Działka budowlana, ul. Petrażyckiego

Petrażyckiego, Swoszowice, Kraków, małopolskie

  • 2 280 000 zł
  • 3 803 m²
  • 599,53 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Wojak

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Petrażyckiego

Petrażyckiego, Swoszowice, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

2 280 000 zł

3 803 m²

599,53 zł/m²

Działka budowlana, ul. Petrażyckiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

2 280 000 zł 3 803 m² 599,53 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 280 000 zł (599,53 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: TEC Real Estate, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PE192784

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa działka budowlana 38 ar - Kraków, Sidzina (ul. Petrażyckiego)
Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję deweloperską lub przestronną posiadłość w spokojnej części Krakowa? Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zlokalizowaną w południowej części miasta - Sidzinie.

Kluczowe informacje:

Powierzchnia: 3803 m²

Kształt: Regularny prostokąt o wymiarach ok. 33 m szerokości na 115 m długości. (...)

Agent

Kamil Wojak

510 960...

510 960 704

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Wojak

510 960...

510 960 704

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej