dowolna

Domy z tarasem Kraków - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

11 900 zł350 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny dom jednorodzinny w Krakowie z pełnym wyposażeniem, garażem podziemnym i bogatym zapleczem rekreacyjnym przy ulicy Antoniego Szyllinga! mbdg Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

1 699 000 zł138 m² 12 271,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny Dom z Antresolą w Kobylanach - Doskonałe Połączenie Komfortu i Przyrody Lokalizacja: kobylany, gmina Zabierzów, zaledwie 20 km od Rynku Krakowa. Główną zaletą tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

10 000 zł260 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia budynek mieszkalny wolnostojący o wysokim standardzie w Krakowie na os. Kliny, ul. Wichrowa. Budynek o wym. 13x14 m usytuowany na działce o powierzchni około 755 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wańkowicza

Nowa Huta,Kraków

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentowany dom jest połową bliźniaka, zlokalizowaną w Nowej Hucie, w odległości 10 km od ścisłego centrum Krakowa. Lokalizacja mieszkania to z pewnością jeden z większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

2 290 000 zł155 m² 14 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Doradcy Home Drop maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 155,16 m2 z ogródkiem ok 100 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

1 590 000 zł151 m² 10 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Jeżeli szukasz nowoczesnego domu z własnym ogrodem i garażem, w spokojnej i cichej okolicy a jednocześnie zależy Ci na dobrej komunikacji z Centrum Krakowa to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Witkowice,Kraków

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom 120 m2 *5 pokoi*garaż*ogródek Nowo wybudowany i wykończony dom 100 m2 +20 m2 garaż ( środkowy moduł) składa się z 2 pięter oraz ogródka. Parter składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyniec,Kraków

2 000 000 zł213 m² 9 389,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olszanica,Kraków

1 650 000 zł151 m² 10 927,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

1 790 000 zł127 m² 13 882,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Emmerson oferuje: nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych zaprojektowane dla ludzi aktywnych położone pod Krakowem tuż przy granicy ze Swoszowicami. Dojazd do Krakowa ok. 15 min. Zastosowano już na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Swoszowice,Kraków

2 290 000 zł185 m² 13 114,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Emmerson oferuje: unikalne osiedle nowoczesnych i funkcjonalnych domów pod Krakowem, zaprojektowane dla ludzi aktywnych położone pod Krakowem tuż przy granicy ze Swoszowicami. Dojazd do Krakowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

2 490 000 zł183 m² 13 114,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bobrowa

Dębniki,Kraków

1 149 000 zł125 m² 11 320,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w bliźniaczej zabudowie na sprzedaż w miejscowości Kraków. Informacje ogólne -dom o powierzchni całkowitej 125m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębniki,Kraków

2 000 000 zł213 m² 9 389,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ślaskiego

Kostrze,Kraków

3 140 000 zł318 m² 9 874,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 733 m²

Sprzedam dom w Krakowie, piękny, kilkuletni, wolnostojący dom znajdujący się w dzielnicy Kostrze, na terenie Parku Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. W okolicy Uroczyska Skotniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 634 000 zł201 m² 8 124,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budrysów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 370 000 zł137 m² 9 992,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Infinity estate z przyjemnością prezentuje połowę bliźniaka w stanie deweloperskim znajdujący się przy ul. Budrysów na północy Krakowa. Nieruchomość: - pow. 137.1 m2 - dwie kondygnację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

989 000 zł109 m² 9 037,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starowolska

Wola Justowska,Kraków

14 900 zł200 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Eng version below |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem niesamowity dom o powierzchni 200m2, mieszczący się na Woli Justowskiej w Krakowie. Lokalizacja: wola Justowska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyniecka

Pychowice,Kraków

2 200 000 zł283 m² 7 773,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękny dom jednorodzinny w bliskiej odległości od centrum - Pychowice dom i ogród - jednorodzinny, wolnostojący, jednopiętrowy dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cechowa

Kurdwanów,Kraków

3 250 000 zł312 m² 10 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom znajduje się w południowej części Krakowa, w odległości 3 minut jazdy samochodem od obwodnicy Krakowa. Na ponad 300m2 składa się powierzchnia biurowo-mieszkalna, sanitariaty, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kostrze,Kraków

1 380 000 zł143 m² 9 683,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem | stan deweloperski - kostrze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 142,51 m2 na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Azory,Kraków

4 500 000 zł640 m² 7 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna, położona blisko centrum miasta o powierzchni użytkowej ok 637m2, która znajduje się na ponad 9 arowej działce. Nieruchomość częściowo wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jadwigi

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

4 500 000 zł250 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Urokliwa willa w sercu Krakowa, położona w prestiżowej cichej i spokojnej dzielnicy Wola Justowska z doskonałą komunikacją do centrum miasta. Budynek posiada trzy kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

1 590 000 zł92 m² 17 371,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż: nieruchomość: mieszkanie w budynku z 2018 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92 m2. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakamycze

Wola Justowska,Kraków

7 150 000 zł412 m² 17 354,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

|R| Property prezentuje niezwykły pod każdym względem dom dający duży poziom wygody dla mieszkańców oraz będący obiektem idealnie wpisanym w naturalne środowisko. Zachwyci wszystkich tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Skotniki,Kraków

1 170 000 zł150 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sidzina, bliźniak , Kraków, okazja powierzchnia całkowita : ok 150m2 powierzchnia działki : ok. 3,5 ar Dom położony w spokojnej okolicy, zagospodarowany teren wokół. Dom położony na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ważewskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 580 000 zł154 m² 10 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Sunny hill - nowatorskie rozwiązania W domach napędzanych słońcem Z panelami fotowoltaicznymi na dachu Prezentujemy sunny hill nowoczesną enklawę 22 domów w zabudowie bliźniaczej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żołnierska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 262 190 zł133 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Luksusowa enklawa domów Z jacuzzi na dachu przy zalewie bagry- kraków Wyłącznie w premium estate Prezentujemy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. 28 Lipca 1943

Zwierzyniec,Kraków

1 589 900 zł92 m² 17 281,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: garaż, miejsce postojowe pod budynkiem, ogród, pralnia, strych, taras, teren ogrodzony, rolety antywłamaniowe, monitoring, klimatyzacja, działka, brama na pilota, balkon francuski szklany;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orla

Bielany,Kraków

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: bielany, ul. Orla Prezentuję przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem. Nieruchomość została wybudowana w 2019 roku, jest odświeżona, w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

7 000 zł116 m² 60,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Emmerson oferuje dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym tarasem, możliwość domeblowania przez właściciela lub częściowo własne meble. Wybudowany z tradycyjnej technologii na działce 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyniec,Kraków

2 000 000 zł213 m² 9 389,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żołnierska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 489 480 zł146 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budrysów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 370 000 zł137 m² 9 992,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młodzieży

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

7 000 zł130 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

English version below Do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie na ulicy Młodzieży, prokocim. Nowo wybudowany dom o powierzchni 130 m2, obecnie w trakcie kompletnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Skotniki,Kraków

1 750 000 zł249 m² 5 765,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Emmerson oferuje: domy w zabudowie bliźniaczej z otaczającym terenem Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Teren ten zabudowany jest domami jednorodzinnymi. Mieszkańcy domu będą mogli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drożyska

Nowa Huta,Kraków

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny domu? Mam dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę domu w dobrej lokalizacji Dom jednorodzinny posadowiony na płaskiej, działce o pow. 5 arów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bogucianka

Dębniki,Kraków

1 169 990 zł157 m² 7 472,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! emmerson prezentuje: wyjątkowa oferta - prestiżowe osiedle w zielonej części Krakowa. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kostrze,Kraków

1 349 000 zł143 m² 9 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Salwator,Kraków

17 000 zł250 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

For English below. Retoryka 24 ma przyjemność zaprezentować nowy, luksusowy dom w spokojnej okolicy w dzielnicy Salwator. Dogodna lokalizacja, szybki dojazd do centrum Krakowa oraz na autostradę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij