dowolna

Domy Kraków – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

738 ogłoszeń

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Prime Property prezentuje do wynajęcia nowoczesny dom położony na Woli Justowskiej, w pobliżu Parku Decjusza. Do wynajmu oferujemy komfortowy dom o powierzchni ok. 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł65,31 m² 8 651,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł65,31 m² 8 957,28 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł65,31 m² 8 651,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

2 399 000 zł140 m² 17 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w sercu krakowskiego Starego Podgórza. To kameralny budynek z 2016 roku, który łączy w sobie prestiżową lokalizację, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł200 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w dzielnicy Ruczaj w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność zaprezentowania przepięknie wykończonego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł271,27 m² 8 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Opis kraków skotniki dom premium 271 m Z garażem dwustanowiskowym I ogrodem lokalizacja W południowej części Krakowa, w prestiżowych Skotnikach należących do dzielnicy Dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł141,20 m² 8 640,23 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł143 m² 9 230,77 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł143 m² 9 930,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł229 m² 8 510,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, do których od razu chce się wracać. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł900 m² 14 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:900 m²

English below Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z gwarantowaną stopą zwrotu? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale - krakowską kamienicę położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł93,21 m² 17 701,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Dom położony jest na kameralnym osiedlu domków szeregowych na krakowskich Pychowicach pomiędzy ul. Tyniecką, ul. Norymberską i ul. Grota Roweckiego. W pobliżu osiedla mamy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł200 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojącym o powierzchni mieszkalnej około 143 metry kwadratowe. Nieruchomość ogrodzona. Piękna działka o powierzchni 1050 mkw. W sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł230 m² 9 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu do sprzedaży położonego blisko centrum w świetnej lokalizacji ze znakomitym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Bez prowizji ze strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł186 m² 8 059,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:653 m²

Szukasz domu, który łączy niskie koszty utrzymania z przestrzenią dla dużej rodziny? A może poszukujesz bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta nieruchomość w stylu kanadyjskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł220 m² 159,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż bez prowizji Wola Justowska | ul. Chełmska | Kraków Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków Wola Justowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Nieruchomości bracia sadurscy ma do zaoferowania 4 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120m2 z powierzchnią działki od 3,8 do 5 arów. Domy zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł139,84 m² 10 655,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł176 m² 8 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i spokojnej części Kraków ul. Grębałowska (dzielnica Grębałów). Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 599 000 zł299 m² 12 036,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferuję skrajny segment o metrażu 299 m2 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Segment / dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł200 m² 12 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mint Property prezentuje na sprzedaż dom o metrażu 200 m2 (250 m2 pow. całkowita) położonego przy ulicy ruczajnieruchomość czterokondygnacyjna złożona z parteru (wysokość 2,15 m),.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Do sprzedaży budynek z lat 90 tych, znajdujący się w dzielnicy Podgórze Duchackie. Dom został dobudowany do wcześniejszej części, działka ma powierzchnię 148 mkw. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł355 m² 9 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Jeśli szukasz idealnie rozplanowanej i komfortowo urządzonej willi z 6 pokojami i widokiem na Kraków, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł116,60 m² 24 862,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 116,6 m z prywatnym ogródkiem (ok. 92 m ), tarasem na dachu oraz garażem w bryle budynku, położony w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł107 m² 9 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaka o powierzchni użytkowej 107 m z ogródkiem o powierzchni 500 m2 zlokalizowany w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł210 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Krowodrza, os. Bielany - do sprzedaży wolno stojący, dom jednorodzinny o pow. mieszkalnej ok. 150,0 m2, posadowiony na działce gruntu o pow. 7,5 ara. Budynek położony w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł165 m² 13 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Kraków - okolice ul. Białoprądnickiej - dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, działka 9,5a Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oddany do użytku, nowy dom wolnostojący wykończony pod klucz w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie, woli Justowskiej. Lokalizacja: nowoczesny, luksusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne domy szeregowe przy ul. Spacerowej Kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej przy ul. Spacerowej w Krakowie. Elegancka architektura, funkcjonalne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł142,50 m² 10 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z garażem duża działka stan deweloperski -kostrze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 142,50 m2 na kameralnym spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 235 000 zł110 m² 11 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł168,52 m² 11 690,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł238,33 m² 19 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom, który wyróżnia się w każdym detalu. Dom wolnostojący na granicy Woli Justowskiej, 5-pokojowy, przestronny z dużą działką w bardzo wysokim standardzie, kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł172,55 m² 9 846,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej - sidzina, dębniki 172 m | Garaż | Taras | Podwyższony standard | Gotowe do odbioru N20 Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 900 000 zł415,43 m² 19 016,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 415,43 m położonego na działce o powierzchni 928 m przy ulicy Chełmskiej tuż przy Lesie Wolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł139,19 m² 10 704,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, ul. Grzegorza z Sanoka Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 100 m , położony na przestronnej działce o wielkości 12,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł150 m² 126,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jedyny taki Dom - Twoje Unikalne Miejsce ul. Betonowa Kraków, nowa Huta tylko U nas! oferta na wyłączność. Okolica, która nastraja do wypoczynku. Dom, który to w pełni umożliwia. Witam.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł530 m² 8 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, blisko Krakowa niecodzienna nieruchomość W sercu bielańsko-tynieckiego parku krajobrazowego Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł132 m² 16 280,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyłączność! Nowa oferta! Niskie koszty utrzymania, przestrzeń i doskonała lokalizacja w jednym! 132m2 użytkowe - po podłodze ok. 150m2 zadzwoń I umów się na spotkanie! +48 531 807.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł250,56 m² 5 308,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:709 m²

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom położony w zielonej i spokojnej części Krakowa na osiedlu Sidzina, przy ulicy Wrony. Nieruchomość usytuowana jest.