dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VIII Dębniki

999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ślaskiego

Kostrze,Kraków

3 140 000 zł318 m² 9 874,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 733 m²

Sprzedam dom w Krakowie, piękny, kilkuletni, wolnostojący dom znajdujący się w dzielnicy Kostrze, na terenie Parku Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. W okolicy Uroczyska Skotniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Dębniki,Kraków

599 000 zł32 m² 18 550,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: ruczaj, osiedle Europejskie blisko sklepy, lokale usługowe pętla tramwajowa 2 min. pieszo centrum handlowe Atut Ruczaj szkoły, przedszkola, żłobki w okolicy lokal zawiera: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

856 650 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - bez prowizji i dodatkowych opłat Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w dzielnicy ruczaj przy bardzo cichej ulicy Magnolii w kameralnym nowopowstałym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szwedzka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 200 000 zł64 m² 18 779,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu naszą nową inwestycję przy ul. Szwedzkiej/ Rolnej w Krakowie - w sąsiedztwie Rynku Dębnickiego. Budynek będzie posiadał 8 mieszkań o metrażu od 28 -77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie Z oddzielną kuchnią I balkonem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Kraków

Ruczaj,Kraków

1 100 zł15 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój w 84 metrowym zamieszkiwanym obecnie przez dwie studentki. Ogłoszenie skierowane do kobiety, najlepiej również obecnie studiującej ( nie jest to warunek konieczny ). Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piltza,Kraków

655 000 zł49 m² 13 400,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Apartamenty Piltza przy ul. Dr Jana Pilza. Mieszkanie o powierzchni 48,88 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym (26 m2) -dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnaniec

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

820 456 zł50 m² 16 347 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezprowizyjny | bez pcc Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj (ul. Mochaniec / Bunscha) w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku z windą. 2 pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnaniec

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

719 376 zł44 m² 16 473 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochnaniec

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

567 171 zł34 m² 16 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezprowizyjny | bez pcc Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj (ul. Mochaniec / Bunscha) w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku z windą. Kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

719 000 zł40 m² 18 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż z garderobą oraz dużym balkonem, które przechodzi generalny remont. W pełni wyposażone! informacje podstawowe -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Pychowice,Kraków

2 200 000 zł283 m² 7 773,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękny dom jednorodzinny w bliskiej odległości od centrum - Pychowice dom i ogród - jednorodzinny, wolnostojący, jednopiętrowy dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Dębniki,Kraków

2 600 000 zł267 m² 9 737,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący o pow. 266,96 m2 w Krakowie os. Skotniki. Budynek wybudowany w latach 2021-23 z pustaka gazobeton, ocieplony styropianem 20 cm. Dach przykryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

876 035 zł61 m² 14 270 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc Prowizja 0 % Termin oddania III kwartał 2024r. |R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Rydlówka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norymberska

Ruczaj,Kraków

3 300 zł70 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Prezentuje Państwu czteropokojowe mieszkanie położone przy ulicy Norymberskiej. Budynek Nieruchomość położona na drugim piętrze w dwupiętrowym kameralnym budynku, wzniesionym metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrowolskiego

Skotniki,Kraków

5 300 zł130 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do wynajęcia przestronnego mieszkania o powierzchni około 130 m , zlokalizowanego w urokliwej dzielnicy Skotniki w Krakowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane przy ulicy dr. Jana Piltza, tuż obok pętli Czerwone Maki. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Monte Cassino

Podwawelskie,Kraków

1 990 000 zł60 m² 33 166,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Właściciel sprzeda lokal oraz gotowy biznes prosperujący od 13 lat. Lokal przystosowany jako gabinet kosmetologiczny, gabinet medyczny. W pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnolii

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - bez prowizji i podatku Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 57m2 w okolicy ul. Kobierzyńskiej na krakowskim Ruczaju. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwerowa

Dębniki,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela przytulne ,jasne mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ul. Skwerowej 44 w Krakowie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wszystko jest nowe, dlatego nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

725 000 zł58 m² 12 591,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Uwaga: rezerwacja - umowa przedwstępna Oferta bezpośrednio od właściciela - bez prowizji! Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na Oś. Ruczaj w Krakowie przy ul. Raciborskiej. Pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ludwinowska - 2 pokoje - garaż - basen - siłownia Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z portiernią , garażem oraz basenem i siłownią do dyspozycji mieszkańców. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 114 814 zł83 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc Prowizja 0 % Termin oddania III kwartał 2024r. |R| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Rydlówka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

3 100 zł71 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,3 m2 z tarasem o powierzchni 12 m2. Na powierzchnię 71,3 m2 składają się: salon z wyjściem na taras o pow. ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2. Mieszkanie posiada łazienkę z wanną. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , położone w spokojnej dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

804 714 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Ruczaj,Kraków

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż jasne mieszkanie Z tarasem przy ul borkowskiej Prezentujemy Państwu mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 47,81m2 położone w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 przy Ulicy Drukarskiej, w dzielnicy Ruczaj Czerwone Maki, w okolicach Kampusu uj. Mieszkanie składa się z: - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

874 214 zł50 m² 17 459,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna Marzec 874 214 zł! Cena regularna1 027 428 zł Rabat 153 214 zł! W cenie mieszkania: - pakiet Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Monte Cassino

Podwawelskie,Kraków

1 890 000 zł60 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania apartament znajdujący się w centrum Krakowa w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego przy głównej ulicy Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wapowskiego

Sidzina,Kraków

609 000 zł3 360 m² 181,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno - budowlana o wymiarach 20m x 170m. Istnieje możliwość dokupienia działki obok. Działka budowlana - 11 ar Działka położona w Sidzinie / Skawinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

717 144 zł40 m² 18 000,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Regularna cena mieszkania 842 640 zł Oszczędzasz 125 496 zł! W cenie mieszkania - Smart Home Premium - Ubezpieczenie od.