dowolna

Domy z garażem Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

553 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

553 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkanocna

Bodzów,Kraków

1 249 000 zł104 m² 11 954,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje na sprzedaż dwa lokale w kameralnej inwestycji jednorodzinnej (dom jednorodzinny dwulokalowy) z garażami w bryle budynku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Tyniec,Kraków

1 890 000 zł200 m² 9 441,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Okazja , niższa cena tylko u nas! Zespół oferuje komfortowy dom w Tyńcu u podnóża Opactwa Benedyktynów i pobliżu bulwarów Wiślanych. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokowa

Grębałów,Kraków

1 200 000 zł121 m² 9 917,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez podatku pcc 2%, bez prowizji dla biura! Oferujemy na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja - kraków/wzgórza krzesławickie/grębalów, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grębałowska

Grębałów,Kraków

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych domów na kameralnym Osiedlu Grębałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Opatkowice,Kraków

5 900 zł136 m² 43,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy dom, 15 minut od centrum Krakowa. Powierzchnia domu: 135 m , działka: 3,5 arów. Dom składa się z 3 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grębałowska

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

1 499 000 zł139 m² 10 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 139 m , położony na działce 4 ary w spokojnej, zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 990 000 zł242 m² 13 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:962 m²

English version below |r| Property prezentuje nowoczesny dom o otwartej przestrzeni i funkcjonalnym, minimalistycznym wnętrzu w zielonej okolicy. Lokalizacja: dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

7 850 000 zł367 m² 21 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja wyjątkowa willa Z basenem I prywatnym spa na woli justowskiej Luksusowy standard | Basen i oranżeria | Strefa wellness i jacuzzi | Wysokość pomieszczeń 3,2 m | Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Justowska,Kraków

4 800 000 zł350 m² 13 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej ok.350 m2 , położony na działce o powierzchni 1211 m2 przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedaży Lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliżniaczej. Dostępne są lokale wewnętrzne z działkami : 156,70m2 , 154,70m2, 167,20m2, 169,10m2 Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skotniki,Kraków

1 449 000 zł218 m² 6 646,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Zespół Annderson przedstawia: skotniki - zadbany dom z dużą powierzchnią gospodarczą na prawie 12-arowej działce z możliwością postawienia drugiego budynku! Budynek z lat 80. XXw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ważewskiego

Opatkowice,Kraków

1 430 000 zł157 m² 9 096 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Sunny hill - 3 miejsca postojowe plus garaż panele fotowoltaiczne na dachu Ostatni dostępny segment Prezentujemy sunny hill nowoczesną enklawę 22 domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Ważewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 900 000 zł125 m² 23 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

* kupujący nie płaci pcc * * oferta bez prowizji * * inwestycja gotowa - klucze do odbioru* * mamy inne wykończone mieszkania W tej inwestycji od 91 m2 - 125 m2 - zadzwoń I zapytaj * * dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katowicka

Bronowice Małe,Kraków

2 690 000 zł170 m² 15 823,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:534 m²

Zadbany dom wolnostojący - Bronowice Małe, okolice ul. Katowickiej Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony przy cichej, kameralnej uliczce w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Morelowa

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

10 500 zł250 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Emmerson prezentuje do wynajmu: ekskluzywny, jednorodzinny dom, wolnostojący w cichej i spokojnej dzielnicy willowej na Woli Justowskiej. W niedalekiej odległości od Parku Decjusza. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Darasza

Bieżanów,Kraków

8 500 zł100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z ogrodem wykończony W wysokim standardzie Kameralna okolica | Ogród | Tarasy | Wysoki standard | Po generalnym remoncie | Funkcjonalny układ Mamy przyjemność zaprezentować dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tyrczanka

Rybitwy,Kraków

1 293 000 zł143 m² 9 041,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Rodzinny segment w Krakowie (rybitwy) - spokój, ogród i szybki dojazd do miasta 143 m | 5 pokoi/sypialni | ogród ok. 60 m | podłogówka | garaż | bez pcc i prowizji Jeśli marzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wadów,Kraków

1 030 000 zł134 m² 7 657,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Praktyczny dom w zabudowie bliźniaczej w Wadowie (kraków) We speak English; ми розмовляємо українською. Dom: przedmiotem niniejszej oferty jest dom o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 485 000 zł140 m² 10 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku/ Rynek pierwotny. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6 domów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Borek Fałęcki,Kraków

2 599 000 zł149 m² 17 452,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Dom w wysokim standardzie z dużym tarasem i ogrodem - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

4 199 000 zł410 m² 10 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Przedstawiamy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ponad 410 m , położony w malowniczej części dzielnicy Wola Justowska. Ten solidnie wybudowany, komfortowy dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiła

Borek Fałęcki,Kraków

3 399 000 zł212 m² 16 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja 177 m | 6 sypialni | ogród ~320 m | garaż | oferta na wyłączność Dla osób, które stawiają na świetną lokalizację, maksymalny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

6 500 zł120 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 120m2 (180m2 pow. całkowitej) na 1,5 arowej działce w dzielnicy Wola Duchacka, 15minut od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Kasztanowa

Wola Justowska,Kraków

2 175 770 zł125 m² 17 406,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom, który od pierwszej chwili staje się wymarzonym miejscem do życia. Wchodzisz i czujesz, że to właśnie tu chcesz zaczynać każdy kolejny dzień. Premium lokalizacja przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokowa

Grębałów,Kraków

1 100 000 zł121 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

2 175 600 zł125 m² 17 404,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Borek Fałęcki,Kraków

3 399 970 zł212 m² 16 037,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swoszowice,Kraków

1 350 000 zł159 m² 8 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Krakowie w dzielnicy Swoszowice. Lokalizacja Swoszowice to spokojna i przytulna dzielnica Krakowa znajdująca się na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Margaretek

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 000 zł300 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący położony w Modlnicy tuż przy granicy z Krakowem. Dom położony jest na dziesięcioarowej działce, a jego powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Skotniki,Kraków

1 998 000 zł249 m² 5 765,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson oferuje: domy w zabudowie bliźniaczej z otaczającym terenem Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Teren ten zabudowany jest domami jednorodzinnymi. Mieszkańcy domu będą mogli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kraków

Wola Justowska,Kraków

9 500 000 zł750 m² 12 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja mieszkalno- komercyjna* Dom 120m * Lokal Użytkowy 185m* Działka 750m * Wola Justowska Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości mieszkalno-komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,Kraków

1 698 000 zł163 m² 10 417,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnym i zielonym osiedlu domków jednorodzinnych w krakowskiej Sidzinie. Nieruchomość o powierzchni 163.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

1 708 080 zł142 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przy obszarze 52ha zieleni parkowej idealnej do rekreacji! zakup bez pcc I prowizji Idealna opcja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyżynna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 750 000 zł132 m² 13 207,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Lokalizacja: dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany jest na na ul. Wyżynnej w Krakowie, położonej w dzielnicy Kraków - Podgórze Duchackie. Dom z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wola Justowska,Kraków

2 899 000 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Oferujemy Państwu II-poziomowy dom o metrażu 116,65 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienkę, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 249 000 zł117 m² 10 675,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Skotniki,Kraków

2 780 000 zł273 m² 10 183,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. W całym domu znajdują się panele podłogowe przystosowane do ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wolica,Kraków

1 099 000 zł118 m² 9 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 118 m duża działka 875 m | kraków nowa huta (wolica) Cena: 1 099 000 zł Rynek pierwotny | Oferta na wyłączność prestiż, przestrzeń, spokój Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

2 181 550 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Elegancki dom na sprzedaż Wola Justowska Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narvik

Kliny,Kraków

3 200 000 zł212 m² 15 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom deweloperski premium. Nie dla wszystkich. I właśnie w tym tkwi jego urok. To nie jest kolejny dom jak każdy. To ponad 200 m przemyślanej przestrzeni, trzy kondygnacje, solidna.