dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica V Krowodrza

794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

1 450 112 zł65 m² 22 326,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament w wyjątkowej inwestycji, która w harmonijny sposób łączy funkcję mieszkaniową z przestrzeniami usługowymi, tworząc komfortowe i prestiżowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 150 000 zł63 m² 18 254 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro Nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa Krowodrza (łobzów), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

2 310 630 zł110 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Idealne dla Rodziny, pod Inwestycję-Przestronne trzypokojowe, krowodrza, ulica Podkowińskiego/ Radzikowskiego. TA oferta W naszym biurze zarezerwuj przestronne piękne mieszkanie " piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Krowodrza,Kraków

2 400 zł27 m² 89,85 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować bardzo słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni niespełna 27 m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 529 zł26 m² 97,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum krakowa kawalerka W dzielnicy krowodrza ul. Juliusza lea - metraż wynosi 25,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

890 000 zł32 m² 27 435,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Inwestycja Krowodrza Park przy ul. Juliusza Lea / Kijowskiej w Krakowie. Jasne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie z dużym balkonem * aneks kuchenny w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

2 509 144 zł148 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

85 zł/m²85 m² 7 202 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem (długoterminowy min. 5 lat) lokal usługowy o powierzchni 84,73 m2 zlokalizowany na parterze nowopowstałej inwestycji w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza przy ul. Składowej 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

1 234 035 zł64 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

1 975 000 zł67 m² 29 477,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 299 zł27 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe studio Z ogrodem zimowym - stara krowodrza Wolne od zaraz | Klimatyzacja | 100m od Parku Krakowskiego Szukasz prestiżowego miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z energią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Łobzów,Kraków

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w centrum miasta idealne pod kątem inwestycyjnym. Dwa niezależne pokoje. Bliskość uczelni oraz korporacji. ści.pl Do sprzedania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

955 777 zł42 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Żabiniec przy ul.Prądnickiej. Pełna własność hipoteczna. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cieszyńska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska, 43M2, krowodrza, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Cieszyńskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 312 zł21 m² 111,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum krakowa kawalerka W dzielnicy krowodrza ul. Juliusza lea - metraż wynosi 20,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

1 612 620 zł90 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

919 000 zł52 m² 17 751,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,77 m , położone przy ul. Czarnowiejskiej w Krakowie - w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Krowodrza,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Kraków, ul. Lubelska Dostępne od 1 marca 2026 r. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

2 308 825 zł137 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

1 337 700 zł64 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Stokiem

Krowodrza,Kraków

1 000 000 zł87 m² 11 494,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podstawowe informacje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,80 m , położone w Krakowie przy ul. Pod Stokiem 45. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

2 308 825 zł137 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

2 178 674 zł107 m² 20 455,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

580 000 zł33 m² 17 813,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - emmerson prezentuje: przytulne mieszkanie z ogródkiem (ok 35 m2): salon z aneksem kuchennym - 21,46 m2, sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

885 000 zł53 m² 16 563,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 3 pokoje z balkonem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawiory

Czarna Wieś,Kraków

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, jasne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m przy ul. Kawiory 39 w dzielnicy Krowodrza Łobzów, na 3 piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

1 143 855 zł85 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 84,73 m2 zlokalizowany na parterze nowopowstałej inwestycji w atrakcyjnej dzielnicy Krowodrza przy ul. Składowej 22 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

4 310 zł65 m² 66,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Zlokalizowane w kompleksie kameralnych apartamentowcach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

720 000 zł40 m² 17 874,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 2 pokoje z balkonem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

910 000 zł54 m² 16 823,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru, bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania komfortowe 3 mieszkanie o pow. 54m2 położone na ostatnim 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

883 000 zł52 m² 16 819,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze 5-piętrowej kamienicy z cegły przy ul. Lea w ścisłym centrum Krakowa, tuż obok Parku Krakowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

2 094 400 zł112 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających - apartament zajmujący całe piętro nowo dobudowanej kondygnacji w zabytkowej kamienicy. Połączenie historii z nowoczesnym komfortem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 999 zł52 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalny, dwupokojowy apartament o powierzchni 52 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej 33 w prestiżowej inwestycji ny Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

2 306 222 zł110 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do sprzedaży w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Łokietka (tuż przy Wrocławskiej) w Krakowie. Okolica: okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

669 261 zł40 m² 16 892 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Kraków-Krowodrza Termin realizacji: gotowe Przytulne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 52 m z klimatyzacją i zadaszoną loggią, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku ny Residence przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Krowodrza,Kraków

75 zł/m²500 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Funkcjonalna i nowoczesna przestrzeń biurowa w biurowcu klasy A. Prezentuję do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową pow. 436 m2 netto/500 m2 brutto, położoną na 3 piętrze w nowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij