dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 378 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 378 ogłoszeń

70,45 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 przy ulicy Zielińskiej. Najważniejsze informacje: - powierzchnia mieszkania 32m2, - dostępne od zaraz, - dzielnica Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł369 m² 7 588,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 369 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków - prądnik biały - ul. Turystyczna Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone bezpośrednio przy Placu Ibramowskim. Mieszkanie składa się z trzech zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł73,50 m² 12 231,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Kraków ul. Stachiewicza | 73,5 m2 english below W ogłoszeniu oprócz zdjęć przedstawiających aktualny stan mieszkania zamieszczono również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 341 zł64,98 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł42,98 m² 16 728,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do odbioru mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy krowodrza/prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Dostępne indywidualne rabaty na mieszkania i miejsca postojowe - zapraszamy do kontaktu Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.59 m2 położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 066 zł54,62 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,73 m² 15 750,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogrodem (okna od strony południowej oraz zachodniej) o wielkości 50,73 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł52,61 m² 15 871,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ulokowane na wzgórzu, z dobrym widokiem na miasto i co najważniejsze wentylowane dużo lepiej niż centrum miasta. To również miejsce, które już niebawem zostanie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52,10 m² 14 779,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kraków - krowodrza górka - ul. Opolska Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,1m2, położone na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym z lat 70 tych przy ulicy Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73,02 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 31.05 W cenie mieszkania system smart home oraz miejsce garażowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.65 m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu jasnego, jednopokojowego mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego przy ul. Kluczborskiej w Krakowie. Lokal położony jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 754 zł26,92 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 655 zł42,39 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / -biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60.04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,75 m² 15 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory, ul. Wielkotyrnowska Lokalizacja: kraków, azory, ul. Wielkotyrnowska Budynek: blok z lat 70 -tych, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 971 zł39,56 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

827 450 zł57 m² 14 516,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w dobrze skomunikowanwej lokalizacji, zaledwie 3,5km od centrum Krakowa. Zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc Wykończenie pod klucz już od 1 199 zł/m2 - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł32 m² 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kiosk handlowo-usługowy lokalizacja: kraków, prądnik Biały powierzchnia: 32 m (pow. użytkowa 23 m ) rodzaj: kiosk handlowo-usługowy Na sprzedaż kiosk położony w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 765 zł62,77 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od 1 czerwca, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Ludwika Pasteura w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

122,19 zł/m²155,50 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - Prądnik Biały, żabiniec! Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 510 zł66,42 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M4.1.1 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 57,93 m2 + 2 ogródki w cenie taniej o 45 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

913 750 zł42,50 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie w wysokim standardzie / miejsce parkingowe / ładowarka do samochodu elektrycznego / Prądnik Biały. Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje Górka Narodowa - Widok na zieleń i świetna komunikacja! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z dostępem do pełnej infrastruktury i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 773 zł38,85 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 920 zł36,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 300 m² 173,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! oferta na wyłączność! Do sprzedania inwestycyjna działka o pow. 23 arów zlokalizowana w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały -tonie, przy Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 przy ulicy Banacha! Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 560 zł40,95 m² 17 986,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

917 690 zł64,74 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij