dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

777 000 zł42 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe 42 m2 Kraków Prądnik Biały Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu. Zielona okolica, w pobliżu lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

760 000 zł49 m² 15 586,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne, urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,76 m2 w rejonie okolicy ul. Stawowej w Krakowie. Osiedle zamykane z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Żabiniec,Kraków

1 179 000 zł72 m² 16 489,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta na wyłączność! ul. Frycza-Modrzewskiego - Dzielnica Żabiniec. Nieopodal Opolska, plac Imbramowski, al. 29 Listopada. Vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu gotowe do wejścia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 713 690 zł104 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie od dewelopera Nie zapłacisz podatku pcc oraz prowizji! Słoneczne wystawa południowa w Krakowie Prądnik Biały: gotowe do odbioru! Czas, aby spełnić swoje marzenia o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

749 619 zł58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 36 do 121m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Pigonia (tuż obok Pachońskiego) w cenie 2700 zł. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 10-tym piętrze jego metraż liczy 48 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bociana

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

466 396 zł27 m² 16 972,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartamenty prądnik - bociana 8a -kawalerka Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne mieszkanie położone na czwartym piętrze o pow. 27,48 m2 z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

660 000 zł800 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu 36.MNU3. Działka - 8 ar - płaska, kwadratowa w ładnym otoczeniu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

651 260 zł41 m² 15 884,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości Mieszkanie 41 m2 z balkonem 4,41 m2 sprzedawane w stanie deweloperskim w znakomicie skomunikowanej części miasta! Dzielnica z widokiem na Kraków!umów się już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

798 777 zł57 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości "home Estate" przedstawia propozycję mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Azory, na granicy z Krowodrzą. W pięciopiętrowym budynku znajduje się ponad 80 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Spacerowa

Prądnik Biały,Kraków

920 000 zł1 136 m² 809,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni/ Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu 36.MNU3. Działka 11,36 ar - płaska, kwadratowa w ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

757 000 zł58 m² 13 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powrót oferty-okazyjna cena of 14 kraków, banacha obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów Piękne narożne mieszkanie z balkonem, super nasłonecznione do wejścia od zaraz Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

757 728 zł58 m² 13 166,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, banacha! Powrót oferty! obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów m14 Do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji gotowe do odbioru i wprowadzenia się. Do dyspozycji jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

800 000 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kraków - żabiniec, ul. Konecznego Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63m2, zlokalizowane na III piętrze i poddaszu. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł810 m² 839,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Zielonkach ul. Krakowskie Przedmieście tuż przy ul. Glogera - krowodrza - biały prądnik Działka 8,1 arowa oznaczona w przestrzennym planie zagospodarowania jako działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

1 270 000 zł130 m² 9 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Wyjątkowy Dom w Prądniku Białym, kraków - ul. Siewna/ Jabłonna/ Szafirowa/ Legnicka Szukasz niepowtarzalnej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji? Przedstawiamy urokliwy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Bronowice Wielkie,Kraków

1 695 000 zł207 m² 8 188,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:921 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom położony w Bronowicach Wielkich o łącznej powierzchni 207 m2 na działce o powierzchni 921m2. Lokalizacja: znakomita lokalizacja w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

498 300 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 47m2 z balkonem przy ul. Kluczborskiej. Lokalizacja: blok z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem (4 m2) oraz tarasem widokowym (8 m2) położone przy ul. S. Banacha w nowopowstałej inwestycji ozon. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kraków

Żabiniec,Kraków

47,17 zł/m²53 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal gastronomiczny o powierzchni 53 m2 położony przy Konecznego dzielnicy Krakowa- żabiniec. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Konecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prądnik Biały,Kraków

2 350 000 zł191 m² 12 303,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, piękny, dom w zabudowie bliźniaczej, 3 tarasy, ogród, 4 miejsca do parkowania - bez 2% pcc, stan deweloperski - do wykończenia, klimatyzacja, rekuperacja, fotowoltaika, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym. Opis: mieszkanie usytuowane jest na parterze w 10-piętrowym bloku, w pełni wyposażone: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

51,97 zł/m²635 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy 635m2, prądnik Biały, górka Narodowa. Powierzchnia biurowa znajduje się na 1 piętrze z windą w budynku biurowo-usługowym. Składa się z 2 stref open space 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

1 060 000 zł83 m² 12 771,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny, piękny, apartament 4 pokoje, taras, ogród, 2 miejsca do parkowania - bez 2% pcc, stan deweloperski - do wykończenia, klimatyzacja, rekuperacja, instalacja ładowania samochodów elektrycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bronowice Wielkie,Kraków

850 000 zł47 m² 18 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

ul. Stawowa - Dzielnica Bronowice Wielkie. Nieopodal ul. Jasnogórska, conrada, armii Krajowej. Vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 501 920 zł101 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

639 000 zł26 m² 24 576,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

/ gotowiec inwestycyjny / możliwe przejęcie Z najemcą / do wejścia Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Żabiniec. Mieszkanie w pełni umeblowane , nie potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się w kameralnym budynku o podwyższonym standardzie. Budynek ogrodzony, monitorowany. Miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

735 000 zł50 m² 14 577,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Ustawne, klimatyczne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, ul. Krowoderskich Zuchów, rejon - Krowodrxa Górka. Jedyne w tej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 50,42m2, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

871 239 zł62 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

747 008 zł58 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na Bronowicach lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (3,7 km od centrum). 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Kraków

Krowodrza Górka,Kraków

33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni 30 m2. Zlokalizowany przy ul. Wybickiego. Lokal do remontu, nadający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

1 141 277 zł84 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

755 000 zł53 m² 14 272,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Chciałbyś zamieszkać otulony zielenią a jednocześnie cieszyć się dobrą komunikacją oraz bliskością lokali usługowych ? Nie mogłeś trafić lepiej! miejsce parkingowe oraz komóka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

935 963 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

4 300 zł76 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Infinity Estate prezentuje przestronny dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym garażem w spokojnej okolicy przy ulicy Radzikowskiego. Nieruchomość: - powierzchnia 76.17 m2 - 3 piętro - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jasnogórska

Prądnik Biały,Kraków

64,42 zł/m²163 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli poszukujesz gotowego lokalu pod działalność firmy w budynku o wysokim standardzie to ta oferta może Cię zainteresować. Biuro Sulma Real Estate proponuje wynajem biuro zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

873 000 zł72 m² 12 177,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, banacha obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów Do sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji gotowe do odbioru i wprowadzenia się. Do dyspozycji mieszkania o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

903 507 zł62 m² 14 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024