dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica XI Podgórze Duchackie

448 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

448 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

589 000 zł39,99 m² 14 728,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 261 zł70,63 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 850 zł61,59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 235 zł37,96 m² 15 865 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:marzec 2027

Kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowana przy ul. Trybuny Ludów 3 na krakowskim Podgórzu Duchackim. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego. W ofercie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

570 000 zł37,85 m² 15 059,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone na 4. piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 40m2, z dużą loggia 4,53 m2 o ekspozycji zachodnio południowej. Nowoczesna architektura i standard wykończenia oraz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł43,80 m² 12 990,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

W ofercie 2 pokojowe mieszkanie 43,8 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą przy ulicy Turniejowej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! atuty! * dobra cena * funkcjonalny układ * zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł46,60 m² 14 592 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pok./47 m2 /Podgórze - Kurdwanów/ul. Sas- zubrzyckiego. Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 pok. o pow. 46,55 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Sas- zubrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 232 zł45,41 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 336 zł56,93 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 200 zł56,48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Wysłouchów. Lokal znajduje się na 6 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Heila

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

720 000 zł59,68 m² 12 064,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym - ul. Edwarda Heila, wola Duchacka, kraków Pierwsze cztery zdjęcia są wizualizacjami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 59-metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2 przy ul. Żaka w Krakowie lokalizacja: ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek. Bez problemu można.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł77,43 m² 17 422,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Komfort i styl blisko centrum | Lokum Vista | 4 pokoje z ogródkiem i miejscem postojowym | 77 m - Wola Duchacka, ul. Walerego Sławka Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł63 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze w budynku przy ulicy Jana Sas Zubrzyckiego 10. Inwestycja: budynek posiada udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 428 zł55,66 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 966 zł36,84 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 275 zł43,35 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, które składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł55,78 m² 16 116,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w 6 piętrowym bloku z 2018 r. o powierzchni 55,78 m , z ogródkiem, położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł45,31 m² 14 478,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie 45,3m2 na ulicy Kordiana 60

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do nabycia: przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,16m2, z balkonem, skierowane na południe!. Ta atrakcyjna oferta z wysokim standardzem wykończenia, znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam duże, przestrzenne 4- pokojowe mieszkania w dobrej cenie i lokalizacji w okolicach Centrum Handloweg Bonarka, to płd/zach. część Krakowa. To bardzo dobrze zaprojektwane, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wola Duchacka,Kraków

2 950 000 zł220 m² 13 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:785 m²

Dom wolnostojący ul. Turniejowa - wola duchacka Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł39,19 m² 18 116,87 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowoczesne wnętrze z dużym balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Cechowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Do sprzedaży budynek z lat 90 tych, znajdujący się w dzielnicy Podgórze Duchackie. Dom został dobudowany do wcześniejszej części, działka ma powierzchnię 148 mkw. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł49 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary, singla lub małej rodziny, która szuka funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Dzięki dwustronnej ekspozycji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 57 m | Wola Duchacka | ul. Klonowica | m. postojowe opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży partycypacji w tbs przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58 m , z możliwością wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordiana

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 35 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym bloku z 2018 roku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Cechowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 037 805 zł80,45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Cechowej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł37,50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe , wola duchacka , loggia! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,10 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 60,1 m | Kurdwanów | ul. Marii i Bolesława Wysłouchów Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

710 000 zł59 m² 12 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. Mieszkanie w bloku na osiedlu pełnym przestrzeni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników -jestem właścicielem. Przytulne 2 pokoje z dużym balkonem i widokiem Kraków, wola Duchacka ( wolne od 01.07.26) LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Sas-Zubrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Macedońska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 45m2, w bloku przy ul. Macedońskiej 6. Dwa niezależne pokoje + oddzielna kuchnia i łazienka. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

990 000 zł65,90 m² 15 022,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania na zamkniętym osiedlu Podgórze Duchackie, opis mieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44 m² 15 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami. Loka położony na III pietrze budynku z 2006 roku zlokalizowanego na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Stattlera

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 000 zł44,51 m² 67,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone w okolicach ul. Wielickiej w Krakowskiej - dzielnica Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38,08 m² 16 544,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje | 2020 rok | 5 min do Bonarki | Gotowe do zamieszkania N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 38,08 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,39 m² 13 342,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na krakowskim Kurdwanowie. Oferta łączy w sobie komfort, świetną lokalizację oraz klimat jednej z największych dzielnic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny lub inwestora Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, komfort i przyjazną atmosferę do życia? Ta oferta została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł62 m² 14 016,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Sas-Zubrzyckiego w Krakowie (podgórze Duchackie). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł67,50 m² 12 414,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opis oferty ***mieszkanie 3 pokojowe z jasną kuchnią i balkonem*** piwnica 8,2 m , miejsce postojowe w garażu podziemnym Opis: kraków Kurdwanów ul. Turniejowa / Wysłouchów.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

620 000 zł53 m² 11 698 zł/m²