dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VIII Dębniki

993 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

993 ogłoszenia

624 000 zł56,79 m² 10 987,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Unruga (dęniki) 56,8m2 + balkon 3 pokojowe (narożne piętro) Przestronne, ciche, przynależna część ogodu Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 metrów kwadratowych do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł62,24 m² 20 067 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przestronny apartament 62,24 + taras 22m2. ul. Czerwone Maki 49. Opcjonalnie dwa stanowiska postojowe w hali garażowej. Lokalizacja: ul. Czerwone Maki 49. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł859 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna o numerze: 191 mierząca powierzchnię 541 m.kw. (0,0541ha) zabudowanej nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 313 m² 761 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę budowlano-rolną o powierzchni 13,13 ara , zlokalizowaną w Krakowie- pychowicach ul. Wielkanocna. Nieruchomość posiada szereg zalet które wyróżniają ją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

125 zł/m²108 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal wykończony dla celów gabinetów medycznych/kliniki. Oferujemy lokal użytkowy na pierwszym piętrze nowego biurowca z windą. Lokal posiada wysokiej jakości wykończenie wnętrza, jest.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł859 m² 9 545,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

744 400 zł62,50 m² 11 910,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania duże, trzypokojowe mieszkanie na Ruczaju, ulica Kobierzyńska 103 20 minut do centrum Krakowa. Mieszkanie 62,09 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku na ulicy Kobierzyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja homfi prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją znajdujące się w przy ul. dr Jana Piltza 21 na krakowskim Ruczaju. Położenie jest niezwykle atrakcyjne pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł51,90 m² 15 221,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English below Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł86,55 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł260 m² 11 342,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom dla rodziny, która chce mieszkać blisko natury I centrum miasta. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, ciszę zielonej okolicy i spacer popołudniami w parku lub odpoczynek nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł139,84 m² 10 655,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

65,92 zł/m²185,08 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 185,08 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 934 zł63,03 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł850 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta bez prowizji od kupującego! Leach & Lang oferuje niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 850 m (8,5 ar) pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy działkę w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł154 m² 9 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

W ofercie 5 pokojowy dom położony na ponad 5 arowej działce przy ulicy Widłakowej, w atrakcyjnej lokalizacji jaką są krakowskie Pychowice. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63,10 m² 71,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kobierzyńskiej. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35,20 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w zielonej okolicy, blisko Wisły. Mieszkanie o powierzchni 35 m z funkcjonalnym układem salonu, sypialni i oddzielnej kuchni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 942 000 zł706 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal usługowy znajdujący się na ul. Miłkowskiego w Krakowie. Lokalizacja: na sprzedaż przestronny lokal, zlokalizowany w dzielnicy Ruczaj na ul. Miłkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 440 zł48,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z balkonem na wynajem o ekspozycji zachodniej w inwestycji Bunscha Park zlokalizowanej przy ul. Federowicza w Krakowie. Lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 357 724 zł196,37 m² 12 006,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji na Ruczaju. Opis: - parter - Duże witryny - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu - Parking W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł260 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:801 m²

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż przestronny dom o pow. użytkowej 260 m2, wybudowany w 2008 roku, usytuowany na działce o powierzchni 8 arów w rejonie Pychowice, dz.Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, ruczaj | 18 m | 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 300 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Krakowie Sidzina z prawomocnym pnb 5 nowoczesnych domów jednorodzinnych o powierzchni 126m2 każdy wraz z miejscami parkingowymi wg. projektu Archon -.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł230 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prime Property oferuje do wynajmu przytulny, zadbany dom znajdujący na osiedlu Polana Żywiecka w Krakowie. Dom położony jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,62 m² 13 968,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,62 m , położone na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie usytuowane na parterze 7-piętrowego bloku usytuowanego na zamkniętym osiedlu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,37 m² 17 345,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie ok. 60 m - Stare Dębniki | 10 minut spacerem od Wawelu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 59,66 m (z pomieszczeniami przynależnymi tj piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 500 zł43,80 m² 15 513,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14C-7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 44 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Ruczaj. To 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,19 m2 położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 165 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Irena   Poszukujesz działki pod inwestycję? Ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działki z oznaczeniem zabudowy: MN/U.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem i garażem ul. Bobrzyńskiego 19, ruczaj, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł57,97 m² 14 990,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe, 58m2 mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu, ul. Federowicza, kraków Mieszkanie wykończone, idealne dla młodej rodziny w świetnej okolicy! Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 135 000 zł270 m² 7 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ostatni segment na sprzedaż w pięknej okolicy, bez prowizji! Możliwość dokupienia większej działki. Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Nowoczesna przestrzeń biurowa z panoramicznymi widokami, idealna dla Twojej firmy - doskonała lokalizacja w centrum Krakowa Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnej powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jasne mieszkanie pow. 26.61 m na 1 piętrze z balkonem w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa! Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,72 m² 12 879,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 60 m , położony w dzielnicy Dębniki, kliny.Lokal po generalnym remoncie gotowy do użytkowania, brak czynszu tylko opłaty.