dowolna

Domy z tarasem Kraków - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wyżynna

Swoszowice,Kraków

890 000 zł138 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Więcej informacji: violalub biuro:od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Od dziś w naszej ofercie jasny i przestronny, dwukondygnacyjny niezależny segment z własnym ogrodem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Matematyków Krakowskich

Swoszowice,Kraków

2 080 000 zł260 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Piękna rezydencja W swoszowicach! standard premimu! domek Z bali dla gości! Całkowity koszt inwestycji: 2 450 000 zł! Posiadamy w swojej ofercie nietuzinkowy dom dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

1 998 000 zł270 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Skotniki - nowe domy W zabudowie bliźniaczej wysoki standard inwestycji N20 Nieruchomości oferuje nową inwestycję na południu Krakowa! Osiedle domów jednorodzinnych w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lechicka

Łagiewniki,Kraków

1 970 000 zł187 m² 10 508,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

English version below prowizja 0% Inwestycja oddana do użytku, zapraszamy na prezentację. |R| Property prezentuje nietuzinkową inwestycję o nazwie Ogrody Lechickie mieszczącą się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Swoszowice,Kraków

2 080 000 zł260 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Stylowa rezydencja W swoszowicach Z widokiem na panoramę miasta I tatry! góralski domek Z bali dla gości! Całkowity koszt zakupu Posiadłości: 2.450.000 zł Posiadamy w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Majówny

Zwierzyniec,Kraków

1 969 000 zł165 m² 11 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 165m2 z garażem na dwa samochody, działka 6,50a Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: ta oferta tylko u nas - ostatni wolny dom! Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

2 450 000 zł300 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży ekologiczny dom wolnostojący, położony na pięknej, dużej działce w cichej okolicy w Krakowie Swoszowicach. Nieruchomość zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Witkowice,Kraków

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 120 m2 *5 pokoi*garaż*ogródek Nowo wybudowany i wykończony dom 100 m2 (+20 m2 garaż) składa się z 2 pięter oraz ogródka. Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Igołomska

Nowa Huta,Kraków

1 250 000 zł138 m² 9 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy gotowe do odbiorów. Polecam. Nieruchomości Emmerson prezentują nową inwestycje 6 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w Nowej Hucie, w niedalekiej odległości od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sucharskiego

Bieżanów,Kraków

1 700 000 zł240 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: brama na pilota, garaż, garderoba, ogródek, piwnica, strych, taras, teren ogrodzony; w pobliżu: sklepy, przedszkole, szkoła, usługi; rozkład: jasny, adaptacja poddasza, dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płaszów,Kraków

2 150 000 zł209 m² 10 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się w Podgórzu zaledwie 5 minut spacerem od zalewu Bagry. Dom został wybudowany w 2003 roku ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siarczana

Borek Fałęcki,Kraków

1 560 000 zł185 m² 8 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:645 m²

Mai Estates ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w dzielnicy Borek Fałęcki w Krakowie. Dom o łącznej powierzchni ok.185 m2 położony jest na działce o powierzchni 6,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bochnaka

Swoszowice,Kraków

1 190 000 zł297 m² 4 006,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:716 m²

Szanowni Państwo, wyłącznie u nas. Mamy okazję zaprezentować ofertę domu do remontu znajdującego się przy ul. Bochnaka 8 w Krakowskich Swoszowicach. Dom pochodzi z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

8 400 zł200 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z ogródkiem na Dębnikach. Dom Bliźniak z ogrodem, w którego skład wchodzi: poziom I - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 129 000 zł172 m² 6 581,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jugowice,Kraków

1 560 000 zł300 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący typu kostka o powierzchni ok. 300 m2 (7 pokoi, 3 łazienki, 2 tarasy), położony na 6,45 arowej, ogrodzonej, zadbanej działce w dzielnicy Jugowice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyniec,Kraków

1 350 000 zł148 m² 9 103,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc! Dom wolnostojący / działka 5,11 a. / stan deweloperski / z pięknym widokiem i dużym ogrodem / 5 pokoi / wyposażony w nowoczesny system grzewczy / pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nałkowskiej

Dębniki,Kraków

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferuję do sprzedaży segment (w stanie deweloperskim) w zabudowie szeregowej w południowej części Krakowa. Kameralny dom z terenem zamkniętym. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Swoszowice,Kraków

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący dom Z dużym ogrodem - kraków - swoszowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 120 m2 położony na 6 arowej działce z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

6 985 000 zł668 m² 10 456,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Willa o powierzchni 668m 2 mieszcząca się w luksusowej dzielnicy Krakowa. Usytuowana na działce 17 arowej. Nieruchomość posiada: 3 kondygnacje oraz częściowe podpiwniczenie Basen 12x3m Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 500 zł198 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 230 mkw w świetnej lokalizacji miasta, na dużej zielonej działce o powierzchni około 530 mkw. Nieruchomość w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bobrowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 m²

Opis lokalu: *do wynajęcia piękny, nowocześnie urządzony dom z poddaszem, ogrodem, tarasem i dużym balkonem oraz garażem. *Teren działki ogrodzony, obsadzony tujami, brama wjazdowa otwierana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 847 500 zł215 m² 8 589,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wolnostojący dom na sprzedaż w Krakowie, który spełni wszystkie oczekiwania, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Opatkowice,Kraków

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

English version below sprzedam dom wolnostojący kraków swoszowice opatkowice dwa garaże działka 6,33 ar ogrzewanie podłogowe 4 sypialnie posiada panele słoneczne Do sprzedania dom: o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyniec,Kraków

2 200 000 zł213 m² 10 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żelazowskiego

Swoszowice,Kraków

985 000 zł90 m² 10 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Więcej informacji e-mail: załączone zdjęcia są przykładowymi aranżacjami! Oferujemy do sprzedaży komfortowy i przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 93m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Nowa Huta,Kraków

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom wolnostojący, dzielnica Przylasek Rusiecki Na powierzchnię 125 m2 składa się: parter: - wiatrołap, - salon z wyjściem na taras, - oddzielna ale połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

6 500 000 zł412 m² 15 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

ALL in one nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowej rezydencji zlokalizowanej na 30 arowej działce w Krakowie na granicy Lasu Wolskiego. Nieruchomość dosłownie zatopiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lechicka

Łagiewniki,Kraków

1 970 000 zł187 m² 10 508,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z 2022 roku o powierzchni 187,46m2 na ul. Lechickiej ( dzielnica: łagiewniki) Powierzchnia działki (ogrodu)144,19m2 - działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kościelniki,Kraków

1 350 000 zł168 m² 8 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w Nowej Hucie- kościelniki w Krakowie. Dom o powierzchni użytkowej 120m2 znajduje się na płaskiej , dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nałkowskiej

Dębniki,Kraków

1 088 000 zł128 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Oferuję do sprzedaży segment skrajny (w stanie deweloperskim) w zabudowie szeregowej w południowej części Krakowa. Kameralny dom z terenem zamkniętym składający się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Marynarska

Wola Justowska,Kraków

6 399 zł153 m² 41,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

English below Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem znajdujący się w prestiżowej Krakowskiej dzielnicy Wola Justowska. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Bronowice Wielkie,Kraków

2 290 000 zł206 m² 11 117 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Brena Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący położony w dzielnicy Bronowice Wielkie. Dwukondygnacyjny dom z garażem o powierzchni użytkowej 206m2, wybudowany w 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Czajna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 750 000 zł210 m² 13 095,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

Lusso ma przyjemność zaprezentować Państwu stylowy i nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż w krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie o powierzchni użytkowej 210 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, Przegorzały

Przegorzały,Kraków

10 500 zł270 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

English below Do wynajęcia luksusowy dom z widokiem na Wisłę zlokalizowany na granicy Przegorzał i Lasku Wolskiego. Nieruchomość - pow. 270 m2 - rok budowy 2018 - 3 poziomy - klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cicha

Bronowice Małe,Kraków

2 750 000 zł329 m² 8 369,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:439 m²

Lusso ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem położony w zielonej, spokojnej okolicy przy ul. Cichej. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości daje przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakamycze

Zwierzyniec,Kraków

7 150 000 zł412 m² 17 354,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 982 m²

Lusso ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą rezydencję położoną na przepięknej działce z bezpośrednim wejściem do Lasu Wolskiego. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomykany

Grębałów,Kraków

1 640 000 zł270 m² 6 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:882 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wykończony dom znajdujący się w zacisznej dzielnicy Krakowa - osiedle Grębałów. Największe zalety, na które warto zwrócić uwagę to komfortowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grębałowska

Grębałów,Kraków

2 650 000 zł210 m² 12 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu wolnostojącego z dużym ogrodem zlokalizowanego w Krakowie na osiedlu Grębałów. Nieruchomość położona jest w bardzo.