dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

978 000 zł63 m² 15 618 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Złocień, 3 pokoje, balkon M. Postojowe W garażu podziemnym 50 000zł. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,62m2 zlokalizowane przy ul. Henryka I karola czeczów - złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

809 000 zł69 m² 11 793 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry! Z radością oferuję na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,6 m , położone w zielonej i spokojnej części Krakowa na osiedlu Prokocim Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ulicy Podłęskiej. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

945 000 zł70 m² 13 550,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży w stanie deweloperskim nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Gotowe we wrześniu 2025 roku. Niedaleko pętli tramwajowej "nowy Bieżanów p+r".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe , loggia W dobrej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Facimiech, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malachitowa

Złocień,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Złocień przy ulicy Malachitowa o powierzchni 50 m2.Mieszkanie położone na 1 piętrze. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe, klimatyzowane, w pełni wyposażone nowe mieszkanie 30 m prokocim/kraków (oferta na wyłąćzność) lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasińskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 390 zł21 m² 66,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 21 m przy ul. Jasińskiego 28, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nieruchomość: lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Nowy Prokocim,Kraków

670 000 zł59 m² 11 421,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję - Kraków, nowy Prokocim, ul. Teligi Dla rodziny to idealne miejsce do życia - trzy niezależne pokoje zapewniają prywatność każdemu domownikowi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Bieżanów,Kraków

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; standard mieszkania: do wprowadzenia; dodatkowo: balkon, piwnica, winda; w pobliżu: apteki, park, poczta, sklepy, szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polonijna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

666 000 zł40 m² 16 713 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : Jeśli szukasz słonecznego mieszkania z dużym balkonem w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

574 639 zł38 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0 % prowizji, 0 % podatku pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy właśnie - takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

59 zł/m²22 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy lokal usługowy/biurowy na wynajem o powierzchni 22 m2 przy ul.Bieżanowska 78 F LOKALIZACJA: dzielnica: Bieżanów- Prokocim ul.Bieżanowska 78 F spokojna okolica, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seweryna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 300 zł73 m² 31,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami przy ul. Seweryna 3a 73 m , 1. piętro. Nieruchomość: mieszkanie posiada trzy osobne pokoje, idealne dla rodziny lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł56 m² 10 639 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,30m2, zlokalizowane przy ul. Kurczaba w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Najważniejsze informacje: 3 pokoje 11 piętro z 11 (poddasze) Wyposażone, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

979 000 zł86 m² 11 383,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,8 m2(pow. całk. 86m2) na osiedlu Złocień. Nieruchomość z 2017 r. znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie 56,10 m zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Jana Kurczaba najważniejsze informacje: 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bieżanów,Kraków

700 000 zł48 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe Kraków Złocień. MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

335 000 zł27 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków, os. Na Kozłówce - ul. Okólna 5 1-pokojowe mieszkanie w stanie do remontu na 4 piętrze. Mieszkanie do sprzedaży o powierzchni użytkowej 27 m2 położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

604 157 zł47 m² 12 912,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 46,79m zlokalizowane II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

585 000 zł40 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje W bliskim sąsiedztwie parku! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Podłęskiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Drożdżowa

Bieżanów,Kraków

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Do wynajęcia od zaraz stylowy dom z tarasem i ogródkiem położone przy ul. Drożdżowej w nowo powstałym osiedlu "nowa Drożdżownia". Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kosocicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

690 000 zł721 m² 957 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną z prawomocnym pozwoleniem na budowę (rozpoczęta budowa) zlokalizowaną przy ulicy Kosocickiej w Krakowie. Informacje podstawowe: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

508 950 zł28 m² 18 112,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

- stylowa kawalerka 28,1 m z balkonem gotowa do wprowadzenia od zaraz - Mieszkanie w idealnym stanie, w nowoczesnym budynku z 2018 roku - W pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Bieżanów,Kraków

569 300 zł50 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Bieżanow przy ulicy Heleny. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaba

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

630 000 zł50 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 oddzielne pokoje na bieżanowie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kurczaba, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Badurskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 196 338 zł72 m² 16 615,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: zapraszam do zakupu apartamentu położonego przy ul. A. Badurskiego 9 w Krakowie w Dzielnicy Bieżanów Prokocim. Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości od Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 180 000 zł71 m² 16 505,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,49 m2. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Bieżanów,Kraków

555 000 zł33 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bieżanów, 2 pokoje, balkon, 2 pokoje 2016r. Nowe budownictwo, blok na terenie zamkniętym Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane przy ul. Rydygiera - Rżąka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Snycerska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

267 240 zł40 m² 6 598,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1, stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

549 000 zł34 m² 16 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

499 000 zł30 m² 16 441,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: wyjątkowa kawalerka z 2 balkonami - ul. Prokocimska, kraków Powierzchnia użytkowa: 30,35 m Piętro: ostatnie (3. piętro) Na sprzedaż przestronna i klimatyczna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 000 zł32 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia p rzytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone na 3 piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Prokocim,Kraków

849 000 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podmiłów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 130 500 zł113 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Home-Estate przedstawia Państwu lokal mieszkalny trzy kondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,16 m2 z własnym ogródkiem i trzema balkonami zaledwie 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

820 000 zł48 m² 16 998,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Rydygiera w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze skomunikowana,.