dowolna

Domy Kraków – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

728 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

728 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

5 042 000 zł345 m² 14 600,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:604 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na Woli Justowskiej o powierzchni użytkowej 341,11 m2 plus garaż dwustanowiskowy o powierzchni 32,26 m2 i ogród 6 arów. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katowicka

Bronowice Małe,Kraków

2 700 000 zł180 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:534 m²

Zadbany dom wolnostojący - Bronowice Małe, okolice ul. Katowickiej Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony przy cichej, kameralnej uliczce w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Witkowice,Kraków

1 590 000 zł129 m² 12 349,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w dzielnicy Prądnik Biały w urokliwej i prestiżowej części osiedla Witkowice. Opis Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Porzeczkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 150 000 zł109 m² 10 514,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:43 m²

Tetti Rossi - kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana na północy Krakowa, przy ul. Porzeczkowej, zaledwie 4,5 km od centrum Krakowa, co stanowi idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piaskowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 349 000 zł65 m² 20 821,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piaskowej o powierzchni 64,79 mkw Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń z dużym ogrodem. Składające się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Bieżanów,Kraków

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa - możliwość spotkania w weekend zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

12 000 zł162 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Nowoczesny i luksusowy dom do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji i bardzo dobrej cenie! Wola Justowska - tuż przy Lasku Wolskim. Dom świeżo wykończony przygotowany do przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 900 000 zł117 m² 24 860,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Wykończony pod klucz | Nowoczesne wnętrze | Zakup bezpośrednio od inwestora Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,96 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Orla

Bielany,Kraków

1 299 000 zł2 100 m² 618,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 21 arów tuż przy granicy Krakowa i Kryspinowa wraz z domem rekreacyjnym. Działka położona jest w doskonałej lokalizacji, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

3 100 000 zł360 m² 8 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy do Państwu dosprzedaży dom wolnostojący w Swoszowicach Dom trzykondygnacyjny, położony na 14 ar ładnie zagospodarowanej działce. Parter: - wiatrołap, przedpokój, salon dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

940 000 zł75 m² 12 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 65-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Centralna

Nowa Huta,Kraków

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Lokalizacja: ul. Centralna w pobliżu Alei Pokoju, sołtysowskiej, ronda Czyżyńskiego oraz Centrum Handlowego M1. Opis nieruchomości: do wynajęcia nowoczesny, bezczynszowy, parterowy domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 499 000 zł117 m² 12 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podgórki Tynieckie

Tyniec,Kraków

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Władysława Łokietka

Tonie,Kraków

957 000 zł78 m² 12 269,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowy, komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 78 m2 (pow. użytkowa 69 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielańska

Zwierzyniec,Kraków

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia użytkowa: 195m2 Powierzchni całkowita: 170m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 2 499 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Glinik

Nowa Huta,Kraków

795 000 zł182 m² 4 368,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Lokalizacja: kraków, ul. Glinik Powierzchnia działki: 4.56 ar Powierzchnia użytkowa: 165m2 Powierzchni całkowita: 182m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 795 000 zł Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 184 175 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Nasza inwestycja to wyjątkowe, kameralne osiedle położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ul. Wiosennej. To inwestycja dla osób, które poszukują prywatności i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Skotnicka

Dębniki,Kraków

7 500 zł126 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

TA oferta tylko U nas! Helton prezentuje nową ofertę, pięknie wykończonego domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Skotnickiej w Krakowie. Opis nieruchomości: do wynajęcia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

549 000 zł49 m² 11 142,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedsprzedaż - najlepsza cena Niezależna część budynku 2-rodzinnego - Apartament z ogrodem | parter | osobne wejście Lokalizacja - Kliny, kraków Inwestycja położona w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 199 000 zł95 m² 12 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Не потрібна згода міністерства! Спілкування польською або англійською мовою! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kustronia

Jugowice,Kraków

1 779 000 zł209 m² 8 529,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:448 m²

English below Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dom z wydzielonymi 3 mieszkaniami w południowej części Krakowa - ul. Gen. Józefa Kustronia. Budynek - podstawowe informacje pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Borek Fałęcki,Kraków

2 700 000 zł149 m² 18 130,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Dom w wysokim standardzie z dużym tarasem i ogrodem - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borek Fałęcki,Kraków

3 199 871 zł211 m² 15 165,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Willa miejska - ponad 210 m domu, 7 pokoi, ogród ok. 270 m , standard premium Dom w zabudowie wolnostojącej, w kameralnej inwestycji willi miejskich w południowej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Unruga

Dębniki,Kraków

2 350 000 zł271 m² 8 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowa ofertę ostatniego domu wolnostojącego w Skotnikach. czyli jednym z najatrakcyjniejszych obszarów Krakowa, należącym do dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

1 749 000 zł143 m² 12 230,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący | Kraków Łagiewniki | 143 m + piwnica 70 m | działka 3,84 ar | fotowoltaika | druga linia zabudowy | spokojna okolica Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 90.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Krowodrza,Kraków

2 499 000 zł247 m² 10 117,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:312 m²

Miejsce na Twój biznes | Mieszkania na wynajem | Dom w pożądanej dzielnicy Krakowa | Świetna lokalizacja na Twoją inwestycję! opis nieruchomości: dom o pow. 247m2 składa się z : 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

2 999 000 zł150 m² 19 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Twój Dom, twoje Miejsce, twoja Natura w Krakowie! ul. Nad Fosą Rajsko I Kraków | Dom z widokiem, tuż przy lesie. Oferta na wyłączność! To nie jest zwykły adres. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

5 513 252 zł378 m² 14 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:602 m²

Nowa inwestycja na Woli Justowskiej. Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Dom oddany do użytkowania. Funkcjonalny, 7 - pokojowy z dużymi przeszkleniami i ogrodem. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bluszczowa

Dębniki,Kraków

3 390 000 zł212 m² 15 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w standardzie deweloperskim premium Trzy kondygnacje, przemyślany układ funkcjonalny i wysoka jakość wykonania. To idealny wybór, jeśli szukasz domu na lata - solidnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kosocice,Kraków

3 800 000 zł280 m² 13 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Krakowie Zaledwie 2 letni dom, ok. 280m2 w cichym miejscu Krakowa. Off market prosto od właścicieli. Zainteresowane osoby proszone o pozostawienie wiadomości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pod Pomnikiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 498 000 zł124 m² 12 100,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Nowoczesny dom w Krakowie z garażem i dużym ogrodem! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny i ekologiczny dom o powierzchni 123 m2 w zabudowie bliźniaczej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 175 770 zł125 m² 17 406,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom, który od pierwszej chwili staje się wymarzonym miejscem do życia. Wchodzisz i czujesz, że to właśnie tu chcesz zaczynać każdy kolejny dzień. Premium lokalizacja przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Zielone,Kraków

1 070 000 zł110 m² 9 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Miejscowość liszki - ostatnie dwa gotowe domy - możliwość spotkania W weekend zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 298 000 zł112 m² 11 589,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy