dowolna

Domy z garażem Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

549 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

549 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

980 000 zł400 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni mieszkalnej 350 m2, wybudowany w 1990 roku, położony na działce o powierzchni 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Decjusza

Zwierzyniec,Kraków

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

| prezentujemy Państwu do wynajęcia dom wolnostojący na Woli Justowskiej, w okolicy Parku Decjusza. Dom w stanie do wejścia, parter plus poddasze, garaż na dwa duże samochody. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

3 000 zł132 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

| nowoczesny, bardzo komfortowy dom o pow. 120m2 z garażem, na działce o pow. 3a. Dojazd drogą miejską i osiedlową wyasfaltowaną, teren osiedla zamknięty. Rozmieszenie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dębniki

Dębniki,Kraków

2 150 000 zł305 m² 7 049,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Lokalizacja Na sprzedaż luksusowy dom w samym sercu Zakrzówka. Prestiżowa lokalizacja, wśród ciszy i zieleni, tylko 2 km od Wawelu. Przepiękny widok na otaczającą zieleń, z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dębniki

Dębniki,Kraków

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w okolicach ulicy Żywieckiej w Krakowie. Powierzchnia domu: 170 m2/145 m2 użytkowa Parter :duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dębniki

Dębniki,Kraków

15 000 zł305 m² 49,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Lokalizacja Na wynajem luksusowy dom w samym sercu Zakrzówka. Prestiżowa lokalizacja, wśród ciszy i zieleni, tylko 2 km od Wawelu. Przepiękny widok na otaczającą zieleń, z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący położony na Woli Justowskiej w okolicy Parku Decjusza. Prestiżowa lokalizacja, jedna z najlepszych w Krakowie. Dom o powierzchni ok. 180m2 wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórza Krzesławickie

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na sprzedaż położony na 6,5a działce, o powierzchni 200m2 w cenie 690 000zł Wzgórza Krzesławickie, zesławice, nowa Huta Dom wolnostojący w mieście ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kliny

Kliny,Kraków

450 000 zł196 m² 2 295,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom znajduje się na klinach Borkowskich. Budynek jest w zabudowie bliźniaczej poziomej. Dom ma powierzchnię ok 196 m2 ( pow. całkowita ) 100m2 pow. użytkowa ( dwa piętra ) + garaż 23m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

729 000 zł145 m² 5 027,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla kupującego! Wynagrodzenie nie podwyższone pokrywa Sprzedający Do sprzedania wykończony ,urządzony do zamieszkania bliżniak. Kraków- rejon Podgórze - Opatkowice. Powierzchnia -145 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prokocim

Prokocim,Kraków

440 000 zł85 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż pilna! Dom na Starym Bieżanowie( Drożdżownia) z 1938 roku. Drewniano murowany, 4 pokoje 1 łazienka, kuchnia i wc przedpokuj oraz wiatrołap. Działka 13 arów zadbana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Olsza

Olsza,Kraków

2 380 000 zł350 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, wolnostojący w centrum Krakowa w zabudowie zwartej (budynek narożny) w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (okolica Cmentarza Rakowickiego, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

1 500 000 zł203 m² 7 389,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| do sprzedaży piękny, stylowy apartament z szeroko rozpościerającym się widokiem na Klasztor Kamedułów, wisłę, panoramę Krakowa, a nawet góry! Apartament dwupoziomowy z sauną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lehra-Spławińskiego

Nowa Huta,Kraków

320 000 zł180 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom o powierzchni 180(m2), na działce 11a. Dom do generalnego remontu. Działka ogrodzona, świetna lokalizacja- w ,spokojnej okolicy,- idealne miejsce dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chałubińskiego

Swoszowice,Kraków

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piękny dom jednokondygnacyjny, o powierzchni 130m2, znajdujący się przy ul. Niewodniczańskiego (kraków - Swoszowice). Dom położony na 10,5 arowej działce zagospodarowanej drzewkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Zwierzyniec,Kraków

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Wspaniały dom w zabudowie bliźniaczej (2000r.) o powierzchni całkowitej 190 m2 (uż.165 m2) ustyuowany na 3,65-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

550 000 zł133 m² 4 135,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

:kontakt do agenta | Agata Młodawska | :dane biura | Home Expert | Cystersów 7b | 31-553 Kraków | |

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dobrego Pasterza

Śródmieście,Kraków

3 150 zł120 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:144 m²

Do wynajęcia luksusowo wykończony, zadbany, kompletnie umeblowany dom położony W ok. ulicy Dobrego Pasterza. Powierzchnia 120 m2, działka 144 m2. Dom ogrodzony, domofon w furtce. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

3 000 zł220 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja Na wynajem bardzo ładny dom po remoncie w poblizu Swoszowic, w miejscowości Zbydniowice. Dom znajduje się przy spokojnej ulicy w otoczeniu domów, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 300 000 zł106 m² 12 264,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

| do sprzedaży parter jednopiętrowego dwurodzinnego domu z lat 30-tych zlokalizowanego w okolicy ulicy Pilotów (olsza). Dom rozbudowany i wyremontowany w latach 80-tych, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyżynna

Piaski Wielkie,Kraków

3 500 zł117 m² 29,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia na osiedlu zamkniętym dom o powierzchni 117 m 2 z własna działka. Pełni opomiarowany. Osiedle z bardzo dobrym dojazdem tylko 16 rodzin. Bramy na pilota videodomofon. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Orlich Gniazd

Tonie,Kraków

5 000 zł320 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam. Mam do wynajęcia piękny dom usytuowany przy ul. Orlich Gniazd w dzielnicy Krowodrza. Nieruchomość znajduje się 1 km od ul Opolskiej i ok. 2 km od ul. Wrocławskiej. Dom zaadoptowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

640 000 zł163 m² 3 926,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Opis: dom już do odbioru! Dom nad Łąkami to kameralne osiedle 26 domów w zabudowie szeregowej. W ofercie posiadamy 9 domów o powierzchni użytkowej 124,5 m2 i 4 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

640 000 zł163 m² 3 926,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Krowodrza- rej. Łokietka ,oś.WIRUS " CHEŁMOŃSKIEGO-STELMACHÓW ". do sprzedaży segment w zabud. szereg. do zamieszkania, pow.: 220/185m2, pow. działki: 2a, cena: 870 000 zł, k- 34 763. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

535 000 zł124 m² 4 297,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żmujdzka

Krowodrza,Kraków

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

| dom zlokalizowany przy ulicy Żmujdzkiej (krowodrza), usytuowany na działce o powierzchni 6,83 a (z czego 4,03 a stanowi własność, 2,8 a - użytkowanie), zbudowany w 1977 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cesarza

Łagiewniki,Kraków

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Sąsiedztwo parków i lasów. Luxhome oferuje Państwu komfortowy, 170-metrowy dom z ogródkiem. Polana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cesarza

Łagiewniki,Kraków

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dębniki

Dębniki,Kraków

399 900 zł100 m² 3 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| apartament o powierzchni 100,16 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z jasnego salonu z tarasem i wyjściem do południowego ogrodu, otwartej na salon jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

380 000 zł85 m² 4 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

gaz w trakcie doprowadzania Sprzedamy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym znajdujący sie w Łagiewnikach. Dom do kapitalnego remontu o ciekawej bryle. dom sklada się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niewodniczańskiego

Swoszowice,Kraków

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Dobra cena! Oferujemy do sprzedaży ładny, wolnostojący dom o powierzchni 120 m2, wybudowany w 2004 roku, zlokalizowany na działce 728 m2, w okolicy ul. Niewodniczańskiego (wróblowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Do sprzedania ładny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Dom zbudowano w 2005r z wysokiej jakości materiałów. Na parterze znajduje się duży salon (25m2) z kominkiem oraz wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom parterowy położony w Krakowie przy ul. Na Błonie (bronowice), na działce o powierzchni 650m2. Dom o powierzchni około 100m2 składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

640 000 zł163 m² 3 926,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

535 000 zł124 m² 4 297,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

640 000 zł163 m² 3 926,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

499 000 zł124 m² 4 008,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pod Szańcami

Zwierzyniec,Kraków

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

| bez prowizji od najemcy, wynagrodzenie pośrednika pokrywa w całości właściciel nieruchomości. Czteropokojowy dom do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe zlokalizowany na ulicy Pod Szańcami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

640 000 zł163 m² 3 926,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

535 000 zł124 m² 4 297,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij