dowolna

Domy Kraków – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

728 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

728 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wyciąże,Kraków

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący 200 m2 w okolicach Przylasku Rusieckiego w Krakowie. Lokalizacja: dom znajduje się w niesamowicie urokliwym miejscu na mapie Krakowa. Położone w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starzyńskiego

Skotniki,Kraków

1 399 000 zł220 m² 6 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Skotniki ul. Starzyńskiego Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia użytkowa: 120m2 Powierzchni całkowita: 220m2 Liczba pokoi: - salon, 3 sypialnie, cena: 1 399 000 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Sprzedam bez pośredników lokal mieszkalny w domu typu bliźniak". Jest to lokal mieszkalny będący połową budynku dwulokalowego o łącznej powierzchni użytkowej 120,60 m2, na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Myślenicka

Swoszowice,Kraków

1 870 000 zł255 m² 7 322,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon francuski, teren ogrodzony; rozkład: ustawne, korzystny układ, dwustronny; standard mieszkania: do odświeżenia; ogrzewanie: piec dwufunkcyjny gazowy, woda miejska; media/instalacje: gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Skotniki,Kraków

1 530 000 zł190 m² 8 053,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Emmerson nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu o wyjątkowej bryle. Dom typu bliżniak, który projektem bardziej przypomina dom wolnostojący. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 865 000 zł144 m² 12 951,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom który łączy wszystko czego potrzebujecie! Szukacie czegoś gdzie będziecie mogli się cieszyć ze wspólnych codziennych poranków w przestronnym salonie? Czegoś gdzie dzieci będą mogły się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trockiego

Skotniki,Kraków

1 349 000 zł123 m² 10 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Kraków, skotniki nieopodal planowej linii tramwajowej oferta na wyłączność, tylko U nas-nie szukaj dalej, zadzwoń i umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni Nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Bielany,Kraków

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Dom z potencjałem 7,5 ara Bielany Na sprzedaż dom z lat 60. usytuowany na ustawnej działce o powierzchni 745,60 m na Bielan. Nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybitwy,Kraków

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

MB Estates zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej do wykończenia. Dom bliźniak Ta wyjątkowa nieruchomość, łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

3 820 000 zł340 m² 11 235,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w samym sercu zielonej prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej. Opis nieruchomości Elegancki, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 899 070 zł126 m² 23 008,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończony pod klucz dom o powierzchni 125 m - gotowy do zamieszkania od razu. Jasne wnętrza dzięki południowej ekspozycji sprawiają, że to miejsce idealne dla rodziny. Parter oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 258 490 zł96 m² 13 109,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom 96m2 z ogrodem | 0% prowizji | 2 miejsca postojowe w cenie - Kraków - Wola Justowska - świetna lokalizacja, szybki dojazd do centrum - Bez czynszu! - Klucze od razu - możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia uroczy domek w Swoszowicach. Domek przeznaczony dla maksymalnie 2 osób - wymaganie właściciela. Lokalizacja: swoszowice to jeden z najatrakcyjniejszych rejonów Krakowa. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Skotniki,Kraków

1 299 000 zł110 m² 11 784,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaka, położony na nowo powstającej inwestycji w Skotnikach. Nowo powstająca inwestycja to enklawa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kurdwanów,Kraków

3 600 000 zł212 m² 16 981,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja 177 m | 6 sypialni | ogród ~320 m | garaż | oferta na wyłączność Dla osób, które stawiają na świetną lokalizację, maksymalny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Faustyny

Łagiewniki,Kraków

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:617 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Siostry Faustyny w dzielnicy Podgórze Łagiewniki Borek Fałęcki. To atrakcyjna lokalizacja w południowej części Krakowa, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

1 450 000 zł195 m² 7 448,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Skotniki: zaraz obok ul. Spacerowej. Te Bliźniaki to nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej, spokojnej części Krakowa. To propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wierzchowinach

Wola Justowska,Kraków

4 400 000 zł754 m² 5 835,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 1400 m położona w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Krakowa Woli Justowskiej, zabudowana nietuzinkowym domem jednorodzinnym z 1995.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kamedulska

Salwator,Kraków

3 900 zł98 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:98 m²

Zwierzyniec - do wynajęcia wolnostojący dom Z antresolami, z wyjściem do ogrodu N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia dom z antresolami o pow. 98m2. Budynek: zadbany z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 029 000 zł109 m² 9 403,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:187 m²

Ostatni dom na sprzedaż na gotowym, ekologicznym osiedlu Ecolivia - Kraków Bieżanów. Osiedle Ecolivia to zakończona inwestycja. Wszystkie domy zostały już sprzedane, a mieszkańcy cieszą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

3 100 000 zł117 m² 26 575,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Oferujemy Państwu II-poziomowy dom o metrażu 116,65 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienkę, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Grębałów,Kraków

1 750 000 zł210 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu wolnostojącego z dużym ogrodem zlokalizowanego w Krakowie na osiedlu Grębałów. Nieruchomość położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Krowodrza,Kraków

5 500 000 zł495 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Rozkład Willa zaadaptowana na kameralny Hotel, wysoko oceniany wśród gości Willa jest również idealnym miejscem do życia dla rodziny w spokojnej i zielonej dzielnicy Krakowa Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

1 470 000 zł134 m² 10 970,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta- ruszcza Lokalizacja: okolica charakteryzuje się spokojem i dużą ilością zieleni. Położona w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 050 000 zł533 m² 5 718,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:621 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży zabytkowej kamienicy z 1913 roku, usytuowaną na krakowskim Starym Podgórzu. Opis skrócony Kamienica do generalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

2 900 000 zł125 m² 23 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Oferujemy Państwu II-poziomowy apartament o metrażu 124,93 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, dwie łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strąkowa

Ruczaj,Kraków

2 400 000 zł327 m² 7 345,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:518 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dużym potencjałem! Powierzchnia całkowita 326,72 m2. Dom bardzo dobrze nadaje się dla dużej rodziny lub pod działalność gospodarczą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 85 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Cena w przypadku płatności gotówką 659 000 zł, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Oficerskie,Kraków

2 750 000 zł289 m² 9 517,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Śródmieście - grzegórzki - osiedle oficerskie 4 kondygnacje - 289 M2 - garaż - ogród Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 289 m2 ( 183,6 m2 użytkowej ) znajdujący się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zaogrodzie

Bielany,Kraków

18 000 zł420 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

English version below Infinity Estate zaprasza do wynajęcia wyjątkowej, luksusowej willi położonej w samym sercu malowniczych Bielan, przy ulicy Zaogrodzie 7 w Krakowie. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Huta,Kraków

1 899 000 zł110 m² 17 263,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Eden w Nowej Hucie Twój Dom, twoja Przestrzeń, twoja Historia. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej, znalazłeś swoje miejsce. Położony przy malowniczej ulicy Eden, w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tonie,Kraków

2 699 999 zł344 m² 7 857,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

MB Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, przestronny dom w zielonej i spokojnej okolicy Tonie, prądnik Biały, kraków. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wiosenna

Krowodrza,Kraków

5 514 000 zł377 m² 14 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferta dodana za pomocą addom Willa, która daje więcej niż przestrzeń. Daje spokój. Prywatność. Jakość życia. W najbardziej prestiżowej części Woli Justowskiej, przy ul. Wiosennej, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 298 000 zł122 m² 10 639,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

cały segment - dom jednorodzinny 2 lokalowy w zabudowie szeregowej - segment narożny 1/1 + 1/2 ul. Spacerowa - Kraków Na sprzedaż - całość segmentu z własnym ogrodem jako zielonym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Bielany,Kraków

5 650 000 zł408 m² 13 837,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z dużą działką, położony w unikatowej lokalizacji w otoczeniu Lasu Wolskiego i Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Swoszowice,Kraków

745 000 zł96 m² 7 725,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim - Swoszowice, kraków *покупка без дозволу з мвс / No mia permission needed. Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Langiewicza

Kleparz,Kraków

1 399 000 zł130 m² 10 761,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Unikatowa nieruchomość w Centrum Krakowa: mieszkanie 3 pokojowe + garaż z Dodatkowymi 2 Kawalerkami Lokalizacja: oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 000 000 zł250 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Dom - wola justowska - okolica ul. Królowej jadwigi Rok budowy: 1970 Pow. domu: 250 mkw. Pow. działki: 430 mkw. Pow. zabudowy: 130 mkw. Dom z potencjałem położony przy spokojnej ulicy na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Krowodrza,Kraków

2 499 000 zł247 m² 10 117,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:312 m²

Miejsce na Twój biznes | Mieszkania na wynajem | Dom w pożądanej dzielnicy Krakowa | Świetna lokalizacja na Twoją inwestycję! opis nieruchomości: dom o pow. 247m2 składa się z : 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podgórki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowy dom na wynajem w Krakowie w rejonie ul. Podgórki Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący położony w spokojnej.