dowolna

Domy Kraków – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

732 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

732 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Kraków

1 950 000 zł150 m² 1,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z ogrodem i tarasem położoną w dzielnicy Grzegórzki, nieopodal Ronda Mogilskiego. Znakomita lokalizacja, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Winnicka

Skotniki,Kraków

500 000 zł60 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:593 m²

Na sprzedaż towar deficytowy - atrakcyjna działka w prestiżowej lokalizacji przy ul. Winnickiej w Krakowie, skotniki. Działka zabudowana domem - do wykończenia/rozbudowy/wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

800 000 zł138 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż 2 ostatnie domy w zabudowie bliźniaczej (wewnętrzny i zewnętrzny). Bardzo kameralna inwestycja w niesamowicie przyjemnej, zielonej i zdrowej okolicy Krakowa - Swoszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 392 000 zł116 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:125 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 116 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 125 m2, w Bieżanowie. ( dom 6b/2) Nowo powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbrojarzy

Ruczaj,Kraków

2 550 000 zł250 m² 10 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni 250m2 z 1996 roku, w bardzo dobrym stanie. Świeżo ocieplony, wymienione okna w 2022 roku. To miejsce, w którym spokój i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kocmyrzowska

Kantorowice,Kraków

1 190 000 zł147 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 134 m2, położony w urokliwej miejscowości Sulechów, tuż obok Krakowa, w Gminie Kocmyrzów Luborzyca. Informacje o nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Rżącka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

8 500 000 zł520 m² 16 346,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną wille o pow.520m2 w wysokim standardzie z basenem krytym oraz garażem dwustanowiskowym na pięknej działce o pow.37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Dębniki,Kraków

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:171 m²

Do sprzedania dom wraz z małymi pomieszczeniami gospodarczymi w centrum miasta Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zwierzyniec,Kraków

899 700 zł52 m² 17 199,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy adres prestiżowy budynek Nieruchomość złożona z: korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Wola Justowska,Kraków

8 900 zł160 m² 55,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkowy dom z ogrodem oraz ogrodem zimowym w dzielnicy Wola Justowska. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Przylasek Rusiecki,Kraków

1 649 000 zł260 m² 6 342,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Ostatnie domy do zakupu! wyłącznie U nas obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! dom nr 2 gotowe do wejścia-bez czasu oczekiwania nowa kąkolowa - Kameralne osiedle 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

2 650 000 zł335 m² 7 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu z ogrodem w bardzo dobrej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie. Nieruchomość z potencjałem: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Taklińskiego

Swoszowice,Kraków

890 000 zł177 m² 5 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom znajduje się w miejscowości siepraw. Około 10 minut jazdy od węzła autostradowego w Opatkowicach w stronę Myślenic. Oraz 25 minut jazdy samochodem od Matecznego! Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 350 000 zł270 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego z działką o powierzchni 10 arów w Krakowie. To wyjątkowy dom, idealny dla rodziny lub pary, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Przylasek Rusiecki,Kraków

1 699 000 zł260 m² 6 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Wyłącznie U nas obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! okazja tylko 6 500zł/m2 ostatnie gotowe do wprowadzenia bez czekania nowa kąkolowa - Kameralne osiedle 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Przylasek Rusiecki,Kraków

1 089 000 zł300 m² 3 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Wyłączna sprzedaż- tylko u nas :-) obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! system płatności 20/80 dom M7 nowa kąkolowa - Kameralne osiedle 11 wolnostojących domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 179 000 zł167 m² 7 059,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Szukasz domu na obrzeżach Krakowa z szybkim dojazdem do centrum, a zarazem świetnym miejscem wypadowym na wycieczki rowerowe ? Modlnica w jurze krakowsko-częstochowskiej spełni twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bielańska

Zwierzyniec,Kraków

3 500 000 zł275 m² 12 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokalizacja: kraków, ul. Bielańska Powierzchnia działki: 15 ar Powierzchnia użytkowa: 251m2 Powierzchni całkowita: 275m2 Liczba pokoi: - salon, pięć sypialni, cena: 3 500 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zarzyckiego

Bieżanów,Kraków

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Gotowy do zamieszkania dom w południowej części Krakowa. Lokalizacja Dom znajduje się w lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się na autostradę A4 (13 km od Rynku Głównego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferuję do sprzedaży dom kameralny z terenem zamkniętym składający się z trzech segmentów w zabudowie szeregowej w południowej części Krakowa. W dwupiętrowym domu każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Swoszowice,Kraków

890 000 zł138 m² 6 433,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż domy z ogródkami w Krakowie. I speak English; розмовляю українсьокою. Nieruchomość: dom składa się z 2 kondygnacji. Na pierwszej do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Rybitwy,Kraków

1 060 000 zł166 m² 6 385,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:841 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu jednorodzinnego w Krakowie w dzielnicy Rybitwy. Wyłącznie u nas dom o powierzchni użytkowej 166 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Swoszowice,Kraków

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 m²

Do sprzedania dom wolnostojący znajdujący się na zamkniętym osiedlu w południowej części Krakowa. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Branice,Kraków

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Dom 4 pokoje garaż dwa balkony. Osiedle 14 domków jednorodzinnych Na chwilę obecną rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 062 740 zł133 m² 15 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

W świetnie skomunikowanej części Krakowa tuż nad Zalewem Bagry powstają luksusowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej od 133,08 do 146,55 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 088 000 zł128 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kozia

Płaszów,Kraków

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

nowoczesny, przestronny dom położony w Krakowie w dzielnicy Mały Płaszów Na powierzchnie domu składają się 3 kondygnacje a jego powierzchnia użytkowa to 180 m^2. W skład budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Opatkowice,Kraków

12 000 zł260 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Emmerson prezentuje: do wynajęcia wolnostojący, 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej ok. 216 m2 położony w spokojnej, urokliwej części Krakowa, na skraju obfitującego z zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Kraków

Opatkowice,Kraków

2 799 000 zł568 m² 4 927,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Emmerson poleca: na sprzedaż nietuzinkowy dom o powierzchni całkowitej 568m2 na 20 arowej działce w południowej części Krakowa. Lokalizacja: przestronny i wygodny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fatimska

Nowa Huta,Kraków

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w Nowej Hucie- bieńczycach. w bardzo cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Fatimskiej. Dom o powierzchni 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Branice,Kraków

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Duchacka

Wola Duchacka,Kraków

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w ostatniej fazie wykończenia. Dom jest nowy, nie był jeszcze zamieszkany ani wynajmowany. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Składa się z 7 pokoi, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Elsnera

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 400 000 zł138 m² 10 108 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Utopiony w zieleni mimo, że posadowiony w centrum osiedla. Bardo klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 118,40 m2 czeka na swojego nowego właściciela. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

595 000 zł125 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:461 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 125 m2 zlokalizowany w dzielnicy Podgórze / Piaski Wielkie/ ul. Kalinowa - przecznica z ul. Podedworze. Dom wymaga generalnego remontu Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Płaszów,Kraków

13 000 zł180 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym domu umiejscowionym nad Zalewem Bagry w samym centrum Krakowa! Mam przyjemność zaproponować Państwu dom znajdujący się na osiedlu nowo powstałych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatów Polskich

Czyżyny,Kraków

1 750 000 zł305 m² 0,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Tylko U nas! Przestronny dom wolnostojący w krakowskich Czyżynach. Lokalizacja Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Jugowice

Jugowice,Kraków

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

14 900 zł360 m² 41,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property oferuje klimatyczny dom wolnostojący, położony w spokojnej części Woli Justowskiej. Parterowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni ok 350m2, został gruntownie odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

6 400 zł150 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy ofertę wynajmu domu jednorodzinnego typu bliźniak zlokalizowanego w jednej z piękniejszych okolic Krakowa na Woli Justowskiej. Dom jest częściowo umeblowany. Rozkład: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property oferuje do wynajmu zadbany dom, znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Otoczony zielenią. Położony w pięknym ogrodzie. Dom jest idealny miejscem dla rodziny jak również na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Wola Justowska,Kraków

7 000 zł230 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prime Property oferuje do wynajmu zadbany dom, znajdujący się w centrum Woli Justowskiej. Otoczony zielenią. Położony w pięknym ogrodzie dom jest idealny miejscem dla rodziny. Dom o pow.