dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica IV Prądnik Biały

1 384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 384 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górka Narodowa,Kraków

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Stefana Banacha. Lokalizacja: prądnik Biały jest uważany za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górka Narodowa,Kraków

869 000 zł74 m² 11 716,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

White House Brokers zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania zlokalizowanego w Krakowie, przy ulicy Felińskiego, w malowniczej dzielnicy Górka Narodowa. To drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza Górka,Kraków

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 30M2 krowodrza górka ul. Władysława łokietka dostępne od 1 lipca opis mieszkania: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30m2 mieści się na 5 piętrze w budynku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

827 407 zł57 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości "home Estate" przedstawia propozycję mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Azory, na granicy z Krowodrzą. W pięciopiętrowym budynku znajduje się ponad 80 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Azory,Kraków

630 000 zł44 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza na osiedlu Azory w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - salon - kuchnia półotwarta na salon - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

974 788 zł72 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Meiera

Gotyk,Kraków

2 700 zł47 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meiera 16C Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2018 roku. Wymagana forma najmu okazjonalnego. Ogrzewanie miejskie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu przestronnego, mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na ul. Pachońskiego w Krakowie. Układ Mieszkania Salon: duży, jasny salon z wyjściem na balkon, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

863 152 zł58 m² 14 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -2x Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Pleszowska

Prądnik Biały,Kraków

590 zł8 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ulicy Pleszowskiej 8a *piętro 1 *powierzchnia 8 m2 *ogrzewanie centralne *w pół godziny dojedziemy autobusem do Politechniki Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

699 900 zł62 m² 11 216,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie obok parku białoprądnickiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,40 m2, znajdujące się przy ul. Narutowicza, dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Żabiniec,Kraków

689 000 zł46 m² 14 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

We speak english, english description below. Opis nieruchomości Sprzedam dwupokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie posadowione przy ulicy Żabiniec. Lokal mieści się na parterze, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frycza-Modrzewskiego

Żabiniec,Kraków

730 000 zł45 m² 16 367,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy lokal mieszkalny znajdujący się na Prądniku Białym w Krakowie. Mieszkanie znajduje się komfortowo na pierwszym piętrze budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

817 000 zł65 m² 12 569,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prądnik biały - siewna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały, ul. Siewna w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pachońskiego

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

984 333 zł74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania przestronne mieszkanie w Krakowie na Prądniku Białym Zdjęcia przedstawiają wizualizację Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: tereny zielone wokół inwestycji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz duże mieszkanie przy ul. ks. Meiera na Prądniku Białym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: meiera Przystanek: os. Gotyk / Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

919 926 zł63 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia do wynajęcia znajduje się na 3 piętrze w budynku biurowo-usługowym. Składa się z dwóch pomieszczeń biurowych , zaplecza socjalnego i toalety. Atuty: * Jasny i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

506 805 zł26 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mamy zaszczyt zaprezentować optymalną kawalerkę z miejscem postojowym Blok z 2017 roku, osiedle monitorowane. Ulica Banacha 29. Uwaga: właściciel nie jest flipperem, mieszkanie urządził pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwieńskiego

Azory,Kraków

879 000 zł53 m² 16 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 53m , 3 Pokoje, idealne do Zamieszkania Sprzedam nowoczesne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,83m , usytuowane na 3. piętrze bloku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Prądnik Biały,Kraków

50 zł/m²458 m² 22 925 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od zaraz biuro o powierzchni 458,5 m2, zlokalizowane przy Josepha Conrada w dzielnicy Prądnik Biały. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: josepha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł42 m² 15 295,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym czteropiętrowym budynku przy ul. Piaszczysta 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Azory,Kraków

1 900 zł37 m² 51,23 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Józefa Elsnera. Z okolicy mamy dobre połączenie komunikacją miejską, niedaleko do stacji pkp Łobzów. W pobliżu wiele sklepów m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Azory,Kraków

599 000 zł47 m² 12 873,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,53m2 ,zlokalizowane przy ul. Kazimierza Pużaka. Najważniejsze informacje: gotowe do wejścia 4 piętro z 4 Salon z półotwartą kuchnią Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

809 000 zł58 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Papierni Prądnickich Cena sprzedaży : 809 000zł Powierzchnia: 58m2 Piętro: 4/5 Pokoje: dwie sypialnie + salon z aneksem Na sprzedaży mieszkanie 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie z atrakcyjnym widokiem na tereny zielone! W pełni wyposażone i wykończone. Przedstawiam na sprzedaż zadbane, przyjemne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Krowodrza Górka

Prądnik Biały,Kraków

1 250 000 zł63 m² 19 762,80 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Home Estate zaprasza do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu znajdującym się na 9 piętrze w apartamentowcu przy ul. Krowoderskich Zuchów. Jeśli szukasz nowoczesnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowy 2-pokojowy apartament z tarasem w pobliżu Galerii Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze III - poziomowego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Azory,Kraków

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.]: LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego - Deptak

Bronowice Wielkie,Kraków

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis bezpośrednio: 2 pokojowe mieszkanie w Bronowicach, ul. Chełmońskiego, na zamkniętym osiedlu. Kuchnia wyposażona w sprzęty agd: lodówka z zamrażalką w zabudowie, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Górka Narodowa,Kraków

370 000 zł21 m² 17 619 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w dzielnicy Prądnik Biały w okolicy ulicy Krakowskiej blisko trasy dk7 w Krakowie. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Azory,Kraków

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże mieszkanie po remoncie przy ul. Makowskiego na Azorach. Lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: makowskiego Przystanek: makowskiego/różyckiego W pobliżu: sklepy, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witkowicka

Górka Narodowa,Kraków

2 390 000 zł118 m² 20 220 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Mamy do zaoferowania luksusowe mieszkanie z widokiem na Krakow. Mieszkanie jest idealne dla osob ktore chca byc blisko krakowa i czerpac z bliskosci miasta wszystkie aspekty, ale potrzebuja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

2 700 zł37 m² 72,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem położne na 3 piętrze w nowoczesnym budynku. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmuntowska

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

799 900 zł54 m² 14 813 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mieszkanie ma niesamowity potencjał ponieważ jest możliwość prawie nieograniczonej aranżacji pomieszczeń! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Armii Krajowej

Bronowice Wielkie,Kraków

490 zł6 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w czteropokojowym mieszkaniu przy ulicy Al. Armii Krajowej 85 *piętro 1 *powierzchnia 6 m2 *ogrzewanie miejskie *blok usytuowany kilka minut spacerem lub parę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Inwestycja została zakończona, co oznacza gotowość do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

690 000 zł43 m² 16 047 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Twardego

Krowodrza Górka,Kraków

73 000 zł18 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż około 18m2. Wymiary garażu to 6mx3m. Garaż posiada podłączenie do prądu opomiarowane osobnym licznikiem, został również wyposażony w miejsce do przechowywania opon, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ojcowska

Bronowice Wielkie,Kraków

1 680 000 zł180 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji - przy ul. Ojcowskiej, w Bronowicach Wielkich. Posiada bardzo dobre połączenie z lotniskiem, trasą S7 i autostradą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kluczborskiej w cenie 3100 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, jego metraż liczy 45 m^2 na co składają się: - w pełni.