dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica V Krowodrza

794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 950 zł35 m² 55,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa mieszkanie do wynajęcia w Krakowie, o powierzchni 36m2 przy ulicy Królewskiej. Inwestycja Budynek w świetnej lokalizacji bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Łobzów,Kraków

898 000 zł113 m² 7 946,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Duże mieszkanie z potencjałem przy Kleparzu! Prezentuję do sprzedaży duże trzypokojowe mieszkanie o pow. 113 m2 położone na 3 piętrze kamienicy, z windą, z okresu międzywojennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

817 695 zł61 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

550 000 zł173 m² 3 179,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja! Lokal biurowy na sprzedaż w świetnej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie. Całkowita powierzchnia do sprzedaży to 188 m2 : - 173 m2 lokalu biurowego na II piętrze ( poddasze) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Śląska

Krowodrza,Kraków

1 000 zł15 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój jednoosobowy 15 m do wynajęcia w mieszkaniu trzy pokojowym na ul. Śląskiej. (Wrocławska- lubelska) - w pokoju m.in łóżko, biurko, chłodziarka, krzesła, szafa Cena: 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myczkowskiego

Krowodrza,Kraków

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie+garaż o pow.71m2, 3-pokoje w tym dwie sypialnie, wyposażone.Łazienka zarówno prysznic jak i wanna. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

429 000 zł35 m² 12 208,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Jednopokojowe mieszkanie 1 km od Rynku Głównego lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (1 km pieszo od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 499 zł28 m² 89,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażenie mieszkania: -zmywarka -piekarnik -lodówka -pralka -internet -łóżko 140x200 -ogrzewanie centralne z sieci miejskiej -wentylacja mechaniczna -potrójne szyby w oknach -winda -domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

140 zł/m²25 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal w centrum Krakowa. Lokalizacja Lokal położony w nowoczesnej kamienicy na parterze w centrum Krakowa. Doskonała lokalizacja umożliwia bardzo szybkie dostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

962 000 zł77 m² 12 493,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo klimatycznie urządzone mieszkanie znajdujące się na 5-piętrze w kamienicy(1929r) 6-piętrowej z windą. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

620 000 zł45 m² 13 857,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Dwupokojowe mieszkanie 1 km od Rynku Głównego lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (1 km pieszo od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Home-Estate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 mieszczące się na ul. Litewskiej w dzielnicy Krowodrza. - we speak english! cпілкуюся.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Emmerson prezentuje, mieszkanie o powierzchni 38m2 znajdujące się przy ul. Władysława Łokietka. Lokum znajduje się na pierwszym piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

644 000 zł43 m² 14 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w zielonym otoczeniu serca krakowskiej Starej Krowodrzy. Na 43m2 znajdziemy trzy pokoje - dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowa Wieś

Nowa Wieś,Kraków

565 000 zł39 m² 14 487 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe (dwustronne) z oddzielną kuchnią i łazienką. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze bloku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Juliusza Słowackiego

Krowodrza,Kraków

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowy lokal na wynajem, w zabytkowej kamienicy wybudowanej przez Hermana Gutmana w 1929 roku. Kamienica znajduje się przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 250 000 zł80 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie inwestycyjne | Juliusza Lea 219 | 80 m2 Pakiet dwóch mieszkań jako jedna nieruchomość Dwa oddzielne mieszkania z dwoma osobnymi wejściami na jednej księdze wieczystej. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Łobzów,Kraków

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.49m2, 2-pokojowe mieszczące się na 4-piętrze do zamieszkania od zaraz , po kapitalnym remoncie kilka lat temu.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Krowodrza,Kraków

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje 3 pok. mieszkanie przy ul. Opolskiej 59. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, jego metraż liczy 57 m2 na co składają się: * kuchnia * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie - Krowodrza Górka! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 70m2 zlokalizowane na III piętrze VII piętrowego apartamentowca na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

473 006 zł36 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne mieszkanie mieszkanie pod wynajem w nowym budynku! Prezentuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie położone na 5 piętrze w nowym budynku z windą w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łobzowska

Krowodrza,Kraków

1 500 000 zł85 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

English below Extra broker prezentuje do sprzedaży mieszkanie przy ul. Łobzowskiej. Mieszkanie - pow. 85 m2 -mieszkanie dwupoziomowe - piętro 3 i 4 budynku 4 piętrowym Poziom 1: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Krowodrza,Kraków

4 200 zł78 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przestronne mieszkanie przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie. Nieruchomość: - pow. 78 m2 - piętro 2/5 - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

399 000 zł37 m² 10 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, domofon, drzwi antywłamaniowe, winda; W pobliżu: apteki, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 100 zł48 m² 64,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje z miejscem postojowym ul. Wrocławska lokalizacja: mieszkanie na nowo powstałym osiedlu 5ta Dzielnica przy zbiegu ulic Racławickiej i Wrocławskiej, w sąsiedztwie komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Mazowiecka

Nowa Wieś,Kraków

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *parter *powierzchnia 25 m2 *ogrzewanie elektryczne *świetna lokalizacja w centrum miasta, 1,1km do Politechniki Krakowskiej, 1,2km do Uniwersytetu Rolniczego, 1,4km agh. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

2 800 zł84 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy al. Kijowskiej (skrzyżowanie z ul. Królewską, tuż obok Biprostalu). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2. piętrze siedemnastopiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

698 544 zł65 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (b1.15) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Duże przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55mkw w budynku z lat 80. na os.Krowodrza Górka. Znajduje się na 7 (ostatnim) piętrze, składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królewskiej w Krakowie, na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1938 roku w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Królewska to miejsce.