dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 380 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 736 400 zł173,64 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 736 400 zł Cena za m : 10 000 zł Planowane oddanie: czerwiec/lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

613 590 zł38,53 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż| | ul. Kajetana Stefanowicza, kraków Lokalizacja: kraków, prądnik Biały - ul. Kajetana Stefanowicza Metraż: 44,14 m Opis inwestycji: na sprzedaż przestronne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 708 zł54,71 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 941 zł77 m² 14 414,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w inwestycji na Prądniku Białym Tylko 3 km od centrum miasta zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc 4 pokoje - 77 m2 - najlepsze dla rodziny inwestycja Wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 609 zł64,99 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²45 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45 m , położony w Krakowie na os. Azory przy ul. Pużaka. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków ul. Stachiewicza | 50 m2 Lokalizacja: kraków, łobzów, ul. Stachiewicza Cena: 749 000 zł Powierzchnia: 50 m2 Piętro: 2 piętro Budynek: blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 44,01 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 428 zł37,98 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 245 zł74,69 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W północnej części Krakowa, na dynamicznie rozwijającym się Prądniku Białym, dostępny jest lokal usługowy o powierzchni 74,69 m , idealny pod działalność, która potrzebuje widoczności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-12 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 69 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie około 13.400 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,51 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,5 m2, zlokalizowane przy ul. Felińskiego w Krakowie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze, 4-piętrowego budynku, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²13,60 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni aż 64 m - zlokalizowane w centrum Krakowa - ul. Wybickiego (krowodrza). Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł119,81 m² 17 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mint Property prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w nowoczesnej inwestycji z 2014 r. przy ul. Nowa Górka w Krakowie. Prezentowany apartament składa się z:poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 096 zł52,14 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 46,23 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe z szybkim terminem oddania. Cena: 982 119 zł (13 450 zł/m ) Piętro: 1 (winda) Ekspozycja: południe + północ Układ, który jest po prostu wygodny Salon z aneksem: 23.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje na Azorach | ul. Jaremy | Łazienka deweloperska Idealne pod inwestycję tgqphd|[] tgqphd|[] Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 280 zł42,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Pokój Kraków

Prądnik Biały,Kraków

3 650 zł73 m²

 

Piętro:1

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia Powierzchnia biurowa w północnej części Krakowa - Prądnik biały O Lokalach: do wynajęcia od zaraz lokale biurowe o powierzchniach od 30m2 do 70m2. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bronowice jednej z najbardziej pożądanych.