dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VIII Dębniki

999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

574 029 zł30 m² 19 224 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

1 199 990 zł143 m² 8 386,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! emmerson prezentuje: wyjątkowa oferta - prestiżowe osiedle w zielonej części Krakowa. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Dębniki,Kraków

740 000 zł46 m² 16 041,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,13 m2 z lokalizowane jest przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

899 000 zł56 m² 16 169,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy Zakrzówku, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską. Lokalizacja: ulica Pychowicka w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

505 157 zł27 m² 18 422,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Promocja! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Apartament 1 A 2 09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Infinity Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Kobierzyńskiej w dzielnicy Dębniki. Nieruchomość: - powierzchnia 30 m2 - ogródek - parter - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

900 zł12 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia od już. Oferta skierowana głównie do studentki - mieszkanie obecnie zamieszkują dwie Panie. Do wynajęcia jeden z trzech nieprzechodnich pokoi na Ruczaju przy ulicy Szuwarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubostroń

Dębniki,Kraków

2 100 zł36 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dębniki przy ul. Lubostroń 21. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 40 m^2 na co składają się: - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

2 200 000 zł270 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Skotniki - nowe domy W zabudowie bliźniaczej wysoki standard inwestycji N20 Nieruchomości oferuje nową inwestycję na południu Krakowa! Osiedle domów jednorodzinnych w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Ruczaj,Kraków

60 zł/m²213 m² 12 780 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Drodzy Państwo, z przyjemnością prezentuję na wynajem lokal o powierzchni 213m2 , w doskonałej lokalizacji na osiedlu Ruczaj u zbiegu głównej drogi oraz dwóch wyjazdowych. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

2 200 000 zł270 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2. Mieszkanie posiada łazienkę z wanną. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , położone w spokojnej dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 158 529 zł71 m² 16 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C92) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

964 082 zł64 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C48) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

832 304 zł47 m² 17 830 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (28) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla większej rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

60 zł/m²213 m² 12 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Helton Nieruchomości prezentuje lokal znajdujący się przy ulicy Kobierzyńskiej w cenie 12 780 pln netto [+ 23% podatku vat]. Rozkład I opis lokalu: lokal znajduje się na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj-Zaborze,Kraków

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków, ruczaj Do wynajmu lokal o przeznaczeniu gastronomicznym, mogący spełniać również inne funkcje. Właściciel zgadza się przystosować lokal do potrzeb przyszłego najemcy. Lokal idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie na południu Krakowa przy ul. prof. M. Bobrzyńskiego - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na I-piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

560 728 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ciche i jasne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z windą w Krakowie na Ruczaju przy ul. Piltza.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja: kraków -dębniki- ul. Ruczaj nieopodal Ul. Kobierzyńska/s Rostworowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

982 224 zł58 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C93) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 121 187 zł64 m² 17 590 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C270) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soroki

Dębniki,Kraków

799 000 zł53 m² 15 013,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: kliny, zacisze blisko Park Maćka i Doroty sklepy, lokale usługowe, szkoły, przedszkola przystanek autobusowy lokal zawiera: w skład mieszkania o powierzchni 53,22 m2 wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

977 331 zł63 m² 15 575 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna obowiązuje w Grudniu! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkowy apartament, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

647 000 zł37 m² 17 486 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkanie przy ulicy Piltza, ruczaj, czerwone Maki. Lokalizacja Budynek znajduje się w dzielnicy Ruczaj. Ustronne położenie na skraju miasta zapewnia przyszłym lokatorom ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 998 000 zł270 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

644 976 zł30 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy kawalerkę z balkonem (2a.5.04) położoną w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podgórki Tynieckie

Tyniec,Kraków

600 000 zł1 100 m² 545,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o doskonałej lokalizacji, idealnej zarówno dla tych, którzy marzą o własnym domu, jak i dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

636 700 zł36 m² 17 799,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna tylko Grudzień! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

736 681 zł38 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy 2 pokoje z balkonem (3.B.2.01) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

580 300 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ciche i jasne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku z windą w Krakowie na Ruczaju przy ul. Piltza.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłkowskiego

Ruczaj,Kraków

815 000 zł56 m² 14 553,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! apartmentowiec konstelacja! 2 pokoje Z tarasem! nie szukaj dalej oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

748 600 zł43 m² 17 458 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Promocja grudniowa rabat 121 865 zl! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Konfederacka

Dębniki,Kraków

4 350 000 zł271 m² 16 045,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy gotowiec inwestycyjny O łącznej powierzchni 272,1 M2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już mieszkanie o powierzchni 37,39 m2 mieszczące się w nowo wybudowanym bloku przy ulicy Rydlówka do którego przynależy ogródek o powierzchni 25m2. Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ruczaj,Kraków

2 956 zł67 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ul. Drukarskiej 4! Idealne dla rodziny z dzieckiem! brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopczyńskiego

Dębniki,Kraków

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z widokiem na zieleń. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane na III piętrze IV piętrowego budynku przy ul. Konopczyńskiego - Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 098 125 zł63 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy mieszkanie (2a3.05) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kraków

Kostrze,Kraków

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Usługowo-handlowy z własnym parkingiem Lokalizacja: kraków-Kostrze. Do wynajęcia parterowy lokal w samodzielnym budynku. Przestronny, z wydzielonym zapleczem. Posiada 3 niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Tyniec,Kraków

45 zł/m²50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na 1 kondygnacji + 6 miejsc parkingowych w Tyńcu. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok 50 m2. Pozostałe lokale wynajmowane w budynku. W skład pomieszczeń.