Działka budowlana, ul. Bieżanowska

Bieżanowska, Prokocim, Kraków, małopolskie

  • 4 400 000 zł
  • 3 600 m²
  • 1 222,22 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Giza

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Bieżanowska

Bieżanowska, Prokocim, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

4 400 000 zł

3 600 m²

1 222,22 zł/m²

Działka budowlana, ul. Bieżanowska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

4 400 000 zł 3 600 m² 1 222,22 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 4 400 000 zł (1 222,22 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 3 600 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 21m; szerokość: 176m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka inwestycyjna.
Świetna lokalizacja, idealna pod inwestycje.

Lokalizacja: Kraków - Prokocim, ul. Bieżanowska
Powierzchnia: 36 arów
Wymiary: 176 x 21 m
Droga: wzdłuż dłuższej granicy przylegająca działki droga (udział)
Przeznaczenie nieruchomości zgodnie z MPZP "Prokocim Bieżanowska":
- Zabudowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza
- Wskaźnik powierzchni zabudowy: 50% (1 800 (...)

Agent

Mateusz Giza

571 602...

571 602 031

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Giza

571 602...

571 602 031

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Giza

Zostaw telefon, oddzwonimy