siecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Bieńczyce,Kraków

578 000 zł38 m² 15 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

700 000 zł53 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

3 oddzielne pokoje Z osobną kuchnią I balkon! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

700 000 zł53 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe | 53 m | Dwustronne | Jasna kuchnia | Atrakcyjna cena - okazja! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Albertyńskie,Kraków

734 951 zł49 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3