Działka budowlana, ul. Habina
Habina, Kraków, małopolskie
- 3 228 970 zł
- 3 306 m²
- 976,70 zł/m²
Joanna Podgajska
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Habina
Habina, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana, ul. Habina
Zaktualizowane: 22 maja 2026
3 228 970 zł 3 306 m² 976,70 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 3 228 970 zł (976,70 zł/m²)
- Działka: budowlana, 3 306 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-3133/2680/OGS
Lokalizacja
- Adres: Habina, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
DZIAŁKA BUDOWLANA KRAKÓW CZYŻYNY / ŁĘG
GRUNT POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ 3 306 m²
KAMERALNY TEREN DEWELOPERSKI POD OSIEDLE DOMÓW WYSOKI POTENCJAŁ INWESTYCYJNY
Na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 3 306 m², położony w Krakowie w rozwijającej się dzielnicy Czyżyny / Łęg, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. (...)
692 272...
692 272 248