dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VIII Dębniki

999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dębniki,Kraków

1 240 000 zł69 m² 17 880,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Posiadamy w swojej ofercie 3-pokojowy mieszkanie o powierzchni 69,35m , w apartamentowcu o podwyższonym standardzie z 2010 roku w dzielnicy Kraków Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

933 000 zł67 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ruczaj przy ul. Bobrzyńskiego 31b w cenie 2400 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, jego metraż liczy 44 m2, na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

701 917 zł52 m² 13 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

733 432 zł43 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.3.06 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 65 tysięcy! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. Dodatkowo system smart home premium! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 190 zł34 m² 64,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 06.02 Mieszkanie Typu Studio - przystosowane do potrzeb osób poruszających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

711 039 zł52 m² 13 577,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

1 850 zł53 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość doposażenia mieszkania na prośbę najemcy (do ustalenia) Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skośna

Ruczaj,Kraków

624 000 zł40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem lub dla rodziny. Szeregowa, kameralna zabudowa, dużo zieleni, miejsca rekreacyjne! Można od razu wynająć lub zamieszkać bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Tyniec,Kraków

189 000 zł1 350 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w dzielnicy Krakowa - tyniec. Działka ma powierzchnię 13.5 ara i jest zlokalizowana blisko ulicy Bogucianka - dojazd drogą gminną około 40 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wielkanocna

Tyniec,Kraków

5 700 zł129 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129m2 zlokalizowany na 2,5-arowej działce w pobliżu ulicy Wielkanocnej, dzielnica Bodzów - Tyniec. Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

933 000 zł67 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

1 100 zł17 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Mam do wynajęcia duży pokój (17 m2) z balkonem w 2-pokojowym mieszkaniu na parterze (2 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc) w Krakowie przy ul. Grota Roweckiego 35 na osiedlu Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

610 000 zł45 m² 13 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie mb estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalnie mieszkanie. w ogrodzonym bloku z parkingiem. o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu Osiedle Europejskie Bruksela , ul. Piltza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

6 500 zł156 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 156m2 zlokalizowany na 2,1 arowej działce przy ulicy Kobierzyńskiej, dzielnica Dębniki - Ruczaj. Nieruchomość dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Dębniki,Kraków

729 000 zł40 m² 18 330,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w jednej z najbardziej cenionych, zielonych części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 700 zł53 m² 51,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Kobierzyńska 58, kraków Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na parterze w zadbanym budynku przy ul. Kobierzyńskiej 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

999 000 zł54 m² 18 665,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje przytulne 2 pokojowe mieszkanie na północy Krakowa. Nieruchomość: apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w 4- piętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy dr. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wody

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 490 000 zł195 m² 7 653,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Dzwoń śmiało! Nie pobieramy prowizji od kupującego. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, znajdującego się w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie na ruczaju lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Kobierzyńskiej , dzielnica Dębniki. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Ruczaju przy ul. Zachodniej. Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapelanka

Dębniki,Kraków

2 700 zł56 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od marca przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (5 m2) położone przy ul. Kapelanka w pobliżu biurowców hsbc, state Street. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zakrzowiecka

Pychowice,Kraków

4 700 zł110 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pychowice- do wynajęcia połowa bliźniaka Z ogródkiem N20 Nieruchomości oferują do wynajęcia dom o powierzchni 89,92m2 plus poddasze, umeblowany z 2012 roku. I poziom: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

670 000 zł51 m² 13 241,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,59 m , które znajduje się na krakowskim Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dębniki,Kraków

634 000 zł47 m² 13 489,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji - Mamy dla Ciebie ofertę! Opis nieruchomości: powierzchnia: 45 m Rok budowy: 2005 Piętro: 3 z 4 (w bloku z cegły).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zamiejska

Dębniki,Kraków

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Zamiejskiej na Dębnikach english version below lokalizacja Dzielnica: dębniki Ulica: zamiejska Przystanek: skośna W pobliżu: komunikacja miejska, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na Czerwonych Makach english version below lokalizacja Dzielnica: dębniki Ulica: czerwone Maki Przystanek: czerwone Maki P + R W pobliżu: komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

802 439 zł52 m² 15 328 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Dębniki,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tyniecka

Tyniec,Kraków

3 500 000 zł330 m² 9 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 786 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Krakowie, przy ulicy Tynieckiej. Działka o powierzchni 28 arów znajduje się na terenie przeznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłkowskiego

Ruczaj,Kraków

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego dla studentów lub dla pary. Świetna lokalizacja, kampus uj oraz korporacje, szybki dojazd do centrum oraz innych uczelni, dużo terenów rekreacyjnych. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania na o powierzchni 53 m2 w inwestycji przy ul. dr Jana Piltza apartament Na powierzchnię 53 m2 składają się: -salon z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dębniki,Kraków

815 000 zł46 m² 17 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

-rezerwacja- gotowe do życia | 45 m po generalnym remoncie | Dębniki Są mieszkania, które po prostu działają. To jedno z nich. 45 m zaprojektowane tak, by każdy metr miał sens po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwed-Śniadowskiej

Ruczaj,Kraków

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Anny Szwed-Śniadowskiej w dzielnicy Ruczaj. Nieruchomość: - powierzchnia 39 m2 - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 350 000 zł271 m² 8 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Kraków skotniki dom premium 271 m Z garażem dwustanowiskowym I ogrodem lokalizacja W południowej części Krakowa, w prestiżowych Skotnikach należących do dzielnicy Dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandosów

Ludwinów,Kraków

870 000 zł59 m² 14 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

480 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokoje do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na spokojnym osiedlu, dzielnica Ruczaj, dębniki. Osiedle jak i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

779 000 zł54 m² 14 425,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 54 m | Gotowe | Dębniki - Ruczaj | ul. Federowicza** Przemyślane 54 m , które daje komfort na co dzień - w mieszkaniu i wokół niego. Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Skotniki,Kraków

1 190 000 zł104 m² 11 442,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj wygodnie w dwupoziomowym, klimatyzowanym mieszkaniu w zielonej i spokojnej części Krakowa - Skotniki Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejską wygodę z bliskością.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij