dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

535 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1.A.1.11 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 34 m2 - Kraków Podgórz, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

475 000 zł35,13 m² 13 521,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,13 m , położone przy ul. Mała Góra w Krakowie (bieżanów Prokocim), na 10. piętrze 10-piętrowego bloku z lat 80-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Nietuzinkowe mieszkanie w cichym zakątku krakowskiego Bieżanowa. Dostosowane do potrzeb osoby z trudnościami w poruszaniu się, korzystającej z wózka aktywnego. Znakomite także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 300 000 zł91,30 m² 14 238,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia 4 pokoje z potencjałem 5. pokoju | wysoki parter | zieleń i spokój | pełna własność Pragnę Państwu przedstawić przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seweryna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 480 zł52,78 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe o pow. prawie 53m2 położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Prof. T. Seweryna w Krakowie. Mieszkanie, dwustronne (płn-wsch i płd-zach).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

669 000 zł52 m² 12 865,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prokocim, na Kozłówce, ul. Okólna - 52m2 / 3 pokoje / Balkon Loggia / Park Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż przestronny 2-kondygnacyjny dom wolnostojący, dający wiele możliwości aranżacyjnych, dom usytuowany na ogrodzonej działce 6,6 ar, dzielnica Bieżanów. Idealna pod inwestycje lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł33,87 m² 16 947,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,87m2 znajdujące się na ul. Marianna Domagały na Złocieniu. Lokalizacja: spokojna, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy klasy A o powierzchni 70 m znajdujący się w biurowcu leżący w Krakowie w Prokocimiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

729 000 zł55,60 m² 13 111,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie otoczone zielenią - komfort i funkcjonalność na 55,6 m To jasne i doskonale doświetlone mieszkanie to propozycja dla osób ceniących spokój oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,42 m² 15 934,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z duszą 56.42m2 | Ogród 550m2 | Komórka, Strych, Budynek gosp., Fotowoltaika 3,5KW | Prokocim/Kraków. Lokalizacja: świetna dla osób ceniących sobie spokój od gwaru miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

848 000 zł70,83 m² 11 972,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Barbary w Krakowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 71m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

845 000 zł67,72 m² 12 477,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Henryka i Karola Czeczów w Krakowie. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2025 roku, gotowa do umeblowania i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

714 700 zł47 m² 15 206,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Aleksandry, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,67 m² 14 628,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z dużą, piękną loggią, funkcjonalne, bardzo nowoczesne, po generalnym remoncie, o powierzchni 56,67 mkw. Mieszkanie składa się z: dwie piękne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia 3 pokojowe komfortowe mieszkanie z widokiem na park, 70 m , 2 balkony, 2 miejsca parkingowe w garażu, komórka lokatorska, apartamenty Wielicka , Górników, prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²180 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy klasy A o powierzchni 180 m znajdujący się w biurowcu leżący w Krakowie w Prokocimiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 795 000 zł152,50 m² 11 770,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Funkcjonalny Dom w Zabudowie Bliźniaczej Cicha, a Zarazem Doskonale Skomunikowana Lokalizacja! lokalizacja: dom znajduje się w lokalizacji, która będzie idealnym miejscem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 576 zł49,72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Złocieniowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 850 zł45 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł160 m² 43,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością prezentuje na wynajem wyjątkowy dom z zadbanym ogrodem w Krakowie, dostępny od września. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Aleksandry, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 000 zł38,50 m² 15 480,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1.A.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 1 pokojowe 348,5 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1.C.0.06 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 39,53 m2 plus ogródek - Kraków Podgórze, ul. Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,60 m² 13 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czynsz: 560.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: duży balkon, domofon, piwnica, parking, łącze internetowe, winda;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 1 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł3 690 m² 1 598,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 914 m²

Na sprzedaż hala przemysłowa o łącznej powierzchni 3690 m położona przy ulicy Domagały. Najważniejsze informacje Powierzchnia gruntu : 3914 m ( 39a ) Powierzchnie budynku : - hala: 2014.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Bieżanów Prokocim ul. Ściegiennego - 32m2 / 1 pokój, duży balkon / obok park Lilli Wenedy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 294 zł42,66 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,70 m² 11 773,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tecnocasa prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 1994 roku, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Podlesie. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,58 m² 12 723,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz administracyjny. Szukasz taniego.