dowolna

Domy Kraków – Oferty sprzedaży i najmu domów w Małopolsce

724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

1 089 000 zł119 m² 9 188,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem i garażem, położony zaledwie kilka minut od Krakowa, w zielonej i spokojnej części Wrząsowic przy ul. Kraśnik. Kameralna inwestycja Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ulicy Nowosądeckiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa Możliwość spotkania w weekend zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Mydlniki,Kraków

819 000 zł119 m² 6 889,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Biuro s&s Property zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonych w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Swoszowice,Kraków

1 320 000 zł157 m² 8 411,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Ostatni wolny | skrajny segment Z największym ogrodem Bliźniak gotowy do odbioru | idealny dla rodziny | dobra cena Na sprzedaż ostatni, skrajny segment F1 w kameralnej, nowej inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stare Wiślisko

Mogiła,Kraków

3 800 000 zł208 m² 18 304,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Stare Wiślisko Dom marzeń przy lesie. Nowoczesność, przestrzeń i wolność. Wyjątkowa nieruchomość, która łączy luksus, bliskość natury, prywatność i nowoczesną funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

4 600 000 zł240 m² 19 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przy ulicy Królowej Jadwigi idealna lokalizacja przy Parku Decjusza! Opis nieruchomości: powierzchnia działki: 12 arów Powierzchnia domu: około 240 m2 Rok budowy: 1990 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wolica,Kraków

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

To miejsce stworzone dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i prywatności w granicach Krakowa duża działka, kameralne otoczenie i niska zabudowa sprawiają, że dom daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego W sprzedaży jeden z ostatnich domów w tej inwestycji. Tylko teraz w wyjątkowej cenie! Kameralne osiedle położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Wolica,Kraków

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak z ogromnym ogrodem - tylko 2 takie dostępne! Szukasz domu blisko Krakowa, ale cenisz przestrzeń, ciszę i komfort życia? Ta inwestycja to idealne połączenie świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Zielone,Kraków

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 089 400 zł124 m² 16 803,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Victoria Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej na Woli Justowskiej. Nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,34m2 zlokalizowany jest przy ul. Wiosennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Krowodrza,Kraków

2 509 144 zł148 m² 16 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myślenicka

Wróblowice,Kraków

3 100 000 zł383 m² 8 093,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta bezpośrednia Dom z ogromnym potencjałem | zamknięte osiedle | Kraków Wróblowice Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 383 m (po podłodze, z garażem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Smoleńskiego

Swoszowice,Kraków

1 150 000 zł155 m² 7 402,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowy segment z ogrodem | 4-5 pokoi | 157,88 m tec Real Estate prezentuje Nowoczesny segment środkowy z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w rejonie Ruczaju, borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Margaretek

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 890 000 zł300 m² 9 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący położony w Modlnicy tuż przy granicy z Krakowem. Dom położony jest na dziesięcioarowej działce, a jego powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Krowodrza,Kraków

2 308 825 zł137 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal A2 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wola Justowska,Kraków

19 000 zł260 m² 73,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

English below luksusowa willa na wynajem W prestiżowej lokalizacji wola justowska, kraków Na wynajem wyjątkowa, wolnostojąca willa o powierzchni 260 m , położonej w sercu najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kliny,Kraków

1 320 000 zł112 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

segment nr 2 - całość Segment 2-lokalowy | 112 m (49 m + 63 m ) | możliwość połączenia | taras na dachu | ogród | Kraków, ul. Spacerowa Prywatność domu, wygoda apartamentu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grębałów,Kraków

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych wolnostojących domów, zlokalizowanych na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grębałów,Kraków

1 550 000 zł140 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych domów na kameralnym Osiedlu Grębałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 499 000 zł118 m² 12 703,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla mieszkańców oraz farmą ekologiczną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krymska

Ruczaj,Kraków

1 520 000 zł133 m² 11 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedamy dom w zabudowie szeregowej na oś. Kliny- oś. Ruczaj. Powierzchnia domu 133 m2, działka 200m - płaska zagospodarowana i ogrodzona. Parter; salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Salwator,Kraków

3 900 zł98 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zwierzyniec- do wynajęcia wolnostojący dom Z antresolami Oferuje do wynajęcia dom z antresolami o pow 98m2, budynek z 2020 roku, do dyspozycji jedno miejsce postojowe ogrodzone, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Skotniki,Kraków

1 100 000 zł123 m² 9 747,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa niższa cena tylko W marcu tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności dom W zabudowie bliźniaczej | 123 m | skotniki |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiła

Borek Fałęcki,Kraków

3 480 400 zł235 m² 14 810,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom premium | architektura technologia prywatność To nie jest standardowa oferta deweloperska. To świadomie zaprojektowana przestrzeń klasy premium, w której architektura, technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Glinik

Nowa Huta,Kraków

795 000 zł182 m² 4 368,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Lokalizacja: kraków, ul. Glinik Powierzchnia działki: 4.56 ar Powierzchnia użytkowa: 165m2 Powierzchni całkowita: 182m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 795 000 zł Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krowodrza,Kraków

2 509 144 zł148 m² 16 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowickiego

Swoszowice,Kraków

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom wolnostojący do wynajęcia - Kraków, swoszowice, ul. Nowickiego Do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Krakowa - w Swoszowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowolska

Wola Justowska,Kraków

5 100 000 zł229 m² 22 304,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji dla agencji, wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję sprzedawaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

4 193 210 zł227 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 262 m²

Na spokojnej, willowej ulicy Woli Justowskiej powstaje dom zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą połączyć prywatność i przestrzeń z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Salwator,Kraków

3 900 zł98 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł133 m² 21 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

* ostatni - nowy - wolnostojący dom, wykończony i gotowy do zamieszkania, o powierzchni całkowitej 133 m ( w tym powierzchnia użytkowa - 4 pokoje i aneks kuchenny 116,65 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Wola Justowska,Kraków

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Unikatowa rezydencja klasy premium | 21 arów działki | Smart Home | Prywatna strefa spa Prestiż, przestrzeń i wygoda w jednym Prezentuję wyjątkową willę, która nie jest kolejnym domem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Rysi Stok

Zwierzyniec,Kraków

8 990 zł500 m² 17,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ogromny 3 poziomowy dom w centrum Krakowa. Parter to wiatrołap, 2 pokoje, kotłownia, składzik, pralnia oraz garaż w bryle domu. 1 piętro to przestronny duży hol, pokój, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borek Fałęcki,Kraków

3 177 000 zł222 m² 14 310,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij