dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł30 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English below] Dostępne: 08.05.2026 Mam przyjemność prezentować nowoczesne mieszkanie w Krakowie, ul. Republiki Korczakowskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 30 m2 i znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 71,49m2 w nowej inwestycji przy ul. Andrzeja Badurskiego. Brak prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł172 m² 2 029,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 172 m z budynkiem gospodarczym przy ul. Kolejowej w Krakowie, dzielnica Podgórze (prokocim).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

948 000 zł63 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stary Prokocim ul. Górników dwupokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

88,89 zł/m²9 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal około 9m2 pod mała gastronomię lub handel bezpośrednio na przystanku tramwajowym o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych w nowo powstającym salonie gier z automatami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w inwestycji "start City" przy ul. Republiki Korczakowskiej. Inwestycja Inwestycja start city przy ul. Republiki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł34,05 m² 14 948,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze z własną księga wieczystą; czynsz: 570.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych, Technologia mieszana w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 610 zł64,44 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie 64,44 m z ogródkiem w stanie deweloperskim, na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 4 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

1.A.0.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 42,5 m2 - Kraków Złocień Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków Złocień -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł43,60 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieżanów - Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży jasny pokój z wyjściem na duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym W garażu podziemnym - osiedle złocień N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,10 m² 44,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m 2 w okolicy ulicy Agatowej na osiedlu Złocień. To idealna lokalizacja dla rodzin oraz osób, które szukają swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 439 000 zł94 m² 15 308,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w nowym budynku na nowoczesnym osiedlu w Krakowie przy ulicy Henryka i Karola.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Designerskie 2-pokojowe (z potencjałem na 3!) mieszkanie z balkonem na Bieżanowie! Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł34 m² 14 971 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Na Kozłówce. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 składa się z: - przedpokój - salonu - aneksu kuchennego - strefy sypialnianej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł29,65 m² 15 514 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,65 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal został wyremontowany w 2023 r. (oprócz łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,80 m² 16 173,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w niskim, 3 piętrowym bloku, położone na 3. piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem trzypokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się przy ul. Republiki Korczakowskiej, w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,04 m² 12 254,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko u Nas! Trzypokojowe mieszkanie na Prokocimiu ul. Teligi lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł68,30 m² 16 530,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Urokliwe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie blisko pętli tramwajowej w dzielnicy Bieżanów. Lokalizacja: komfortowe i funkcjonalne mieszkalne zlokalizowane w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,2 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie: -Przedpokój -łazienka -salon z aneksem kuchennym -pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 60 m | świetna lokalizacja | Kraków, ul. Wielicka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Konrada Wallenroda 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz obszerną loggią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal 60 m z poddaszem i piwnicą ul. Bieżanowska, kraków Opis nieruchomości: na sprzedaż lub wynajem oferowany jest lokal o powierzchni 60 m , położony przy ul. Bieżanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Zalipki

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 599 000 zł142 m² 11 260,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Komfortowy 5 pokojowy dom z wiatą na samochód i pięknym ogrodem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie, dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,74 m² 13 336,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położoną na 4 piętrze. To idealne mieszkanie dla osób ceniących bliskość miejskich udogodnień. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 828 zł68,45 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

1.B.0.11 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 68,45 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 590 000 zł87,97 m² 18 074,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 5-pokojowe mieszkanie na os.Złocień, dz. Bieżanów-Prokocim. Mieszkanie położone na 3 piętrze budynku z 2023 roku, brak windy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł3 000 m² 616,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położonych przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Dojazd do nieruchomości odbywa się od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin odbioru 20026.03.31 FUNKCJONALNY UKŁAD! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

475 000 zł35,13 m² 13 521,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mała Góra, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²53 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy, biurowy - Kraków Południe, blisko obwodnicy lokal: - 53 m2 ( 3 pomieszczenia) - dowolna aranżacja - klimatyzowany budynek posiada: - systemy klimatyzacji i ogrzewania, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 100 zł32,20 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Bez Prowizji* Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia p rzytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone na 3 piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij