Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Herbaciana

Herbaciana, Rybitwy, Kraków, małopolskie

  • 660 000 zł
  • 607 m²
  • 1 087,31 zł/m²

Działka budowlana, ul. Herbaciana

Herbaciana, Rybitwy, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

660 000 zł

607 m²

1 087,31 zł/m²

Działka budowlana, ul. Herbaciana

Zaktualizowane: 6 maja 2026

660 000 zł 607 m² 1 087,31 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 660 000 zł (1 087,31 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 06.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania ostatnia działka budowlana z gotowym uzbrojeniem, przygotowana pod budowę domu jednorodzinnego, przy ul. Herbacianej w Krakowie.
Działka nr 239/12; o numerze porządkowym ul. Herbaciana 25

Księga Wieczysta nr KR1P/00387457/9.

Działki ogrodzone, z pozostawieniem otwartego wjazdu.
Do działki doprowadzona jest woda, na działce wykonane przyłącza kanalizacji (studzienka na działce) i prądu (skrzynka w linii ogrodzenia). (...)

Kontakt

Agent

Wojciech

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://krakow.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/26610108.html