dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

927 276 zł71 m² 13 060,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Bieżanów,Kraków

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy Państwu ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 z bardzo dużym tarasem (ok. 20 m2) i dodatkowym balkonem przy ul. Podłęskiej w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potrzask

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

759 000 zł65 m² 11 676,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Ostatnie, wykończone mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,49 m , usytuowane w Wieliczce przy ul. Wygoda Nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

2 149 000 zł388 m² 5 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:589 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego w okolicy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Dom składa się z dwóch części, pierwsza została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

585 000 zł39 m² 14 923,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

485 000 zł36 m² 13 624 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Więcej informacji *510* 297* 341 Komfortowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą | w sumie 41,6 m | wysoki parter! Szukasz przestrzeni dla siebie pełnej światła, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

738 000 zł46 m² 16 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje do wejścia na złocieniu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Domgały, dzielnica Złocień. Dzielnica ta posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklpey,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

330 000 zł27 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków, os. Na Kozłówce - ul. Okólna 5 1-pokojowe mieszkanie w stanie do remontu na 4 piętrze. Mieszkanie do sprzedaży o powierzchni użytkowej 27 m2 położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Bieżanów,Kraków

615 000 zł50 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Barbary w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Na Wrzosach

Bieżanów,Kraków

825 000 zł427 m² 1 932,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę zlokalizowaną w Krakowie w dzielnicy Bieżanów przy ulicy Na Wrzosach 56. Działka o numerze: 750/2. Powierzchnia: 4,27 ara, bezpośredni wjazde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Prokocim,Kraków

555 000 zł33 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje na prokocimiu! idealne pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rydygiera, dzielnica Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

67 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy wynajem lokalu biurowo/usługowego o pow. 30m2 lokal mieści się się na 1 piętrze w prywatnym budynku na Starym Bieżanowie. Bezpośrednio przy budynku bezpłatny miejski parking. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

970 000 zł68 m² 14 222,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,2 m, zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Prokocim, przy ul. Erazma Jerzmanowskiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

463 500 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe Prokocim-Bieżanów ul. Jerzmanowskiego! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, prokocim, ul. Jerzmanowskiego, 31 m Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malachitowa

Złocień,Kraków

1 020 000 zł92 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Malachitowej (podgórze, złocień). Nieruchomość jest w dobrym stanie, do wprowadzenia. Lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

660 000 zł62 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Telimeny (podgórze, bieżanów). Nieruchomość jest do wprowadzenia się, ewentualnie odświeżenia. Obecny układ to trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domagały

Złocień,Kraków

899 000 zł61 m² 14 778,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wysoki standard wykończenia z dwoma balkonami! Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 znajdujące się w budynku położonym przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieżanów,Kraków

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie Bieżanowa (ul. Mała Góra). Nieruchomość jest w dobrym stanie , przestronna i ustawna. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

839 000 zł63 m² 13 376,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w czteropiętrowym budynku, ul. Alberta Schweitzera, os. Rżąka dzielnica Bieżanów-Prokocim. W pobliżu pełna infrastruktura. Zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 350 000 zł115 m² 11 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieży

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ulicy Młodzieży 10. Cicha spokojna okolica z niską zabuduwą. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w bloku z 1999roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosocicka

Rżąka,Kraków

940 000 zł58 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie ulicy Kosocickiej (podgórze, rżąka). Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 3- piętrowym bloku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topazowa

Złocień,Kraków

397 000 zł29 m² 13 689,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie na sprzedaż Złocień - ul. Topazowa Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

949 000 zł62 m² 15 430,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rydygiera (podgórze, rżąka). Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 2- piętrowym budynku z lat 80. Bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosocicka

Bieżanów,Kraków

940 000 zł58 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne i przestronne mieszkanie w dogodnej lokalizacji! Myślisz o własnym, komfortowym mieszkaniu w świetnie skomunikowanej okolicy? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Aleksandry (podgórze, bieżanów). Nieruchomość jest w dobrym stanie, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Bieżanów,Kraków

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1 000 m w malowniczej dzielnicy Bieżanów, kraków. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kolejowa

Bieżanów,Kraków

290 000 zł14 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Kolejowej (podgórze, bieżanów). Zakup możliwy tylko za gotówkę. ( udział w nieruchomości wspólnej). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

63,79 zł/m²290 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

|R| Property prezentuje przestronny lokal użytkowy na wynajem znajdujący się przy ul. Wielickiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

966 398 zł71 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Bieżanów,Kraków

260 000 zł1 149 m² 226,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 11,49 arów zlokalizowaną w rejonie Bieżanowa (okolice ul. Rakuś, ślósarczyka). Do działki prowadzi droga asfaltowa. Szerokość frontowa to 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

819 000 zł49 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w rejonie ul. Domagały (podgórze/złocień). Nieruchomość jest w trakcie wykańczania. Meble oraz zabudowa kuchenna robiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złocieniowa

Złocień,Kraków

410 000 zł28 m² 14 401,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! Polecamy mieszkanie 1- pokojowe 28,47 m2 ul. Złocieniowa. (os.Złocień) Nieruchomość położona jest na parterze w 3 piętrowym budynku z 2007 roku. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

585 000 zł39 m² 14 923,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Jerzmanowskiego (podgórze, prokocim). Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w 4- piętrowym budynku z 1970 roku, bez windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Pierwszego Najemcy! Na wynajem funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 w zielonej części dzielnicy Bieżanów- prokocim. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 40m2 zlokalizowane przy ul. Jerzmanowskiego. Bogato zagospodarowana okolica, liczne sklepy oraz rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Na Kozłówce,Kraków

540 000 zł37 m² 14 594,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie Kozłówka ( ul. Spółdzielców). Nieruchomość jest w dobrym stanie, nie wymaga większych nakładów. Generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Spółdzielców

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Spółdzielców 12. *Ogrzewanie centralne. *Powierzchnia 24 m2. *2 piętro. *Lokalizacja parę kroków od przystanków autobusowych i tramwajowych, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 590 000 zł104 m² 15 288 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować Państwu, nowoczesny, przestronny apartament 104 m2 z balkonem! Ul. Henryka i Karola Czeczów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Facimiech

Na Kozłówce,Kraków

430 000 zł30 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Facimiech (podgórze, kozłówek). Nieruchomość jest do remontu co pozwala na aranżacje pomieszczeń według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Na Kozłówce,Kraków

529 000 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na kozłówku! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowane jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, kozłówek, ul.Spółdzielców. To okolica ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij