dowolna

Działki inwestycyjne Kraków - Baza ofert sprzedaży i dzierżawy

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Krygowskiego

Kliny,Kraków

2 590 000 zł1 468 m² 1 764,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę Kraków Kliny, ul. Borkowska / Krygowskiego Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 1 468 m , położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

1 775 550 zł3 115 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki inwestycyjne zlokalizowane na ul. Lubockiej w Krakowie. Działka o powierzchni 31 arów z bezpośrednim zjazdem z drogi głównej. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zarzecze

Bronowice Małe,Kraków

2 950 000 zł609 m² 4 844,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Krakowie przy ul. Zarzecze. Działka położona jest przy Ulicy Zarzecze, nieopodal ul. Armii Krajowej w dzielnicy Bronowice. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Prądnik Biały,Kraków

12 000 000 zł13 900 m² 863,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna z projektem i pozwoleniem na budowę : otwarty dziennik budowy - 6 000m2 pum z panoramicznym widokiem. W okolicy zabudowa jednorodzinna, działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rusiecka

Nowa Huta,Kraków

7 000 000 zł13 030 m² 537,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod halę, magazyn lub usługi - 1,303 ha - Kraków, nowa Huta Cena: 7 000 000 zł netto Prezentowana nieruchomość gruntowa znajduje się we wschodniej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rusiecka

Nowa Huta,Kraków

7 000 000 zł13 033 m² 537,10 zł/m²

 

 

 

Wola Justowska,Kraków

4 200 000 zł1 611 m² 2 607,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana wola justowska, kraków cena : 4.200.000 pln Analiza wybranych zapisów MPZP Podstawa analizy UCHWAŁA NR LXX/1962/21 RADY MIASTA KRAKOWA z dnia 20 października 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Dobrowolskiego

Skotniki,Kraków

4 650 000 zł5 489 m² 847,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Miło mi zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 55 ara znajdującą się w Krakowie przy ulicy Dobrowolskiego w dzielnicy Dębniki. Nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

1 744 400 zł3 115 m² 560 zł/m²

 

 

 

Nowa Huta,Kraków

1 199 000 zł400 m² 3 155,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna zabudowana pawilonem handlowym o powierzchni 89m2 Działka o powierzchni 380m2 - pełna własność Parametry nieruchomości : Rok budowy pawilonu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Palmowa

Bronowice Małe,Kraków

3 299 000 zł1 392 m² 2 369,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, ul. Palmowa, bronowice Małe, kraków Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje działkę inwestycyjną o powierzchni 1392 m , położoną w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Igołomska

Ruszcza,Kraków

8 982 000 zł18 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Możliwość negocjacji ceny. Na sprzedaż działka inwestycyjna w Krakowie (północna strona zmodernizowanej ul. Igołomskiej). Działka 1,8 ha z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grzegorza z Sanoka

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł2 700 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 27 ar ul. Grzegorza z Sanoka, kraków Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 27 arów, położona w Krakowie przy ul. Grzegorza z Sanoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 590 000 zł335 m² 4 746,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w Krakowie - Krowodrza Powierzchnia: 335 m (3,35 ara) Lokalizacja: kraków - Krowodrza, z bezpośrednim wjazdem z ul. Lea Oferujemy atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Podkamyk

Zwierzyniec,Kraków

390 000 zł910 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka inwestycyjna w Krakowie Zwierzyniec, olszanica Dlaczego warto? Jeśli szukasz idealnego miejsca na realizację swojego pomysłu na biznes, ta działka jest stworzona dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Brzezińskiego

Mydlniki,Kraków

3 400 000 zł3 200 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam serdecznie. Sprzedaję bezpośrednio (właściciel) Mam do zaoferowania Działka usługowo-inwestycyjna 0,34 ha 80% U Super działka w pełni uzbrojona Zabudowa w/w działki to. 80%! Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Brzeska

Nowa Huta,Kraków

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne dla deweloperów z pełnym projektem 1 ha gotowe pod 6 Bliźniaków. Zapraszam do negocjacji całkowity pum: 1236,36 Zakup od osoby prywatnej. Cena w ofercie brutto. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Taklińskiego

Opatkowice,Kraków

5 200 000 zł6 225 m² 835,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 62 ar ul. Taklińskiego opatkowice N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 6225 m2 w Krakowie przy ulicy Władysława Taklińskiego 46. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Nowa Huta,Kraków

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne w spokojnej okolicy ( zabudowa jednorodzinna, wielorodzinna, działki niezabudowane) , obręb 28 Kraków-Nowa Huta, o łącznej powierzchni: 0,9756 ha. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

1 744 400 zł3 115 m² 560 zł/m²

 

 

 

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

14 500 000 zł4 249 m² 3 412,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka o powierzchni 4249m2 z gotowym projektem, pum 9623. Funkcją podstawową i przeważającą dla budynku cp business center II jest funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Kraków,małopolskie

3 300 000 zł20 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę w gminie Skała - Cianowice. W pobliżu głównej ulicy Krakowskiej na ul. Do Cegielni. Teren inwestycyjny w pobliżu obwodnicy, stacji benzynowej, centrum Handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

1 744 400 zł3 115 m² 560 zł/m²

 

 

 

Wola Duchacka,Kraków

4 153 500 zł2 769 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

All in One Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 27,69 ar zlokalizowaną w Krakowie na Woli Duchackiej. Nieruchomość jest swojego rodzaju perełką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Taklińskiego

Opatkowice,Kraków

5 920 000 zł6 225 m² 951 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Działowskiego

Dębniki,Kraków

3 000 000 zł5 336 m² 384,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość inwestycyjna objęta planem zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Skotnicka-Działowskiego. Składa się z dwóch sąsiednich działek o powierzchni: 12,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

1 006 500 zł1 830 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna zlokalizowana na ul. Lubockiej w Krakowie Działka o powierzchni 18 arów z bezpośrednim zjazdem z drogi głównej. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

1 744 400 zł3 115 m² 560 zł/m²

 

 

 

Nowa Huta,Kraków

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - działka inwestycyjna W krakowie najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Wola Justowska,Kraków

4 480 000 zł1 600 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków, wola Justowska - działka budowlana 16 arów z prawomocnym pnb Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 16 arów, usytuowana w prestiżowej części Zwierzyńca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Przebindowskiego

Nowa Huta,Kraków

4 500 000 zł13 031 m² 345,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duży potencjał 13031m2 w Krakowie-Nowej Hucie. 6827m2 - cześć budowlana ,- 136/5 mn1-zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza do wysokości 11m 6204m2 - część usługowa, - 136/6 uc1- usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Brzeska

Nowa Huta,Kraków

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

 

 

Nowa Huta,Kraków

900 000 zł7 178 m² 125,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

|R| Property przedstawia Państwu działki na sprzedaż znajdującą się na ulicy Szlifierskiej w Krakowie. Te malownicze działki położone są w otoczeniu bujnej zieleni, co stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Działka inwestycyjna, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 000 000 zł478 m² 2 092,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość na sprzedaż prestiżowa lokalizacja! Szukasz atrakcyjnej nieruchomości pod inwestycję w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa? Oferujemy niezabudowane działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Ptaszyckiego

Nowa Huta,Kraków

1 550 000 zł621 m² 2 495,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa