dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 372 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 372 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / - biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł344 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom wolnostojący, 6 -7 pokoi, działka 1156m2, bronowice/prądnik Biały Jeśli szukasz bezpiecznego i spokojnego miejsca dla swojej rodziny, a Twoje poszukiwania koncentrują się na północnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Kawalerka umeblowana

Górka Narodowa,Kraków

2 100 zł26,10 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. (English version below) Zamieszkaj na "banacha I" do wynajęcia nowoczesne kawalerka z balkonem, w okolicy z doskonałą komunikacją z centrum Krakowa. Lokalizacja: - 2 min.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65,23 m² 68,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na os.Górka Narodowa przy ul. A.Zauchy, niedaleko linii tramwajowej. Znajduje się na iip. (z V, jest winda), ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żabiniec- 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 50m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku na Żabińcu. Budynek ogrodzony, monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Prądnik Biały,Kraków

2 500 000 zł343,60 m² 7 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od Rynku Głównego, z bardzo dobrą komunikacją i dojazdem do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 940 zł59,82 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla biura! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Glogera, kraków - Prądnik Biały. Dane mieszkania: projektowana powierzchnia: 47,62 m , Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł59,50 m² 14 621,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Pachońskiego - Prądnik Biały. Prądnik Biały jest cudowną dzielnicą - jest pełna zieleni, terenów spacerowych oraz dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł40,60 m² 21 798,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie dwupokojowe 40,6 m2 z ogródkiem 80 m2 - lokalizacja Krowodrza, ul. Przybyszewskiego mieszkanie I budynek - gotowe do zamieszkania 2 pokoje, 40,6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł45,50 m² 13 516,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mint Property ma przyjemność zaproponować Państwo trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pigonia, dzielnica Prądnik Biały w Krakowie na sprzedaż.Mieszkanie o powierzchni 45,50 m2 znajduje sie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł111,29 m² 15 500,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż, dzielnica Prądnik Biały, ul. Podkowińskiego / Radzikowskiego. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 111,29 m Lokalizacja: parter w 4-piętrowym bloku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²260 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 260m 2 zlokalizowany przy ul. Rusznikarskiej. Oferta na wyłączność biura! Niniejsza oferta dotyczy wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł49,15 m² 18 209,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bardzo atrakcyjne, wykończone W wysokim standardzie 3-pokojowe Z dużym tarasem oraz miejscem postojowym W garażu podziemnym lokalizacja, budynek Prezentujemy bardzo ładne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 900 zł52,26 m² 15 095,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca do 31 maja W cenie mieszkania miejsce postojowe w hali garażowej oraz smart home Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,86 m² 14 131,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Kraków - Azory | ok.38 m | 2 piętro Prime Property ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł80 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Żabiniec. Czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Przygotowane do zamieszkania od zaraz. Cztery przestronne pokoje , kuchnia z oknem , przedpokój , łazienka z wanną oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 284 zł48,46 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł520 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu powierzchni biurowej Oferujemy lokal użytkowy biurowy o pow 520 m2 zlokalizowany przy Opolskiej w Krakowie Dzielnica Krowodrza - Kraków) Lokal o powierzchni 520 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 475 zł38,59 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

839 000 zł51 m² 16 450,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Adama Vetulaniego. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 235 zł63,08 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

41,51 zł/m²265 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowo-magazynowy | Kraków ul. Witkowicka Przedstawiam Państwu ofertę lokalu o bardzo duży potencjał pod kątem działalności biurowo-magazynowej. Największym atutem jest połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam na wynajem nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58m2 z balkonem 6 m2 przy ul. Podkowińskiego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Górka Narodowa - ul. Banacha dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni ok. 54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 262 zł40,05 m² 15 337,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ul. Bociana. Strategiczna lokalizacja w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,50 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne 3 pokoje przy ul. Pachońskiego - Świetna komunikacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

938 000 zł74 m² 12 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na 3.