dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Kraków - Sprzedaż i dzierżawa

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krzewowa

Kostrze,Kraków

419 250 zł645 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w okolicy ul Tynieckiej i Krzewowej. Charakterystyka nieruchomości: - powierzchnia - 645 m2, - wjazd z ulicy asfaltowej gminnej, - media - prąd, woda, gaz, kanalizacja,.