dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica V Krowodrza

794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

3 000 zł39 m² 76,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe gustowne mieszkanie blisko centrum opis mieszkania: mieszkanie na wysokim parterze, w wysokim standardzie świeżo wyremontowane , zlokalizowane przy ul. Racławickiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

955 777 zł42 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

1 221 914 zł57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Krowodrza,Kraków

2 450 zł42 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,04 m , położone na parterze w nowym bloku przy ulicy Banacha, w północnej części Krakowa ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Krowodrza,Kraków

629 000 zł33 m² 18 945,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja inwestycjne 2pokojowe Z balkonem W super lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Stańczyka, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z loggią (3 m2) położone przy ul. Piastowskiej, w pobliżu biurowców gtc Galileo, edison i Newton oraz Błoń Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymanowskiego

Krowodrza,Kraków

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z widokiem na park krakowski, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 590 000 zł82 m² 19 296,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Kraków, ul. Królewska - dzielnica Krowodrza (V) Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa - tuż obok centrum, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bratysławska

Krowodrza,Kraków

9 488 262 zł1 416 m² 6 701,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż oferujemy duży, funkcjonalny lokal użytkowy o imponującej powierzchni 1 415,86 m , zlokalizowany w znakomitej lokalizacji przy ul. Bratysławskiej w Krakowie. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Krowodrza,Kraków

840 000 zł52 m² 16 061,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 52 m w doskonałej lokalizacji - ul. Na Błonie Na sprzedaż bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Wrocławskiej 66 w bloku murowanym z lat 60-tych, ocieplonym, na 3 piętrze. Cicha okolica, z parkingiem, placem zabaw, obok stacja kolejki miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Kraków ul. Przybyszewskiego, okolica salonu Mercedesa. dobra lokalizacja, 2 pokoje, wyposażone, 44m, 1 piętro z windą, przybyszówka czyli siłownia, bawialnia, bilard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szymanowskiego

Krowodrza,Kraków

250 000 zł15 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości znajdującej się w świetnej lokalizacji, tuż przy Parku Krakowskim. Lokal niemieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo w centrum Krakowa. Biuro Nieruchomości aprest prezentuje atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w centrum Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakątek

Łobzów,Kraków

919 000 zł57 m² 16 122,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szanowni Państwo, prezentuję na sprzedaż 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 10 piętrze, w doskonałej lokalizacji pod względem bliskości centrum oraz doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł61 m² 24 630,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na wysokim parterze, do którego przynależy komórka zlokalizowana na poziomie ulicy. W mieszkaniu dwa duże pokoje, w tym jeden z zabudowaną loggią oraz jeden mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

2 350 zł41 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

13 000 000 zł900 m² 14 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z gwarantowaną stopą zwrotu? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale - krakowską kamienicę położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kronikarza Galla

Krowodrza,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tytuł Przestronne Garderoba 3 przystanki- rynek Główny Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 2. piętrze w klimatycznej, pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej 53 w dzielnicy Krowodrza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność prezentować mieszkanie do wynajęcia, kawalerkę w dzielnicy Krowodrza. Apartament : Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, jego metraż liczy 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem krowodrza duży taras możliwość miejsca postojowego Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

945 000 zł100 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Unikalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 100m2 (po podłodze), a użytkowej 72,86 m2, w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowanej w centrum Krowodrzy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Krowodrza,Kraków

795 000 zł40 m² 19 860,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością oferujemy jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone na ul. Stańczyka na Bronowicach. Atuty lokalizacji: świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem w apartamentowcu zlokalizowanym w centrum miasta przy ulicy Kluczborskiej. Na powierzchnię mieszkania 47 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 225 000 zł72 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dojazdowa

Krowodrza,Kraków

305 000 zł22 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka / lokal użytkowy | Dojazdowa | blisko Wawelu i agh Na sprzedaż lokal mieszkalno-użytkowy po remoncie, położony w przyziemiu kameralnej kamienicy przy ul. Dojazdowej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Krowodrza,Kraków

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować na wynajem piękne mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa na Alejach Słowackiego. Mieszkanie ma ok 73m2 -2 duże osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jadwigi z Łobzowa

Krowodrza,Kraków

920 000 zł58 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe, klimatyczne mieszkanie 58 m w kamienicy z 1940 roku, położone w cichej i zielonej okolicy Krowodrzy. Do lokalu przynależy duży ogródek (300 m ), piwnica (12m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oboźna

Krowodrza,Kraków

2 800 zł42 m² 67,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji, apartament w centrum, balkon, portier, kraków, ul. Oboźna 11 No commission, apartment in the city center, balcony, reception desk, kraków, ul. Oboźna 11 [english below] Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronisławy

Krowodrza,Kraków

4 900 zł69 m² 71,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, wzgórze św.BRONISŁAWY Tylko U NAS w NOTUS- nie szukaj dalej tylko umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni Urocze mieszkanie do wynajmu Salwator, ul. św. Bronisławy Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Krowodrza,Kraków

2 499 000 zł247 m² 10 117,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:312 m²

Miejsce na Twój biznes | Mieszkania na wynajem | Dom w pożądanej dzielnicy Krakowa | Świetna lokalizacja na Twoją inwestycję! opis nieruchomości: dom o pow. 247m2 składa się z : 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

789 888 zł45 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 19.92 m2 Pokój 14.39 m2 Łazienka 4.76 m2 Garderoba 2.69 m2 Balkon 1.78 m2 Cena m.p. w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grenadierów

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

758 960 zł42 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 21.60 m2 Pokój 10.03 m2 Łazienka 4.09 m2 Garderoba 2.69 m2 Balkon 1.78 m2 Cena m.p. w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 419 000 zł84 m² 16 892,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament. Na sprzedaż eleganckie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Mazowieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Kleparza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Krowodrza,Kraków

1 799 000 zł79 m² 22 772,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

**english below** Do sprzedania wspaniała nieruchomość o powierzchni 79 m2 położona na ul. Sienkiewicza w Krakowie. Apartament otoczony zielenią zlokalizowany 50 metrów od Parku Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czarna Wieś,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej lubianych i wygodnych dzielnic Krakowa na Krowodrzy, zaledwie 15 minut spacerem od Rynku Głównego. To idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 119 000 zł49 m² 22 832,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 49.01 m2 zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ul. Prądnickiej w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

759 000 zł36 m² 20 874,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 36,36 m2 znajdujące się w centrum Krakowa, przy ul. Friedleina. - powierzchnia: 36,36 m - Budynek: zabytkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 806 000 zł83 m² 21 759 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 30m2 do wynajęcia Przemyślanie urządzona kawalerka ze świetnie wydzielonymi strefami dla codziennego relaksu, pracy oraz wygodnego gotowania czy ugoszczenia bliskich na kolację! Mieszkanie.