dowolna

Domy wyremontowane Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dębniki

Dębniki,Kraków

4 350 000 zł725 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Lokalizacja Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalno-usługowy położony w Krakowie w dzielnicy Podgórze - Ruczaj. Dzielnica ta należy do najszybciej rozwijającego się rejonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dębniki

Dębniki,Kraków

2 150 000 zł305 m² 7 049,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Lokalizacja Na sprzedaż luksusowy dom w samym sercu Zakrzówka. Prestiżowa lokalizacja, wśród ciszy i zieleni, tylko 2 km od Wawelu. Przepiękny widok na otaczającą zieleń, z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dębniki

Dębniki,Kraków

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w okolicach ulicy Żywieckiej w Krakowie. Powierzchnia domu: 170 m2/145 m2 użytkowa Parter :duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dębniki

Dębniki,Kraków

15 000 zł305 m² 49,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Lokalizacja Na wynajem luksusowy dom w samym sercu Zakrzówka. Prestiżowa lokalizacja, wśród ciszy i zieleni, tylko 2 km od Wawelu. Przepiękny widok na otaczającą zieleń, z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórza Krzesławickie

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na sprzedaż położony na 6,5a działce, o powierzchni 200m2 w cenie 690 000zł Wzgórza Krzesławickie, zesławice, nowa Huta Dom wolnostojący w mieście ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kliny

Kliny,Kraków

450 000 zł196 m² 2 295,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom znajduje się na klinach Borkowskich. Budynek jest w zabudowie bliźniaczej poziomej. Dom ma powierzchnię ok 196 m2 ( pow. całkowita ) 100m2 pow. użytkowa ( dwa piętra ) + garaż 23m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

729 000 zł145 m² 5 027,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla kupującego! Wynagrodzenie nie podwyższone pokrywa Sprzedający Do sprzedania wykończony ,urządzony do zamieszkania bliżniak. Kraków- rejon Podgórze - Opatkowice. Powierzchnia -145 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla kupującego! Wynagrodzenie nie podwyższone pokrywa Sprzedający. Dom z lat 60 o powierzchni 100m2w rejonie Pleszowa. W domu znajdują się 3 pokoje kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

1 500 000 zł203 m² 7 389,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| do sprzedaży piękny, stylowy apartament z szeroko rozpościerającym się widokiem na Klasztor Kamedułów, wisłę, panoramę Krakowa, a nawet góry! Apartament dwupoziomowy z sauną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Zwierzyniec,Kraków

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Wspaniały dom w zabudowie bliźniaczej (2000r.) o powierzchni całkowitej 190 m2 (uż.165 m2) ustyuowany na 3,65-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

3 600 zł300 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia lub sprzedania dom wolnostojący, os Na Stoku w ok. ulicy Brodatego , o powierzchni całkowitej około 300 m2, użytkowej 200 m2, działka o powierzchni ok. 4 arów, dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Swoszowice

Swoszowice,Kraków

3 000 zł220 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja Na wynajem bardzo ładny dom po remoncie w poblizu Swoszowic, w miejscowości Zbydniowice. Dom znajduje się przy spokojnej ulicy w otoczeniu domów, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Orlich Gniazd

Tonie,Kraków

5 000 zł320 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam. Mam do wynajęcia piękny dom usytuowany przy ul. Orlich Gniazd w dzielnicy Krowodrza. Nieruchomość znajduje się 1 km od ul Opolskiej i ok. 2 km od ul. Wrocławskiej. Dom zaadoptowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cechowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja : Wola Duchacka- ul.Cechowa. W okolicy sklepy spożywcze, przedszkola, żłobki, szkoła, bankomat, apteka. Świetna komunikacja publiczna z centrum. Mieszkanie: do wynajmu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cesarza

Łagiewniki,Kraków

990 000 zł170 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Sąsiedztwo parków i lasów. Luxhome oferuje Państwu komfortowy, 170-metrowy dom z ogródkiem. Polana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cesarza

Łagiewniki,Kraków

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Do sprzedania ładny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Dom zbudowano w 2005r z wysokiej jakości materiałów. Na parterze znajduje się duży salon (25m2) z kominkiem oraz wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

900 000 zł230 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:302 m²

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękny, pełen przestrzeni stylowy dom dla ludzi szukających ciszy i odprężenia, zachowując lokalizację w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 150 zł42 m² 27,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dwupokojowe mieszkanie 38 m2 (po remoncie) na 1 piętrze 3 piętrowego budynku. Dwa pokoje: salon 19m2, sypialnia 7m2, łazienka 5m2 z nową kabiną prysznicową, kuchnia 4m2 (ciemna), zabudowana loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasińskiego

Prokocim,Kraków

1 255 000 zł256 m² 4 902,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:275 m²

Kraków, osiedle Prokocim Stary, ul. Gen. Jakuba Jasińskiego. Dom wolnostojący, trzykondygnacyjny dwumieszkaniowy. Całkowita powierzchnia 256 m2. Powierzchnia działki 275 m2. Cena za całość: 1 255 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakopiańska

Łagiewniki,Kraków

278 000 zł60 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:826 m²

:dodatkowy opis | Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 1 piętrowym domu. Mieszkanie stanowi odrębną własność. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klasztorna

Nowa Huta,Kraków

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom o pow.220 mkw. po remoncie w cichej, zielonej dzielnicy Krakowa na ul. Klasztornej. Dzielnica Nowa Huta ( XVIII ), pow.: 220 m2, pow. działki: 6 arów, stan obiektu: bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący, nowa huta/ os Na Stoku, o powierzchni całkowitej około 300 m2, użytkowej 200 m2, działka o powierzchni ok. 4 arów, podpiwniczony, z garażem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Pasternik

Krowodrza,Kraków

8 000 zł320 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

W całym domu zainstalowane rolety antywłamaniowe na pilota otwierane pojedynczo w pomieszczeniach lub w całym domu, alarm strefowy, widodomofon, kamering wokół budynku z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bezprowizyjna dla kupującego, prowizja jest pobierana tylko od sprzedającego. DO sprzedaży; dom wolnostojący w tyńcu / rejon ul.Tyniecka, Bolesława Śmiałego. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci tylko srzedający Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na Mistrzejowicach Nowych/ Nowa Huta. Powierzchnia domu 250 m p.c (187m p.użytkowej). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakrzowiecka

Dębniki,Kraków

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Bardzo ładny dom parterowy o powierzchni 105 mkw, położony na działce 16,5 arowej na krakowskich Dębnikach, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księcia Józefa

Krowodrza,Kraków

1 190 000 zł230 m² 5 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci sprzedający Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na ul. Księcia Józefa/ Krowodrza-Przegorzały. Dom trzykondygnacyjny z 2000r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dobrego Pasterza

Śródmieście,Kraków

3 150 zł120 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

DO wynajęcia; dom z małym ogrodem o powierzchni 120m / rejon multikina I D.H REAL. Na najniższej kondygnacji garaż na 2 auta, pralnia i spiżarka, wyższa kondygnacja to tzw wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

830 000 zł185 m² 4 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Bez prowizji od kupującego Dom w zabudowie szeregowej usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1,57 ara. Na parterze domu znajduje się kuchnia z jadalnią, przytulny.