dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XI Podgórze Duchackie

448 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

448 ogłoszeń

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Lokum Vista | Walerego Sławka 13a Cena: 719 000 zł Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,98 m² 16 874,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie w apartamentowcu z 2018 roku na zamkniętym osiedlu, gotowe do wejścia wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł5 278 m² 511,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny składający się z dwóch działek, posiadający prawomocne pozwolenie na budowę 4 bliźniaków (8 segmentów - 880 m2 pum). Cena 2.700.000 zł netto Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł39,21 m² 18 337,16 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Wola Duchacka | W. Sławka Są mieszkania, które kupuje się z rozsądku. I są takie, do których chce się wracać po pracy. To 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m zlokalizowane w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy Kordiana w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoruska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Podedworze, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj w swoim stylu - wysoki standard, klucze gotowe do odbioru Nieważne, na jakim etapie życia jesteś - ta nowoczesna inwestycja powstała z myślą o ludziach, którzy chcą tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis Na sprzedaż oferuję w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy. Okólnej.W.

Szczegóły ogłoszenia

49,99 zł/m²150 m² 7 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 150m2 idealnie nadający się na gabinety lekarskie / siłownię / lokale biurowo- usługowe - kurdwanów / piaski wielkie Nieruchomość można wynająć także pod.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł68 m² 13 206 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje/ 68 m2 /balkon/ garaż/kurdwanów/ul. Wysłouchów Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3- pokojowe o pow. 68 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podgórze, okolice bonarki, 2 pokoje, 6 piętro, pow: 42,66 M2 od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji termin oddania: koniec 2025 r. Zapraszam do zakupu, wygodnego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł71,50 m² 17 692,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż jedyne w swoim rodzaju mieszkanie w apartamentowcu z 2018 roku na zamkniętym osiedlu, gotowe do wejścia wraz z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosocicka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 134 000 zł78,27 m² 14 488,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,27m2 na parterze z ogródkiem zlokalizowane w Krakowie-dzielnica Podgórze Duchackie. Mieszkanie sprzedawane w ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33 m² 17 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna, jasna przestrzeń na kameralnym osiedlu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości prezentuje pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 32,7 m , położone przy ul. Chmielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł67,43 m² 15 556,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie , z dwoma balkonami wykończone w wysokim standardzie przy ul. Bujaka w Krakowie. - powierzchnia użytkowa (wg kw): 67,43 m -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,40 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dające duże możliwości aranżacji przestrzeni 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 62,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²178,70 m² 15 189 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

GOTOWA POWIERZCHNIA BIUROWO - USŁUGOWA DO WEJŚCIA ul. Kamieńskiego | Podgórze Duchackie| Podgórze| Kraków Oferujemy na wynajem gotową do wejścia powierzchnię biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 49,34 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sas-Zubrzyckiego, dzielnica Kurdwanów. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka. Oferta na wyłączność. We.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 2/4. W mieszkaniu - salon: 17.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²500 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

GOTOWA POWIERZCHNIA BIUROWA DO WEJŚCIA ul. Kamieńskiego | Podgórze Duchackie| Podgórze| Kraków Oferujemy na wynajem gotową do wejścia powierzchnię biurową w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Trockiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesny budynek usługowo-biurowy do wynajęcia Kraków, skotniki, ul. Trockiego (podgórze / Wola Duchacka Wschód) Czynsz: 25000 zł | ok. 77,78 zł/m Oferujemy na wynajem nowy, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 46,97 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,52 m² 14 935,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy | 4 pomieszczenia | Podgórze Duchackie | przy Parku Duchackim Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony w Krakowie przy ul. Malborskiej (podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Serbskiej w dzielnicy Wola Duchacka. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Serbskiej w dzielnicy Wola Duchacka. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Gotowa Inwestycja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40.35 m2 w nowej inwestycji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, 46 m z balkonem na 11 piętrze, ul. Marii i Bolesława Wysłouchów, kurdwanów lokalizacja: lokalizacja zapewnia łatwy dojazd komunikacją miejską m. in. do.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł37,85 m² 14 927,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ulicy Białoruskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. To propozycja idealna dla osób poszukujących lokalu do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować państwu ofertę na wynajem 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2, usytuowanego na 3 piętrze w bloku z 2022 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze, posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł700 m² 485,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni ok 7 ar. Media : prąd,woda ,gaz, kanalizacja Dojazd : droga asfaltowa ( konieczność wystąpienia o zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,60 m² 12 596,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie z zielonym azylem zamknięte osiedle, świetna komunikacja Pragnę przedstawić wyjątkową ofertę o powierzchni 51,60 m znajdującą się w krakowskim Kurdwanowie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij